כל המידע על הפקת חתונה בוילה – איך עושים את זה?

מעוניינים באירוע צהריים מהנה או אירוע ערב יוקרתי בוילה שבחרתם לחתונה שלכם?

חתונה בוילה היא אופציה מאוד אטרקטיבית וכמעט כל זוג העומד לפני חתונה מבקש לברר פרטים – מדוע? מכיוון שקונספט החתונות בוילות הינו טרנד מוביל ומיוחד, סוג חתונות שכזה אינו מיועד לכל אחד ואחת, הן בגלל המחירים והן בגלל שעות האירוע ואפשריות המוזיקה בוילה.

זוגות רבים אשר בוחרים להתחתן בוילה מעדיפים או באירוע צהריים עם אפטר בבריכה או אירוע אחר צהרים מוקדם עד לשעות הערב המאוחרות. סגנון חתונה שמעניקה ערך מוסף לאירוע שלכם, יחס אישי וחם לאורחים שלכם וכמובן לכם. האווירה הנעימה – אנחנו נעמיד עבורכם קשת גדולה של נכסים שתוכלו לבחור מתוכם את המקום המועדף לאירוע בוילה, כך תוכלו לעמוד על היתרונות של כל וילה ולהתאים את הוילה הנכונה עבורכם.

וילה גדולה ומפנקת שלכם ליום – מדשאות ירוקים וגדולים, קבלת פנים בגן ואפטר בבריכת ענק, בהחלט חלום של זוגות רבים, במידה והמקום עומד לדרישות שלכם, גם אתם תוכלו להיות מרוצים מאירוע שהינו טרנד יוקרתי.

לשיחת ייעוץ ופרטים נוספים לחצו

חתונה בוילה – שלבי הפקה, צעד אחר צעד

שלב ראשון – שכירות הוילה

לאחר שנבחר יחדיו בוילה המיוחדת עבורכם, חברתנו תתדאג לכם לחוזה שכירות מול בעלי הוילה. מדובר בחוזה שכירות סטנדרטי ליום אחד, בו יצויין שאנו בתור חברת הפקה שוכרים את הנכס לאירוע חד פעמי. בחוזה ירשמו שעות תחילת האירוע וסופו, תאריך האירוע, מספר מוזמנים, שימוש בחללים מותרים בוילה ועוד.

חשוב לציין שבעבור האירוע תפתח פוליסת ביטוח לכלל האורחים – כלומר ביטוח צד ג למוזמנים שלכם. העתק של הפוליסה תקבלו בתיק האירוע שיבנה במיוחד בשבילכם. מבחינות רבות חתונה בוילה מצריכה חוזים מסודרים בדומה לגני אירועים שונים, מכיוון שצריכים לדאוג לנושא הביטוח,דמי ביטול וכו'.

שלב שני – התאמת חברת הקייטרינג והבר

חשוב להתאים ספקי קייטרינג לאירוע, לבחור תפריטים עשירים ומיוחדים הכוללים קבלת פנים של חמישה מסתובבים, עמדות פרונטליות, בחירה בשלוש מנות עיקריות איכותיות יחד עם שלוש תוספות חמות וכמובן בחירה של חמישה קינוחים. ההבדל מתחיל בצוות מקצועי ומנוסה שמובל ע"י שף פרטי מומחה בבישול איכותי שבהתאם לבקשתכם יבנה וירכיב תפריט מיוחד בעבורכם. שירות זה חלק המפתח – ומכיוון שקייטרינג איכותי כבר התאמנו בעבורכם עכשיו זה הזמן לדאוג שכל אחד ואחת מהאורחים שלכם יהנה משירות אישי וצמוד. אנו עובדים עם חברת המלצרים המובילה בארץ אשר נותנת יחס אישי ושירות ברמה הגבוהה ביותר – ככה זה שכל המלצרים שלך בגילאי 26-29, בעלי ניסיון של שנים בתחום המלצרות והשירות. חברת הבר תתאים תפריטי בר תוצרת חוץ יוקרתיים, בשילוב קוקטיילים מיוחדים לחודשי הקיץ המאפיינים את החתונות בוילות.

