תעלומת רצח – בואו להכיר את הקונספט שיגרום לכם לחשוד בכולם 😊

בין שלל אירועי החברה המסיבות וימי הכיף שאתם רוצים לקיים לפעמים צריך יום משולב בחוויה שונה קשה לפיצוח שלוקח את העובדים לרמת גיבוש מחשבה ואתגר. אירוע חברה בקונספט תעלומת רצח שיצרנו שילב את כל האתגר יצירתיות והנראה מיום שהתחיל ונהיה מאתגר יותר ויותר.

לשיחת ייעוץ ופרטים נוספים לחצו

איך מתחילים – משלב הטיזר לאירוע הקרוב התחלנו לזר חידות רעיונות לפיצוח ומסרים שיסבירו לעובדים שיש למה לצפות. תהליך הטיזרים כולל 3-5 מסרים עד מועד האירוע ובכך אנחנו עוזרים לתחושת הציפיה מהיום הקרוב.

קצת הסבר על הקונספט – תעלומת הרצח היא משחק משעשע המשלב מנחים קופסאות בריחה ותיקי חקירה שצריך לפצח כדי לפתור את הרמזים לפני שאר הקבוצות. האורחים מתחלקים למספר קבוצות כאשר בכל קבוצה יש עד 10 משתתפים.

בהתאם לקונספט ורמת ההשקעה ניתן לשדרג חלקים בתעלומה. בניית עיצוב ותפאורה מתאימים, שילוב דמויות שטח, מוזיקה נכונה ובעיקר חיבור רמזים יחידו כמו חידה טובה שכל חלק מתחבר עם החלק הבא ביחד.

באירוע האחרון שלנו התחלנו כמיטב המסורות עם עמדות צילום ומיתוג אווירה לחברה, שילבנו ארוחת צהרים קלילה יחד עם בר משקאות מטורף ששילב אלכוהול תוצרת חוץ, קוקטיילים והמון פינוקים.

מיתוג האירוע והחלל היו במתכנות של רמיזות קלות לקראת מה מחכה לאורחים בחלל הסגור. שטח הגן הפתוח שימש כמתחם לארוחה, וקבלת הפנים והחלל הפנימי עוצב כזירת רצח מסתורית.

 

לשיחת ייעוץ ופרטים נוספים לחצו

האורחים קיבלו צמידי זיהוי בכניסה לאירוע עם מיתוג החברה והקונספט ובמהלך היום רמזים מסרים וחידות שונות ניתנו לקבוצות.

לאחר קבלת הפנים והאוכל כינסנו את האורחים בחלל הפנימי נתנו הסבר על התעלומה מה קרה, את מי רצחו… ואז התחיל המשחק. קבוצות פתחו את תיקי החקירה שלהם והיו צריכים לפצח תוך 60 דקות מי רצח את הדמות המסתורית.

במהלך המשימות והחידות פינוקים משקאות, מוזיקה מותחת ודמויות שטח הסתובבו בין האורחים וניסו לסייע לאורחים לפתור את החידות.

לאחר פיצוח הרמזים הקבוצה הראשונה שהצליחה לעלות על הרוצח זכתה בתואר המפצחים וזכו בפרסים שווים.

 

באירועים מסוג זה היה לאחר מכן מסיבות תחפושות כי בכל זאת האירוע היה בפורים אבל הקונספט מספיק חזק גם לעמוד לבד וניתן אף לבקש מהעובדים להתחפש כבלשים, רוצחים ועוד.

תחרות תחפושות שלוותה בקינוחים ומסיבה טובה נתנה ליום לתעלומה את הטוויסט הדרוש ובכך יצרו אירוע מושלם שהדגש בו היה על כיף הנראה חשיבה ומסיבה טובה.

קונספט זה ניתן לקיים במהלך כל השנה וניתן לבנות תכנים ורעיונות נוספים שיכולים להשתלב בו.

אז אם אתם צריכים פעיליות מגבשת ומיוחדת באירוע החברה הקרוב שלכם ואתם לא בטוחים שיום גיבוש שגרתי מספיק לכם כדי שנדבר ונבנה תעלומה אישית באירוע שלכם.