מתכננים אירוע ורוצים שיהיה בו בריכה? כל המידע על בריכות באירועים לפי מקומות

לכל אחת ואחת מאתנו יש העדפות על יום האירוע, השעות והמיקום. יש דבר אחד שאתם כנראה מסכימים עליו והוא שהחתונה שלכם צריכה להיות ליד מקור מים ועדיפות לחתונה סביב בריכה. מבחר המקומות המשלבים בריכה גדל בצורה משמעותית. כדי שתוכלו לבחור בצורה הנכונה והטובה ביותר מהו המקום המושלם לכם, החלטנו להעביר לכם את היתרונות של כל סוג של מקום.

לשיחת ייעוץ ופרטים נוספים לחצו

סוגי המקומות לאירוע עם בריכה:

וילה פרטית עם בריכה – מגוון אפשרויות

הפך למצרך מבוקש לזוגות רבים שרוצים חתונה אינטימית קטנה בהרגשה ביתית עם מקור מים למסיבת בריכה. משנה לשנה יותר ויותר וילות מתאימות עצמם כדי להתאים לאירוע שלכם בצורה הטובה ביותר.

אירועים המתקיימים בוילות ובתים פרטיים לרוב מתקיימים בשעות הצהרים 12:00 עד 19:00 כאשר יש וילות שניתן יהיה להישאר גם אחרי כניסת שבת. מבחינת חוקים השמעת מוסיקה בין 14:00 לשעה 16:00 צריכה להיות נמוכה יותר, ואירוע יוכל להתקיים עד השעה 23:00 בדרך כלל.

חשוב להקפיד שבעלי הוילות לא עושים כל יום אירוע במתחם כדי לא להפריע לשכנים. בהתאם לשטח הוילה תוכלו לדעת אם האירוע יוכל להתאים ל50,100 אוו 300 אורחים. לרוב אירועים של 200+- מתקיימים בצורה משולמת ויוצרים איזון נכון לאורחים.

אירועי ערב או יום זה עניין של העדפות ישנן וילות שביום נראות הרבה יותר מרשימות מהערב וכמובן שיש וילות שבערב המראה האלגנטי בולט עם גופי תאורה נכונים. בחלק מהוילות יש אפשרויות לינה במתחם בכל מקרה תמיד ממליציים במידה ויש וילה צמודה שיכולה להתאים רק ללינה תסגרו אותו ותסגרו וילה נוספת לאירוע, הסדר השקט והנוחות שווים את ההשקעה.

גודל הבריכה לרוב בין 40-100 מטר מרובע. רוב הבריכות בבתים הן 6 על 8 או 6 על 12 זה בדרך כלל מה שתמצאו בבתים פרטיים. שאתם בוחרים וילה חשוב להקפיד שיהיה אזורי התארגנות לקייטרינג, אזור קבלת פנים, אזור ארוחה, מיקום לטקס וכמובן רחבת ריקודים שתהיה קרובה לבריכה.

לשיחת ייעוץ ופרטים נוספים לחצו

בריכה של קיבוץ – באווירה משפחתית האם  בריכה לחתונה בקיבוץ תתאים לכם

השילוב של קיבוץ, כפר מושב קוסם לזוגות רבים. הבחירה בבריכה בקיבוץ נובעת לרוב מרצון ליצור אירוע יותר פשוט נעים וכפרי. אחד ההתרוננות של קיבוץ שבריכת השחייה תהיה גדולה(לרוב בריכה חצי אולימפית ) והשטחים כגון המדשאות גדולים ומתאימים לאירועים מ200 אורחים ועד 400 מוזמנים. לא כל בריכה של קיבוץ ניתן לסגור.

לרוב בתחילת השנה ובסוף השנה נתן למצוא תאריכים לקיום חתונה בשטח הקיבוץ המשלב בריכה. יש בריכות שניתן יהיה להשכיר לאירוע ערב אלגנטי ויש בריכות שיתאימו לאירוע צהרים מהנה. יש קיבוצים שיאפשרו לכם לקיים מוסיקה עד חצות ויש בריכות שיכולות להתאים לריקודים גם עד השעות הקטנות של הלילה.

יתרון נוסף שברוב הבריכות יש כניסת ספקים ישירות לשטח האירוע כך שספקים כגון רכבים מיוחדים לבר ולקייטרינג יכולים להתמקם בשטח ולהיות חלק משמעותי בנראות האירוע.

