אול פלייסס - הפקת אירועים עסקיים ופרטיים אול פלייסס - הפקת אירועים עסקיים ופרטיים

ספקים

ציוד לאירועים

מחפשים השכרת ציוד לאירוע שלכם ולא יודעים מאיפה להתחיל ?

חברתנו תשמח להתאים בעבורכם את כל הציוד הנחוץ לאירוע שלכם כדי שתוכלו ליהנות מהשכרת הציוד שמתאימה בדיוק בעבורכם.

בדיוק כדי להשלים לכם את האירוע, או לסגור לכם פינות, או לבנות לכם סקיצה מוכנה של כל הדברים לאירוע הקרוב שלכם את זקוקים להשכרת ציוד שתכלול את כל הפרמטרים לאירוע שלכם.

 

 

חתונה כפרית בחצר הבית
63340964_2461362677217310_3294629632774504448_o

חברתנו מארגנת בונה ומכינה סקיצות לאירועים כולל שילוב כל סוגי השכרות הציוד הנחוצות: החל מהשכרות כלים ומזנונים דרך ריהוט בהתאם לאופי האירוע ועד גנראטורים והגברה ותאורה.

אנחנו נשמח לייעץ לכם ולבנות יחד איתכם את האירוע הקרוב שלכם החל מכל שלב באירוע תוך כדי התייחסות לכל פרט, מהשלב שהאורחים נכנסים עד לשלב שהם הולכים אנחנו נתכנן איתכם ובהתאם לרצונות שלכם ולתקציב את האירוע הקרוב .

היתרון שלנו הוא ההבנה כיצד כל החלקים משתלבים יחדיו , איך דואגים להרים אירוע מ א-ת וכוללים בו את כל הציוד האיכותי ביותר ומתייחסים לכל הפרמטרים השונים : כגון כמות אורחים , מזג אוויר , סוג האירוע אנחנו נעזור לכם ונהיה שם בשביל לכוון אתכם .

השכרת ריהוט אלטרנטיבי לאירועים

השכרת ריהוט אלטרנטיבי לאירועים הפכה לנפוצה וכיום בכל אירוע ניתן לראות סוגים שונים של ריהוט אלטרנטיבי. חברתנו תשמח להציע בעבורכם את הריהוט האלטרנטיבי המיוחד והמתאים ביותר עבור סוג האירוע שלכם כמות המוזמנים ואופי האירוע . אתם מוזמנים להתרשם ממבחר רחב של מערכות ישיבה אלטרנטיביות שיותאמו בדיוק לצרכים שלכם. חברתנו תשמח לעזור בתכנון הריהוט האלטרנטיבי שתבחרו והתאמתו לתנאי השטח השונים החל מצבעים , סגנונות וגבהים , אנחנו נסייע לכם בכל התהליך כדי לדאוג שכל הפרטים שתבחרו יתחברו יחדיו.

השכרת הגברה ותאורה לאירועים

כל אירוע שתקימו נשען בבסיסו על המוזיקה והתאורה באירוע . חברתנו תשמח להציע בעבורכם כל סוג של מערכות הגברה ותאורה אפשריות , כמובן בהתאם לאירוע המתוכנן שלכם ולכמות הקהל באירוע . בחירת המערכת הנכונה והתאורה הנכונה לשטח מלווה בהרבה סימני שאלה , בדיוק בשביל זה אנחנו פה כדי להתאים לכם את המערכות הנכונות והתאורות הנכונות לכל סביבה . חברתנו מחזיקה מומחים בתחום שיעזרו לכם לתכנן את האירוע החל משלב המיקומים של ההגברה באירוע ועד לשלב בניית תוכניות תאורה עבור מערכות התאורה שתבחרו.

בהתאם לכל סוג אירוע שלכם אנחנו נתאים לכם אפשריות רבות ומגוונות מטראסקים עגולים ועד תאורת שטח , הכל יותאם בדיוק בעבורכם ובדיוק עבור הצרכים שלכם .

השכרת גנראטורים לאירועים

כיום כל אירוע זקוק לגיבוי . בכל מקום שתבחרו לקיים את האירוע בין אם מדובר על אירועי ענק או סתם אירוע משפחתי חשוב להתאים את הגנרטוארים הנכונים לסוג השטח. חברתנו מתמחה בהתאמת הגנרטואר הנכון בעבור כל סוג שטח ותנאי סביבה . אנחנו נלווה אותכם החל משלב סיורי שטח והתאמת המיקומים . ישנם שתי סיבות עיקריות לשימוש בגנרטוארים : או לגיבוי או לשימוש . במידה ואתם מעוניינים בגנראטורים לשימוש אנחנו נתאים בדיוק עבורכם את הגנרטואר המתאים ביותר שיתן מענה לצריכת החשמל בשטח . על הגנרטואר לתת מספיק חשמל כדי שיאפשר את תאורת השטח , ההגברה ותאורת המסכים , וכן. אנחנו לא רק שנתאים בדיוק בעבורכם את הגנראטורים הנחוצים אלא נדאג גם שהם יתנו לכם את התפוקה הטובה ביותר , התאמת העוצמות הנכונות והיצמדות לתוכנית החשמל שתיבנה תבטיח לכם אירוע חלק בלי בעיות .

