מיקום, מחירים ועלויות של אולמות כנסים.

אז מה הם המחירים בשוק הכנסים בישראל?

המחירים הממוצעים לכנסים של מעל 100 משתתפים, מתחילים במחיר של 250 שקלים לאורח, ויכולים להגיע עד 500 שקלים ויותר עבור כל אורח, הכל תלוי במקום הנבחר, במספר הארוחות, הגיוון בתפריט וסוג השירותים. חשוב לבדוק האם המקום שבחרתם יודע לספק לכם שירותי בקרת כניסה, חלוקת תגים וכמובן שירותי ניהול לכנס שלכם, כדי שתוכלו להתמקד באורחים שלכם.

אז מה הם המיקומים המובילים לכנסים במרכז הארץ?

בכל אזור במרכז הארץ תוכלו למצוא מבחר אפשרויות של חללים פוטנציאלים לכנסים, חללים בעלי סוגי עיצוב שונים, שיהפכו את האירוע שלכם להצלחה. 

חללים סגורים במרכז הארץ מתחלקים לשלושה אזורים:

אזור השרון ועמק חפר – הכנסים באזור השרון קורים בעיקר באולמות אירועים, במקומות כמו: אקפלה, גרינפילד, בול רום הרצליה וגם במקומות כמו: אינגו מונטויה בבית חירות, מלון שרתון הרצליה ועוד.

ת"א והמקומות הצמודים – המקומות הבולטים לעריכת כנסים גדולים נמצאים בתל אביב. המקומות המפוארים נמצאים במלונות גדולים, כמו מלון מנדרין, דן פנרומה ועוד. בנוסף יש את האולמות לכנסים כמו: אולם באו, אקספו תל אביב, דובנוב וזואה. ישנם גם חדרי ישיבות גדולים שבהם אפשר לערוך כנס קטן כמו הקומה ה38 בעזריאלי.

אזור ראשון לציון רחובות והסביבה – באזור ראשון הסביבה רוב האפשרויות נמצאות באולמות אירועים מוכרים כמו: וניס, לאגו וסאקורה. ויה בנס ציונה והיכל התרבות בראשון לציון יכולים גם להתאים.

כמה יעלה לכם לארגן כנס?

מחיר של כל כנס בנוי ממספר חלקים: 

מחיר המנה – מגיע ל 250-500 ש״ח בממוצע לאורח (לפני מע"מ לפי מינימום של 100 אורחים).

עמדות קבלה – רישום חלוקת שמות, דיילות, אישורי הגעה לכנס  1600-2400 ₪ לעמדה ועובדים.

מיתוג ועיצוב אירוע – בהתאם להעדפות שלכם (מספר שולחנות, עיצוב חלל וכו יכול לנוע מ 1500 ₪ ועד 10,000 ₪ תלוי מה אתם רוצים).

ניהול ותכנון אירוע – לפעמים שווה להשאיר את תכנון הכנס למי שעושה זאת בכל יום כדי להבטיח את התוצאות הרצויות. עלויות ניהול או הפקת כנס יכולות להיות בין  7,500 ₪ ועד 35,000 ₪ הכל תלוי בחברה הנבחרת וכמות השעות הדרושה להפקת הכנס שלכם.

עד כמה הייתם מוכנים לשלם על אולם כנסים שמגדיר מחדש את חווית האירוח שלכם?
בואו נתחיל מהסוף. מחיר זה מרכיב חשוב כאשר  רוצים לעמוד בתקציב, לפעמים חריגה של 10-30 אחוזים מהתקציב שלכם, תהפוך את האירוע למדויק ביותר עבור קהל היעד. רוב הכנסים מתחילים ב50 אורחים ומגיעים למאות, אם לא אלפי משתתפים, לכן המחיר משתנה בהתאם לכמות המוזמנים שלכם, בחלל המבוקש.

אז מה הן המסקנות שחשוב לדעת על ארגון כנסים והפתרונות הנכונים לכם?

  • לא לבזבז זמן מיותר על חיפוש מקום, להיות גמישים בבניית התקציב
  • לאפיין נכון את האירוע כך שתוכלו לחדש לאורחים בכל אספקט ובכך להשאיר חותם על הכנס
  • תקציב מבוסס על מיקום ועל ספקים במידה ואתם מוגבלים בתקציב תנסו לחדש בתכנים

 


אול-פלייסס תוכן איכותי מעולם האירועים, כל המידע על עולם האירועים במקום אחד. בבלוג תוכלו למצוא מידע על אירועים בנושאי: חתונות, ימי הולדת, בר מצוות ואירועים לחברות. אול-פלייסס מאחלת לכם המון מזל טוב, ומקווה שתמצאו את כל התשובות בנושאי אירועים ושמחות.