במהלך 10 השנים האחרונות אנחנו מאמינים בדבר אחד ויחיד. אנחנו מאמינים בחופש, ביצירתיות באמונה שלכל אחד ואחת מאתנו יש הזכות לציין את יום החתונה שלו בדרך המיוחדת שהוא בוחר.

עולם החתונות בישראל מורכב ברובו מאולמות וגנים המשלבים אירועים כשרים וגם חתונות מושלמות עם פוטנציאל קסום בשישי נבלמות לפעמים כתצורה מהגבלות הקיימות במתחם.

יחד עם זאת יש עוד דרך אפשרות לקיום חתונה כשרה אול כשרה תחת כיפת שמיים כחלק מחוויה ייחודית משחוררת מלחצים המתחילה בשעות הצהרים החמימות בשישי ומשלבת אוכל כשר ולאחר מכן מתחם לאפטר פארטי לא כשר או מתחם שיודע לקיים אירוע מתגלגל הנותן מענה לכל הצרכים שלכם.

 

לשיחת ייעוץ ופרטים נוספים לחצו

אז מה הסוד של חתונה בשישי צהרים ? הסיבות שישכנעו גם אתכם

רוב הזוגות שבוחרים לקיים את החתונה שלהם ביום שישי יגידו לכם שאירוע בסופ"ש השבוע לא בשעות הערב תחת כיפת השמיים באור יום הופך את האירוע לפחות לחוץ. האירוע שלכם יוכל להרגיש קדום כל עבורכם יותר טבעי משוחרר וזורם וכך גם לאורחים שלכם. החתונה יכולה להסתיים בכניסת השבת או אחרי הכל תלוי בסוג הכשרות והספקים שתבחרו ובכך תוכלו לעשות חתונה קצרה ומפנקת או אירוע ארוך ומתגלגל. ימי שישי מאפשרים את הפתרון הרחב והטוב ביותר לכולם לחוגג יחד צעירים מבוגרים מכיוון ששעות האירוע לא מאוחרות ולכולם עוד יש כוחות להרים את הקצב ברחבה.

צלם: לירון סער

חתונה בשישי בערב – תגידו שלום ליום חמישי בהנחה שתקציב שלכם מאפשר זאת

הטרנד שתופס תאוצה בשנים האחרונות הוא חתונות שישי אחרי הצהרים ההופכות לחתונות בשישי בערב. קבלת פנים וחופה בשקיעה ארוחת ערב לאור נרות או ליתר דיוק גרילנדות ולאחר מכן מסיבה עם שינוי קצב ואווירה. ללא ספק הדרך לקיים אירוע מהנה זורם משפחתי ומפנק לחברים ביום הטוב ביותר בשבוע. אם אהבתם את חתונות צהרים רק תחשבו על היתרונות של מזג אוויר מעולה אירוע שיוכל להתחיל לאחר שיא החום ולהשאיר חותם על כל אחד מהאורחים בזכות תפריטים קולינריים משובחים עם חוויה שכל אחד ואחת מהאורחים שלכם יכולים לקחת אתם.

חתונות שישי ערב לא כשרות הם מאפשרות למי מאתנו שרוצה לעשות משהו בדרך שלו עם טקס אישי עם חברים שינחו או מנחים שישתלבו ובעיקר לספר את הסיפור עם האנשים הנכונים במקום שפשוט יזרום עם כל הבקשות שלכם.

לשיחת ייעוץ ופרטים נוספים לחצו

כך תעשו חתונה גאה שבאמת תתאים לכם


מכל הסיבות שהסברנו ללא ספק לכם ברי המזל שלא צריכים את הרבנות מחכה מסיבה מהנה עם חתונה שכול יזכרו. אז בחרתם ביום המושלם גם אם אתם מזמינים אורחים שאוכלים אוכל כשר תוכלו תמיד לשלב אפטר לא כשר מבלי לפגוע בהם. תוכלו לתת מענה רחב למוזיקה להורים ולמשפחה המבוגרת ומסיבה שיכולה להמשיך עם המוזיקה שאתם מתחברים עליה בהמשך.