השכרת אוהלים לאירועים

אחד הטרנדים המתפתחים כיום בתחום האירועים הינו השכרת אוהלים לאירועי צהרים , ערב ועוד . ישנם מבחר גדול של אוהלים שבאפשרותנו לספק בעבורכם . חברתנו תשמח לשמוע מה הצרכים המיוחדים שלכם ולהתאים לכם במיוחד את האוהלים האטרקטיביים ביותר במחירים האטרקטיביים ביותר . בין אם אתם מקיימים אירוע למשפחה או שאתם עושים ברית בגן אירועים ,אנחנו נשמח להתאים בעבורכם את האוהל האטרקטיבי ביותר שיתאים לצרכים המיוחדים שלכם. חברתנו מוצאות לנכון גם להתאים תוספות לאוהלים כלומר לצייד אותם במאוורים ,פג חומים . פיטריות חימום הכל תלוי בסוג האירוע סביבתו ושעות האירוע . כל מה שעליכם לעשות הוא לציין לנו באיזה סוג אירוע מדובר , שעות האירוע , וכמות האורחים אנחנו כבר נתאים משם הכל בשבילכם.

השכרת שולחנות לאירועים

חברתנו תשמח לספק לאירוע הקרוב שלכם כל סוג של שולחן שתבחרו ותרצו , בכל מידה שאתם צריכים , החל משולחנות מרובעים , שולחנות עגולים , שולחנות בר , שולחנות מלבניים נמוכים גבוהים ועוד . חברתנו תשמח לתכנן יחד איתכם את סוג האירוע הקרוב שלכם ולעזור לכם להתאים מגוון רחב ומעניין בעיניים בעבור האורחים שלכם , משחקי גובה וצורה שיבטחו לכם סגנון מיוחד לאירוע שלכם. שולחנות באירועים תלוים בסוג האירוע חברתנו תתאים בעבורכם ועבור המוזמנים שלכם משחקי גובה של שולחנות והתאמת סוג השולחן לאירוע הספציפי שלכם.

השכרת כסאות לאירועים

כל אירוע צריך להיות מתואם בצורה הטובה ביותר אם סביבתו, לכן חברתנו תשמח לתת לכם את כל אפשרויות הבחירה . כל משחקי הגבהיים של הכסאות כסאות בר , כסאות נמוכים , כסאות לכנסים ותערוכות , כסאות לחתונות , כסאות תאלינדים ועוד . אנחנו כאן בשביל לעזור לכם לתכנן את האירוע שלכם ולהתאים לכם משחקי גובה של כסאות שיתנו לכם את המענה המבוקש לאירוע שלכם . אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ואנחנו נשמח להתאים לכם כסאות בעבור כל סוג אירוע שתחפצו .

השכרת מפות ומפיות

סגנון האירוע ועיצובו מתחיל בקונספט של האירוע . אנחנו נשמח לעזור לכם להתאים את הצבעים והסגנונות של המפות והמפיות לאירוע שלכם. אנחנו נשמח להציע בעבורכם מגוון רחב של מפות ומפיות עם עיצובים שונים ומרובים שיתאימו לכל רעיון מחשבה או סגנון שהאירוע שלכם ישדר .

השכרת מחסומים וגדרות לאירועים

סוגי מחסומים בהתאם לאופי האירוע : מחסומים רגילים , מחסומים לחץ , מחסומים על גלגלים , גדרות/וגידור לאירועים – פרקודים סיניים , טרסקים עם בדים שחורים , גדרות ברזל .

חברתנו תשמח להעמיד לרשותכם מספר רחב של מחסומים , וגידור לאירועים . כל אירוע שתקימו כיום אם הינו אירוע בתנאי שטח פתוח או סגור זקוק למחסומים וגדרות , גם אם מדובר על אירוע פרטי לאורחים ואו אם מדובר על אירועי ענק , אנחנו נתאים בדיוק בעבורכם את המחסומים המתבקשים , והגידור המתאים .

חברתנו מחזיקה מבחר גדול של מחסומים לבחירתכם , שכולם עומדים בתקנים ובעלי פרופיל עגול שיתאימו לכם בדיוק , הכל תלוי באופי האירוע ישנם אירועים שאנחנו ממליצים לשלב מחסומי לחץ , ובחלק מהאירועים אנחנו אף משלבים מחסומים על גלגלים .