שלב שלישי – השכרת ציוד וריהוט לאירוע

ריהוט קבלת הפנים באירוע מורכב בד"כ משולחנות בר וכסאות בר, פינות קפה איטלקיות בשילוב כסאות גן עתיקים, מערכות ישיבה אלטרנטיביות ומערכות ישיבה מרטאן.

ריהוט הישיבה הכבדה באירוע יורכב משתי אופציות מובילות: פלטות מרובעות/עגולות שעליהן נפרוס מפות מעוצבות בשילוב מפיות ומרכזי שולחן מיוחדים, או שתוכלו לשלב שולחנות מעץ לבן ולא תצטרכו לשם כך מפות. גם בנושא הכיסאות יש לכם בחירה בין כיסאות פלסטיק לבנים עם רגל ניקל ובין כסאות נפוליאון יוקרתיים עם כריות ישיבה – כמובן שבהתאם לתקציב שלכם נתאים את הציוד המבוקש. קיום חתונה בוילה מאפשר לבעלי השמחה לבחור את הריהוט המבוקש מקטלוג ולהתאים באופן אישי את הסגנון העיצובי באירוע, אשר יתאים לצרכים המיוחדים של בני הזוג – דבר השונה מכל גן או אולם שמכתיב סגנון של ריהוט קבוע מראש – יתרון חשוב בקיום החתונה או האירוע בוילה פרטית.

לשיחת ייעוץ ופרטים נוספים לחצו

שלב רביעי – התאמת מערכות ההגברה, תאורה, ההקרנה וגנרטורים באירוע

כל ארגון ותכנון החתונה נשען על התכנון המדויק של הספקים שלה וכך אנחנו נתאים לכם את הספקים המובחרים. בהתאם לסוג הוילה נקבע את אזור קבלת הפנים, רחבת הישיבה וכמובן רחבת הריקודים. בוילות שישנים בהן בריכות נדאג לרמקולים בפריסה גם באזור הבריכה. במידה והחתונה תכנס לשעות הלילה חשוב לשים לב לשתי נקודות עיקריות: הראשונה בחירת אוביקטים בוילה שאותם נדגיש ע"י תאורה קבועה או מתחלפת בד"כ תומאס לד מחליף צבעים.

תאורת נוי או תאורת אוביקט דבר שיוסיף לאווירה המיוחדת בוילה. הנושא השני שצריך לשים לב אליו הינו תאורת רחבת הריקודים. לאחר שבחרנו את אזור רחבת הריקודים ומיקמנו את מערכות ההגברה צריך להתאים את גשרי התאורה המתקדמים לחתונה שלכם. בהתאם לתנאי השטח ולכמות האורחים נוכל להציע לכם מגוון רעיונות החל מגשר תאורה קטן או גדול, טראסק מרובע או טראסק עגול – הכל בהתאם לרצונות לצרכים ולמגבלות בחלל הוילה שיבחר.

זוגות רבים בוחרים לשלב אמצעי הקרנה בחתונה בוילה מכיוון שמצגת תמונות הזוג נותנת מימד נוסף ומיוחד בשלב קבלת הפנים, החופה וכמובן ברחבת הריקודים שנהוג להקרין אנימציות על גבי המסך. הדבר האחרון בשלב זה והחשוב מכולם, הינו התאמת גנרטורים בעבור האירוע שלכם. מכיוון שמדובר בוילה פרטית בד"כ תמצאו תשתית של חשמל בהספק טוב, בכל מקרה אסור להתפשר וחובה להביא לפחות גנרטור אחד לגיבוי/ פעיל באירוע. תשתיות החשמל לרוב לא עושות בעיות, מכיוון שמדובר באירוע חתונה, צריכת החשמל לא שגרתית ועדיף לסמוך על גנרטורים. במידה ותשתית החשמל בוילה לא מספיקה מומלץ להביא שנ גנרטורים כאשר אחד פעיל ואחד לגיבוי כך תוכלו להיות מוכנים לכל צרה באם תבוא.

