כיצד שימוש ב5 הטיפים שלנו, יכולים להפוך את האירוע שלכם ליותר אישי קטן מיוחד ובלתי נשכח עבורכם ועבור האורחים שלכם.

סקיצה של השטח – אירועים בוטיק מוגדרים כאירועים קטנים ואישיים לכן אם מודבר באירוע כזה חשוב להקפיד על חלל קטן אינטימי שניתן לשלוט עת התאורה בכל חלק במתחם. במידה ויש לכם אירוע גדול ועדיין אתם רוצים להעניק תחושה יותר קטנה תחמו את האזורים כך שיהיו קטנים יותר צרו מצד אחד ריהוט אלטרנטיבי ומצד שני צרו שולחנות אביריים. הקטנת השטח יכולה לבוא לידי ביטוי בצמצום מרחקים ממזנוני האוכל והבר ואף איחוד שולחנות יחדיו.

עיצוב – עיצוב בוטיקי צריך להיות מעניין וחדשני אבל לגמרי יוכל להיות גם רומנטי ושמרני. הרבה פרחים נרות, מראה חם שימוש במפות וראנרים על שולחנות עגולים ומלבניים יעניק מראה מרשים חם ועוטף לחלל. כמובן שניתן למושך את העיצוב לקבלת הפנים ולרחבת הריקודים.

תאורה וריהוט – תאורה חמה, שימוש בגופי תאורה, מנרות עומדות, יצירת חלל המדמה אזורים בבית יכול להיות רעיון מעולה להתחלה. מספיק 2-3 ספות עם 2 שולחנות קפה ו2 מנורות עומדות וכבר יצרתם ליד רחבת הריקודים אווירה מעניינת ושונה. רוצים לקחת את זה עוד צעד קדימה בואו נשלב גם צמחיה גובהה והדרך מכאן לאינטימיות הרצויה נהיית קרובה יותר.

אוכל – המנות באירועי בוטיק, בד״כ יותר מושקעות וטעימות, יש פחות אורחים אז איכות המנות עולה, המנות יוגשו או בסגנון בופה או עם הגשה. באירועי בוטיק משולבים יותר ארוחות שף ומנות פתיחה איכותיות.

מיתוג – אחת הדרכים הקלות והמהירות ליוצר רושם אישי מתחילה במיתוג של האירוע שלכם. מספיק שתתחילו בעיצוב הזמנות אישיות, פתקיות הושבה, תפריט, מיתוג עמדות אוכל ובר וכמובן עמדות הצילום כבר המראה והרגשה מקבלים חוויה יותר משפחתית קטנה ומיוחדת.

תאורת אפקטים ואווירה – מעצב תאורה נכון יוכל לעשות הבדל של שמיים וארץ בין אירוע שמרגיש כמו עוד אירוע באולם לבין שימוש באלמנטים חמים ומראה אינטימי. באירועי בוטיק רצוי שיהיו דימירים שנוכל לשלוט בעוצמות האור, סוג האור הרצוי צהוב, כתום ואדום משדרים חום שזה בדיוק מה שאתם מחפשים.

מסקנות ופתרונות שחשוב שתיקחו אתכם לאירוע בוטיק הקרוב שלכם:

הזמינו רק את האורחים שחשובים לכם, פחות במקרה שלכם זה יותר.

חלל האירוע צריך להיות קטן, במידה ולא הכניסו עיצוב עם צמחיה, ספות וגופי תאורה.

קצת מעצמכם לא מזיק, מיתוג אישי נותן הרגשה מעולה גם לכם וגם לאורחים.

 


אול-פלייסס תוכן איכותי מעולם האירועים, כל המידע על עולם האירועים במקום אחד. בבלוג תוכלו למצוא מידע על אירועים בנושאי: חתונות, ימי הולדת, בר מצוות ואירועים לחברות. אול-פלייסס מאחלת לכם המון מזל טוב, ומקווה שתמצאו את כל התשובות לשאלות שלכם.