 

חווה המשלבת בריכה – בניחוח כפרי

ישנם חוות בעלות רישיון עסק שבהן תוכלו לקיים אירוע כפרי או אירוע אורבני אלגנטי ולהשתמש בברכיה בתור אפטר לרחבת הריקודים. יתרונות של בחירה בחווה יוצרים מראה טבעי אלגנטי רומנטי בערב.

יש משהו מיוחד בחוויה של להיכנס למתחם כפרי או אורבני שמאפשר לכם ליצור חתונה של 50 עד 400 מוזמנים. ישנם חוות שהשקיעו בלוגיסטיקה ובהרכבת צוות ספקים כך שהעלויות של הפקת אירוע בחווה יכולות להיות משתלמות. ברגע שאתם לא צריכים להשכיר שולחנות, כסאות, ריהוט אלטרנטיבי מאוררים שמשיות אתכם כבר חוסכים בתקציב האירוע לעומת וילה לדוגמה.

בנוסף במידה והחווה אכן מסודרת תוכלו למצוא שם גם גנרטור גיבוי/פעיל, תאי שירותים, הגברה ותאורה ומעטפת של ספקים ממאבטח, מציל, מנקה וכמובן את כל האישורים הדרושים לחתונה שכזאת.

 

לשיחת ייעוץ ופרטים נוספים לחצו

גג  עם בריכה – טרנד שצובר תאוצה באירועים שמשלבים בריכה לחתונה

חוויות החתונה שלכם יכולה להיות שונה. כן אפשר לשלב בריכה אבל הבריכה יכולה להיות גם כמוקד לקבלת פנים או טקס חופה המשתלב עם נוף לים. ישנם מספר גגות שניתן לקיים בהם קבלות פנים סביב בריכה וליצור גם ארוחת ערב טובה עם מוסיקה חיה.

הרעיון בבחירת גג לאירוע החתונה שלכם שהבריכה משדרת אלגנטיות ומשתלבת עם הטרנד של קיום אירועים מעל הקרקע ובמקומות הכי גבוהים שאפשר.  ישנם גגות שלאחר החלק הרשמי תוכלו להמשיך גם למסיבות עד אמצע הלילה בחללים נוספים הקיימים על הגג.

אירועים על גגות המשלבים בריכה יכולים לנוע מ50 אורחים ועד 250 בדרך כלל.

בתי מלון עם בריכה – בסגנון הקלאסי

בריכות של בתי מלון לרוב ניתן לסגור רק אם לוקחים מספר חדרים או סוגרים את כל בית המלון. ישנם בתי מלון שמתאימים לאירועים כגון חתונה והם מאפשרים לכם להביא את הספקים הדרושים והציוד הנחוץ להפקת האירוע בשטח. במידה ויש לכם חתונה של 75 עד 400 אורחים ישנם בתי מלון שיכולים להתאים לכמויות שלכם.

עיצוב המלון משתנה כמובן בין האזורים השונים בארץ, כך גם סוגי הבריכות והגודל שלהן. לרוב מוסיקה תחת כיפת שמיים בבתי מלון נמשכת עד 23:00 בימי חול ובימי שישי עד כניסת שבת. כמובן שאפשר למצוא גם בתי מלון המשלבים בבריכה שהאירוע יוכל להתקיים עד שעה יותר מאוחרת בזכות חלל פנימי או מתחם שמיועד למסיבה לתוך הלילה.

לשיחת ייעוץ ופרטים נוספים לחצו

אז מה צריך לדעת על בחירת בריכה לחתונה שלכם ?

1. הפקת חתונה בוילה תהיה לרוב יקרה כי צריך להביא את כל הספקים למקום.
2. גג יאפשר לכם חוויה יותר אלגנטית לאירוע שלכם.
3. בריכה בקיבוץ מתאימה לאירועים כפריים וצנועים ביום וגם בערב.
4. חווה פרטית יכולה להיות פתרון מושלם לחתונה עם אפטר בבריכה בתנאי שהיא מגיעה עם כל הספקים.
5. במידה והתקציב שלכם מאפשר לסגור בית מלון תוכלו לקבל פתרון ללינה לכל האורחים וגם ליצור אירוע שנמשך גם ליום שאחרי.

מקומות עם בריכה מומלצים 2023:

 וילה בשרון קטליה >>
הבריכה בשרון >>

 


אול-פלייסס תוכן איכותי מעולם האירועים, כל המידע על עולם האירועים במקום אחד. בבלוג תוכלו למצוא מידע על אירועים בנושאי: חתונות, ימי הולדת, בר מצוות ואירועים לחברות. אול-פלייסס מאחלת לכם המון מזל טוב, ומקווה שתמצאו את כל התשובות לשאלות שלכם.