אול פלייסס - הפקת אירועים עסקיים ופרטיים אול פלייסס - הפקת אירועים עסקיים ופרטיים

אירועי השקה

אירועי השקה של מוצרים או שירותים לחברות ולעסקים

בעולם העסקי נערכים מידי שנה עשרות אירועי השקה, יחד עם זאת חשוב ליצור באז שיווקי אמיתי לפני אירועי ההשקה של המוצר או השירות שלכם, כדי שתזכו למירב החשיפה, המיתוג והיוקרה באירוע.

אם אתם זקוקים לחברה שמוסגלת לתפעל הן מבחינה יצירת והן מבחינה תפעולית, שתעבוד אתכם צמוד עד ליצירת אירוע ההשקה שרציתם. אנחנו הכתובות בעבורכם, אנחנו מתחייבים לאירועי השקה בלתי נשכחים מיוחדים ומהנים שבהם כל האורחים יהנו, יתרשמו ולא ישכחו את אירוע ההשקה שלכם.

לשיחת ייעוץ ופרטים נוספים לחצו

הפקת אירועי השקה כל הפרטים

מה זה אירועי השקה? איפה כדי לקיים אירועי השקה? ואיך מפיקים אירועי השקה בלתי נשכחים? ובכן זה חלק מהשאלות היום יומיות שחברתנו נתקלת, עונה ופותרת לקהל לקוחות עסקי מגוון.

אירועי השקה מאפשרים לחברה ליצור מיתוג וחשיפה ראשונית של המוצר או השירות שלהם.

כאשר אתם עומדים לקיים אירועי השקה עליכם לבחור במקום שמתחבר לקונספט של השירות או המצור שאותו אתם בוחרים להשיק – המקום הנבחר הוא המפתח ליצירת אירוע השקה טוב מיוחד והמהנה.

אחת הדרכים לבניית אירועי השקה טובים מיוחדים ומוצלחים מתחילה בחלוקות תפקידים בין משרד יחסי הציבור של החברה לבין חברת הפקות מקצועית שתדע לענות על הצרכים המבוקשים מה שיאפשר לכם להתרכז אך ורק בתכנים במצגות בפרזנטציות של המוצר והדרכים המיוחדות להשיק להציג ולחשוף אותו.

אירוע השקת מוצר חדש לעסקים וחברות

אז אתם בדרך להשקת מוצר חדש ובא לכם שהכל יהיה מושלם?

אנחנו יודעים להשיק מוצרים בדרך מהנה מוצלחת ושונה, כזאת שתביא לכם את מלוא המחמאות ותדאג שאירוע ההשקה יהיה הדרך הנכונה למוצר על מסלול החברה.

נתחיל במקום בקונספט ובתכנים- נשלב את האנשים המתאימים וניצור את החשיפה הנכונה.

אנחנו חיברנו בין אנשי הפקה יחסי ציבור ועיצוב כך שהמוצר החדש שלכם יוכל להיות מושק בצורה הנכונה ביותר.

אנחנו לוקחים על עצמנו להפיק אירוע השקה מ50 אורחים ועד אירועי השקה של מאות אורחים.

אנחנו נרד לפרטים הכי קטנים מזוויות צילום שונות בשטח ועד הקרנה וחוויות האורחים באירוע.

לפעמים דרוש תעוזה ורצון לצאת מהקופסה וכאן בדיוק אנחנו נכנסים לתמונה.

לשיחת ייעוץ ופרטים נוספים לחצו

לשיחת ייעוץ ופרטים נוספים לחצו

 

אז איך אנחנו עושים דברים קצת אחרת בעולם ההשקות

בעולמנו המתפתח בקצב מסחרר צריך להשאיר רושם מהרגע הראשון ולכן אנחנו ממליצים לכל חברה שרוצה לחשוף את מותגיה החדשים או לבנות מיתוג מחדש למוצרים קיימים לקיים אירוע השקה שיחבר את הלקוחות הקיימים והחדשים לחברה, מכיוון שאירוע השקה עונה על כל הקריטריונים ונותן מענה אידאלי בעבור חברתכם.

לרוב חברות אוהבות לחשוף את קווי המוצרים החדשים שלהם בפני לקוחות החברה ולקוחות פוטנציאלים ע"י קיום אירוע השקה, באירוע שכזה יש סקרנות חדשנות וכאשר מחברים את כל זה באירוע אחד אפשר לבנות רף ציפיות גבוהות ולמנף בעזרתו את המוצר וזה המפתח בעצם באירוע השקה, מסתוריות וחדשנות עוטפות את האירוע וזה מה שמביא לקידום המוצר עוד לפני שחשפנו אותו.

כל אירוע השקה שחברתנו משיקה מתוכנן בצורה המקצועית ביותר תוך דגש על מטרות השיווקיות של חברתכם, אנחנו בודקים יחד אתכם מי הם קהלי היעד בקרב האוכלוסייה שברצוננו לפנות עליהם ובהתאם לכך מתאימים את אופי האירוע לקהל היעד תוך השגת כל המטרות שהצבתם לעצמכם.

אחת מהמטרות של אירוע השקה הוא הנחת הבסיס בפני לקוחות מובילים לקבל משוב חיובי על המוצר והעברת משוב זה לידי אחרים, וכאשר מובילי דעת קהל נחשפים לתכנים שהם אוהבים ומחליטים לשתף אותנו גם אנחנו ניסחף בזרם אתם.

היתרונות בקיום אירוע שכזה: מיתוג חיובי חזק למוצר שלכם, חשיפת המוצר בפני אנשי מפתח שתורמים לקידומו מול אחרים, חיזוק מעמדה של החברה, שימוש באנשים מוכרים ומפורסמים לחיזוק היוקרה של המוצר, רווחיות כלכלית.

 

מחפשים מקום לאירוע? מעוניינים בהפקת אירועים?

השאירו פרטיכם ונציגנו יצרו אתכם קשר בהקדם. אול פלייסס - שירותי הפקת אירועים ומקומות לאירועים. כל המקומות במקום אחד.

    Phone icon 072-2-333251
    Whatsapp