שלב חמישי – התאמת צוות העובדים לאירוע

עליכם להתאים את כוח האדם המוכשר ביותר לאירוע שלכם. צוות העובדים צריך להיות מורכב ממספר קבוצות של עובדים שכל אחד יודע את תפקידו באירוע. בשלב הכניסה לוילה תמצאו סדרני חניה אשר ידאגו שכולם יחנו בצורה מסודרת ומאורגנת – דבר שיוכל לחסוך זמן רב ביציאה וכמובן שומר על הסדר. כמו בכל אירוע בגן או באולם אירועים, חשוב לדאוג לניקיון בכל פינה ובכל אזור מסיבה זו אנו מציבים בוילה צוות מנקים, אשר ידאגו לנקיון ואווריה נעימה למשך כל האירוע. במידה ותרצו להשתמש באזור הבריכה חובה להתאים מציל איכותי ומוסמך בעל תעודה.

נושא השירות של חתונה בוילה קריטי להצלחת האירוע שלכם. צוותי המלצרים והבר באירוע – אין ספק כי זה התחום החשוב ביותר, מכיוון שנושא השירות הוא הקובע את הצלחת אירוע החתונה שלכם. מומלץ לבחור את צוותי המלצרים וצוותי הבר המובילים, לא משנה אם תבחרו באירוע הגשה לשולחנות או אירוע בופה, יחס המלצרים לאורחים, צריך להיות: מלצר על כל עשרה אורחים, או מלצר על כל חמישה עשר אורחים, כמובן שככל שכמות נותני המלצרים תהא גדולה יותר, כך גם השירות באירוע יהיה טוב יותר.

אז מה צריך בשביל להפיק חתונה בוילה פרטית?

השכרת מקום לאירוע – השכרת וילה פרטית ויוקרתית – חתונה בוילה מצריכה נכס מפואר שישרת את המוזמנים והמטרה שלכם.

השכרת ריהוט אלטרנטיבי – מערכות ישיבה אלטרנטיביות כגון פינות קפה איטלקיות בליווי כסאות נפוליון, שולחנות ברים לבנים מעץ מלא וכסאות בר אלגנטים ומעוצבים,  בשילוב מערכות ראטן לבנות ויוקרתיות.

השכרת ציוד ישיבה כבדה – אנחנו ממליצים לשלב מערכות ישיבה של שולחנות מעץ לבן מלא בליווי כסאות נפוליון יוקרתיים. או פלטות מרובעות או עגולות בליווי כסאות לבנים עם רגל ניקל – אנו ממליצים לשדרג לצבעים חומים – שדרוג היוצר אווירה אחרת לגמרי.

התאמת מפות ומפיות – בהתאם לוילה ולסגנון הנבחר תוכלו לבחור בעיצוב וסגנון המפה והמפיות.

חברת קייטרינג מקצועית – שף פרטי או חברת קייטרינג מובילה שתבנה לכם תפריטים מיוחדים ואיכותיים.

חברת בר מקצועית – שירות טוב ואווירה מתחילים בבר – חברת בר מובילה עם ציוד הבר יוקרתי ויפה.

התאמת הגברה ותאורה לוילה – מערכות הגברה למוזיקת רקע וקבלת פנים לחופה באזור הנבחר בוילה, בנוסף מערכת מקצועית הכוללת ארבעה תופים, שני באסים ועגלת מגברים, כדי שיהיה סאונד איכותי ברחבי הוילה. מבחינת תאורה תוכלו לבחור מספר מוקדים: כגון עצים או תאורת בריכה שנדגיש בתומאס/תומאס לד, מחליף צבעים כדי להוסיף לאווירה באירוע. ברחבת הריקודים גשר תאורה מקצועי הכולל 4-6 רובוסקנים, 4 תומאס לד מחליפי צבעים, פליקר מכונות עשן ואפקטים.

