מה זה בכלל מיתוג אירוע? כמה זמן זה לוקח? ומה צריך לבדוק?

כמה חושב לכם להעביר את המסר האישי שלכם לאורחים?

אירועים רבים היום מחפשים דרך לבדל ולשנות את עצמם, אחת מהדרכים הקלות המהירות וכנראה גם הפשוטות ביותר, היא מיתוג האירוע. באמצעות הגדרת שפה עיצובית, משפטים שאתם אוהבים, שימוש בשלטים, צורות ואלמנטים נוספים תוכלו לתת מראה אישי לאירוע שלכם ולהשאיר את החותם הקטן שישפיע על האורחים שלכם, ויתן להם טעימה ממכם.

איך ממתגים אירוע במינימום זמן? 

לאחר בחירת המקום לאירוע, והחלטה שהגיע הזמן להכניס את האופי שלכם לחלקים השונים באירוע, אנחנו ממליצים לבחור בשניים עד שלושה אזורים באירוע שחושבים לכם, לדוגמה: אזור הקבלה שכולל פתקיות החלוקה לאורחים, או מיתוג לתחתיות לכוסות השתייה באזור הבר, או הוספת עמדות צילום אישיות משלכם לאזור הרחבה, מיתוג הבר, מיתוג עמדות האוכל, הדפסת רצפה ממותגת לרחבת הריקודים. ישנם שלל אפשרויות של מיתוג, כדי לחסוך זמן אתם צריכים להתמקד בכמה אזורים נבחרים, לחבר לסיפור שלכם, לבחור מעצבת הדיגיטלית שתעצב לכם את המיתוג לפי בקשתכם, ומשם הדרך סלולה. כל אירוע מורכב מחלקים דומים היכולות להכניס עצמכם לחלקים השונים יוכל לעשות את ההבדל. תחשבו על האורחים שלכם מרגע שהם נכנסים ומקבלים פתקית הושבה עם מספר השולחן ועד שהם יושבים בשולחן עם תפריט שעיצבתם. כל חלק צריך להתחבר, כך שגם בריקודים וגם בדוכן מזכרות תמיד יהיה חלק ממה שאתם אוהבים.

בית דפוס מקצועי שיודע להדפיס את העיצובים – חשוב לוודא מראש שבית הדפוס הנבחר מתורגל בפיתוח הקבצים המבוקשים ושיהיה חיבור טוב בין המעצבת ובית הדפוס במידה וצריך לתקן או לשנות מידות של עיצובים. בתי דפוס יכולים להדפיס עיצובים בין 1-7 ימים תלוי בגודל המורכבות של ההזמנה שלכם. לאחר סיום היצור תוכלו לאסוף את העיצובים ולמקם אותם באזורים הנבחרים, במידה ומדובר בדברים גדולים או מורכבים, מומלץ להזמין הובלה והתקנה ביום האירוע.  

מסקנות ופתרונות שיהפכו את מיתוג האירוע שלכם לקל ופשוט:

  • לאחר סיור שטח במקום האירוע הגדירו אזורים למיתוג, וקחו מידות של סוגי המוצרים, והמיקומים הנבחרים למיתוג
  • החליטו על כיוון עיצובי שמתאר אתכם בצורה הטובה ביותר, או פנו לאשת מקצוע מתאימה שתעזור לך לעצב את המיתוג
  • העבירו את הקבצים לבית דפוס מקצועי שיודע לספק את המוצר בזמן ובאיכות עבודה גבוהה ותאמו איסוף שבוע לפני מועד האירוע (במידה ויהיה טעויות, יהיה זמן לתקן)
  • הרשו לעצמכם לדמיין כל שלב כיצד האירוע מתחבר יחד עם העיצוב בשטח דרך המיתוג שלכם
  • באירועים של היום ניתן לראות יותר ויותר סוגים של מיתוגי אירועים, בהם הזוגות או החוגגים בוחרים להעביר את האורחים שלהם חוויה משלהם, מיתוג אירוע מצריך תקציב נוסף שאותו צריך לקחת מראש, עליות עיצוב, עליות הדפסה, כמויות של פריטים ועוד

 


אול-פלייסס תוכן איכותי מעולם האירועים, כל המידע על עולם האירועים במקום אחד. בבלוג תוכלו למצוא מידע על אירועים בנושאי: חתונות, ימי הולדת, בר מצוות ואירועים לחברות. אול-פלייסס מאחלת לכם המון מזל טוב, ומקווה שתמצאו את כל התשובות לשאלות שלכם.