כל אירוע מתחיל בשלבי הכניסה והסלקציה למתחם האירוע ובנושא זה אנחנו נתאים עבורכם את המחסומים המתאימים ביותר שיבטחו לכם את מלוא הבטיחות בתהליכי הכניסה לאירוע , כמו כן חשוב לשיים דגש לנושאי הגידור באירועים . חברתנו תשמח לתכנן בעבורכם גידור בעבור שטח האירוע שלכם , אנחנו נשמח להציע לכם מגוון פתרונות לגידור שטחים ואירועים , הכל אפשרי והכל תלוי בכם ובאירוע שלכם: אנחנו נשמח להציע לכם אפשריות גידור רבות החל מפרקודים סיניים מעוצבים ועד גדרות ברזל .

השכרת במות לאירועים / במות סטנדרטיות בגדלים / מפלסים / במות שקופות

השכרת במות לאירועים הינה דרך ליצור משהו מיוחד וייחודי שייתן מימד נוסף לאירוע המתוכנן . חברתנו תשמח לעמוד לרשותכם ולייעץ בעבורכם על סוג הבמה המתאימה לאירוע שלכם . אנחנו נעמוד לרשותכם החל משלב סיורי השטח ועד שלב תכנון הלוגיסטיקה בהתאם למיקום הבמה . אנחנו נעמיד לרשותכם אפשריות רבות של במות שיתנו לכם את המענה האידאלי באירוע המתוכנן .

בין אם מדובר על במות גדולות ליום העצמאות עבור עיריות , או אם מדובר על בניית מפלסים לאירועים לצורך הושבת אורחים , אנחנו נתאים בעבור האירוע שלכם את הבמות האטרקטיביות ביותר במחירים הכלכלים ביותר . אתם מוזמנים להתרשם ממגוון הבמות שחברתנו מציעה החל מבמות במידות סטנדרטיות ועד במות ענק , ומפלסים ע"פ בקשותכם .

השכרת שירותים ניידים לאירועים

השכרת שירותים ניידים לאירועים הפכה לשגרה שהביאה איתה חידושים ושיפורים . חברתנו תשמח להעמיד לרשותכם מגוון רחב של סוגי שירותים לאירועים , החל משירותים לאירועים המונים ועד שירותי יוקרה עם מסכים לחתונות . אנחנו מאמינים שכל אירוע מתחיל בבסיס שלו ולכן אתם מוזמנים לפנות עלינו ואנחנו נשמח להתאים בעבור סוג האירוע שלכם את השירותים האטרקטיביים ביותר בעבורכם ובעבור האורחים שלכם , כל זאת בהתאם לתקציב שלכם ולאופי האירוע .

השכרת מסכים, מקרנים, פלזמות ו-LCD

כיום בכל סוג אירוע בין אם הוא גדול או בין אם הוא קטן , נהוג להשכיר מסכים ומקרנים להצגות אינפורמציה תמונות וידיאו וקליפים . חברתנו תתאים בדיוק בעבור הצרכים שלכם ובהתאם לאופי האירוע שלכם את המסכים והמקרנים האטרקטיביים ביותר בהתאם לתנאי השטח . לא משנה אם מדובר על חתונה או שאם מדובר על כנס או תערוכה אנחנו נשמח לעמוד לשרותכם ולתת לכם את הייעוץ המקצועי הטוב ביותר וזאת על מנת שהאירוע שלכם יהיה הצלחה . בחלק גדול מהאירועים והתערוכות נהוג להוסיף עמדות של מסכי LCD ופלזמות וזאת על מנת להציג מוצרים או לספק חוויות מיוחדות לאורחים , החל מקבל פנים בחתונה שמוצגות תמונות החתן והכלה , עד להצגת מוצרים והסברים מפורטים עליהם, חברתנו תתאים את המסכים והפלזמות בגדלים ובכמויות הנחוצות בעבור האירוע שלכם. אנחנו נשמח להתאים בדיוק עבור האירוע שלכם את המסכים והמקרנים האטרקטיבים ביותר ואת מערכות הפלזמות והLCD המובילות , כל זאת כדי לספק לכם חוויה מיוחדת שתעזור לכם להשיג את מטרתכם באירוע המתוכנן .

השכרת פתרונות קירור וחימום : פג חום /מאוור /פטריות חימום

כל אירוע בין אם מדובר על אירועים בחורף או בקיץ , ובין אם מדובר על אירועי יום או ערב זקוק לציוד קירור או חימום . חברתנו תשמח להעמיד בעבורכם את פתרונות החימום והקירור המובילים בתחום האירועים . אנחנו נתאים בדיוק עבור האירוע שלכם את המערכות הנחוצות החל מפג חומים ומאורים , ועד פטריות חימום ואמצעי חימום מתקדמים . אתם מוזמנים לבחור את החבילות והפתרונות שמותאמים לכם , אנחנו נשמח לייעץ לכם בהתאמת ציוד הקירור או החימום לאופי האירוע שלכם כמות האורחים וכמובן תנאי השטח .

מחפשים מקום לאירוע? מעוניינים בהפקת אירועים?

השאירו פרטיכם ונציגנו יצרו אתכם קשר בהקדם. אול פלייסס - שירותי הפקת אירועים ומקומות לאירועים. כל המקומות במקום אחד.

    Phone icon 072-2-333251
    Whatsapp