צוות מנקים – אירוע בוילה משדר יוקרה ולכן חשוב תמיד לדאוג לניקיון השטח והסביבה ברחבי הוילה, מומלץ לפחות שני מנקים. בהתאם לכמות האורחים יתכן שצריך צוות מנקים גדול יותר.

מפיק אירוע – מפיקים מקצועיים ומנוסים, שילוו אתכם במהלך ההכנות לאירוע ובאירוע עצמו. למפיק האירוע צריך שיתלוו שני עוזרי הפקה צמודים, מכיוון שחתונה בוילה זאת מומחיות וכל פרט צריך להתבצע בצורה הטובה ביותר.

גנרטור גיבוי/פעיל באירוע – בהתאם לתשתית החשמל בוילה, גנרטואר לגיבוי האירוע.

צוות בר – עובדי הבר ביחס של ברמן אחד ל50 אורחים, כאשר הברמנים והברמניות ילבשו בגדים אלגנטיים.

פוליסת ביטוח לאורחים – פוליסה מיוחדת עם תאריך האירוע וכמות המוזמנים המדוייקת.

עיצוב שולחן – ערכת עיצוב בסיסית על פי טעמכם האישי.

צוות מלצרים – צוות מלצרים ועובדי הקייטרינג.

 

יתרונות בבחירת קיום החתונה שלכם בוילה פרטית

אווירה – קיום חתונה בוילה הינה טרנד שהפך למגמה שמתרחבת לכל חלקי הארץ, יותר זוגות נחפשים לחוויות בתור אורחים.

אפשרויות עיצוב – כל קונספט שתרצו יוכל להתמזג ולהתאים בהתאם לדרישות שלכם.

חופה – אינטימית משפחתית וביתית. כל האורחים הכי קרובים במקום שמרגיש שלכם. חופה בבית לא בחלל קר.

קבלת פנים – אירועי צהרים מושלמים, שיכולים להתחיל מוקדם או מאוחר. רק בחרו את האזור המתאים

אזור הושבה – שולחנות, ריהוט אלטרנטיבי, כל הציוד נבנה לפי הרצונות והאורחים שלכם( החופש לקבלת החלטה בעצמכם).

רחבת ריקודים – בתוך המים? ליד הבריכה, בחלל פנימי או על המדשאה? בהתאם לוילה ולרחבה שתרצו תוכלו לבחור כיצד אזור המסיבה ירגיש.

אפטר לצעירים – לינה, היתרון שהופך את האירוע לחוויה ארוכה ומעניק תחושה טובה יותר לכסף ולעלויות שאתם משלמים.

יתרונות החלל – מגוון רחב של אפשרויות מחללים סגורים ופתוחים,גדולים וקטנים,מודרנים וכפריים. המון אפשרויות רק לבחור בנכונה עבורכם.

מיקום בארץ – לא משנה מאיפה אתם בארץ אפשר יהיה למצוא לכם וילה מתאימה לחתונה!

לקוחות ממליצים – רגעים וזיכרונות מושלמים. משפחתי אינטימי מסיבתי ומהנה. ניתן להגשים כל מטרה, רק חייבים להגדיר מראש מה רוצים להשיג.

שעות האירוע – יש וילות שתוכלו לקיים אירועים ללא הגבלת שעה רק תחליטו שמתאים לכם.

הערכת מחיר – אירוע בוילה יוכל לנוע בסדר גודל מחירים בין 50,000 – 150,000 ש"ח, יותר או פחות תלוי בספקים ובכמות האורחים באירוע.

לשיחת ייעוץ ופרטים נוספים לחצו


אול-פלייסס תוכן איכותי מעולם האירועים, כל המידע על עולם האירועים במקום אחד. בבלוג תוכלו למצוא מידע על אירועים בנושאי: חתונות, ימי הולדת, בר מצוות ואירועים לחברות. אול-פלייסס מאחלת לכם המון מזל טוב, ומקווה שתמצאו את כל התשובות לשאלות שלכם.