חתונה פרק ב' בשישי בצהריים | צלם: לירון סער

למה חתונה גאה בשישי מתאימה לכולם

1. מתחילים מוקדם או מאוחר בהתאם לקהל לאורחים ולהעדפות

2. הטקס הוא שלכם -אתם אלו שתוכלו ליצוק ליצור ולתכנן את התוכן המושלם שיתאים לכם. בין אם מדובר בחברים משפחה או מנחים מבחוץ בתשלום תוכלו לספר את סיפור ההתאהבות שלכם בדרך שלכם.

3. אוכל כשר, לא כשר, חלבי בשרי אולי בכלל תוכלו לעשות הכל מהכל ? שאין הגבלות מי בעצם אומר מה מותר ומה אסור?

4. מוזיקה שמותאמת לכל חלק באירוע ומשאירה מקום לכל האורחים לבוא לידי ביטוי.

לפעמים שישי פשוט עובד לכולם -חתונה פרק ב

לרוב זוגות שכבר בחרו לקיים חתונה בערב המשלבת המון רשמיות, לפעמים גם לחץ מתח ובכללי אווירה של אירוע כבד ומחייב שדי בנוי בצורה מסוריתית פשוט לא מתאימה לפרק ב בטח אם יש ילדים בתמונה ותרצו שגם יקחו חלק באירוע.
חתונות צהרים הם לרוב כיפיות זורמות מתאימות לזוגות עם ובלי ילדים. חתונות כאלו נותנו היבט על הזוג על האווירה על האוכל והחברים ולא בהכרח על כל ההפקה ורעשי הרקע שבסביבה.

פרק ב אמור להיות הפרק המשוחרר יותר, הוזרם הכיפי זה שאתם פשוט מסתכלים אחד על השניה ואומרים יאלה זה בדיוק מה שמתאימים לנו: אוכל טוב, קוקטיילים טקס קצר עם המשפחה והחברים הקרובים ואירוע שיוכל להיגמר גם בשעה שפויה.

חתונה שישי בצהריים
חתונה שישי בצהריים | צלם: לירון סער

לשיחת ייעוץ ופרטים נוספים לחצו

אז מה המקומות שמתאימים לחתונות גאות או פרק ב בימי שישי צהרים או בערב ?

בגדול חצרות של בתים, מדשאות בקיבוצים, בריכות ומתחמים לא כשרים. ישנם מבחר גדול של אפשרויות שלא כל זוג בכל שלב בחייו יוכל למצוא את המתחם הירוק, הכפרי, האורבני או החוויתי שמתאים לו. אולי אתם צריכים יער מטורף או חוות סוסים או שבכלל בריכה למסיבה היא מה שאתם מחפשים. כדי לבחור במתחם שמשרת את הצרכים שלכם שעונה על לפחות מספר סעיפים ברשימת הבקשות.( המקומות המומלצים לחתונות שישי צהרים או ערב לשנת 20204 היער בשרון, הבריכה בשרון, החווה בכפר).

עלויות מחירים ומה עושים?

חשוב לדעת שחתונות שישי ובמיוחד חתונות שישי בערב יקרות יותר מאולמות גנים וכו. צוות העובדים והספקים גובים תשלום גדול יותר מכיוון שמדובר בתעריפים שונים. שאתם מכוונים לקיים חתונה כזאת תיקחו בחשבון שהמחירים יכולים וצריכים להיות יקרים יותר ב20-25% לפחות מאשר חתונות בימי חול או בשעות הצהרים המוקדמות.

מסקנות ומחשבות שכדי לזכור על ארגון ותכנון אירועי חתונה בשישי

לא משנה אם זאת חתונה פרק ב שלכם או שזאת החתונה הגאה של השנה. יוכל להיות שאתם זוג צעיר או כבר משפחה. או אולי אתם אנשי לילה או כאלו שמחפשים את הספה. אירועים ביום שישי נותנים לכל אחת ואחת מכם את הבמה להחליט איך ליצור את החוויה הנכונה לכם. אז הקפידו על השעות הנכונות, על התפריטים והמנות הטעימות ובעיקר על האווירה.

לשיחת ייעוץ ופרטים נוספים לחצו