כל חתונה מספרת סיפור אחר, ישנם זוגות שמחפשים ליצור עיצוב רומנטי, אלגנטי, כפרי או חדשני. לא משנה באיזה סגנון עיצוב תבחרו אנחנו מאמינים שלהכניס קת את מה שאתם אוהבים לחלל הנבחר נותן לכם קצת יותר שליטה על האירוע, מעניק משהו מכם לאורחים שמגיעים ובעיקר מאפשר לכם להתעסק ממש על קצה המזלג ברושם הראשוני שהאורחים שלכם יחשפו עליו.

 

עיצוב חתונות למה לעשות לבד 3 סיבות

1. את חלק מהאירוע – מעבר להתעסקות ולהרגשה שאת לוקחת חלק על היום שלך את בעצם מעניקה טעימה קטנה ממה שאת אוהבת.

2. תקציב – האפשרויות שלך גדלות וכך גם האפשרות ליצור ולחשוב מחוץ לקופסה. אין מישהו שמכיר אותך יותר טוב מעצמך וברגע שאת יודעת מה את רוצה ושיש לך את הזמן לזה תוכלי לבנות את השפה העיצובית כמו שאת רוצה ולנצל בצורה מעולה את התקציב הנבחר.

3. היכולת לספר סיפור אישי – לא מתאים לכל כלה אבל במידה ויש לך חברה טובה או צוות שיכול לבצע את המשימות השונות שתבקשי האפשרויות שלך לקחת כל אזור באירוע ולהעניק לו את החזון שלך גדלים מרגע לרגע.

5 סיבות למה כדי לקחת מעצבת לעיצוב החתונה שלכם

1. היא כבר עיצבה כמה אירועים בעבר – כלומר יש לה ניסיון היא יודעת איך להסתכל על האירוע יש את ההבנה של כמות הזמן הדרושה ליצור לך את החתונה שלך. גישה לספקים והשכרות של דברים מיוחדים שאת מחפשת.

2. מאגר עיצובים וטרנדים שאפשר לשלב ולמצוא את הטוב ביותר עבורך – במידה ומדובר על מעצבת בעלת ניסיון רב בתחום יהיה לה גישה למאגר חומרים עיצוביים ומחסנים שהכל המידע הזה מסודר לפי קונספטים. חוסך זמן ומה שהכי מעניין שה היכולות שלה לשלב בין ישן וחדש טרנדים עבורך.

3. חסכון בזמן ובהתעסקות – הכל באחריות שלה. את צריכה להגיד מה את אוהבת בפגישת עיצוב והיכרות, המעצבת צריכה להחזיר לוח השראה, לאחר מכן פגישת שטח במקום ויש לך עיצוב בהתאם לצרכים ולרצונות שלך.

4. רמת ביצוע – זה העבודה שלה. בסופו של דבר ההבדל בין מעצבות ובין כלות שלא מעצבות זה רמת הביצוע והיכלות להוציא את העיצוב והנראות של החלל ב רמה הכי גבוהה. בחירה נכונה במעצבת שמתאימה לכם מבטיחה לך תוצאה מעולה.

5. יכולות לראות כיצד כל האירוע מתחבר ביחד ולא רק אזורים נקודתיים – זה כבר הגדולה של המעצבות הסביבה המובילות כיצד כל חלק בפאזל שיצרתן יחד מתחבר. תחושת המרחב, הזרימה בחלל כיצד האורחים יגיבו לאלמנטים השונים הפרוסים בחלל כל אלו יקבעו את הצלחת האירוע ולכן שווה להיעזר במישהי מנוסה.

 

 

הפקת חתונות האם לקחת מפיק ליום האירוע או כבר משלב חיפושי המקום?

יתרונות של עבודה עם מפיק אירועים ידועה לכולם. הפקת חתונות באמצעותו, תגרום לכם לחיסכון בזמן, בכך שיש לו יכולות לנצל את הידע הרב שצבר בצמצום עלויות ספקים יחד עם ניסיון על לוחות זמנים וכיצד כל האירוע מתחבר יחד. מפיקי אירועים שמגיעים ביום האירוע לנהל יכולים לעזור לכם לבדוק את הספקים ולראות שאכן מה שהבטיחו לכם קורה. חשוב לציין שיכולת ההשפעה של המפיק מלבד בדיקה לא תהיה גדולה יותר. המפיק יוכל לעזור מראש בבקרה, בשקט שאתם צריכים לפני הטקס, החופה לדאוג לצרכים האישיים שלכם ולשלב בהתאם ללוחות הזמנים שקבעתם אם האולם את הבקשות שלכם.

בחירה במפיק שילווה אתכם כבר משלב חיפוש המקום מבטיחה לכם מספר יתרונות מרכזיים. הראשון בהם בחירה בחלל שבאמת מתאים לצרכים של האירוע. הגדרת סוג האירוע הזרימה בין החללים השונים. כיצד העיצוב של האירוע יראה בכל אזור איזה ספק יתאים לכל חלק. ברגע שרמת המעורבת והתכנון המוקדם עולים ובאפשרותכם לשלם למפיק ללוות אתכם מתחילת התהליך התוצר הסופי שונה לגמרי. משלב הסקיצות הספקים הזמנים ואפשרויות התפאורה והעיצוב הכל מכל יותר סדר תכנון והכוונה כך שהאירוע שלכם נהיה קל יותר מקצועי ואולי יותר חשוב יותר אישי ומותאם עבורכם.

 

ארגון חתונה כל מה שצריך לדעת כדי לא ללכת לאיבוד

רשימת הדברים של ארגון חתונה ידועה מראש. ישנם את המשימות האישיות שלכם כגון: סגירת ספקים: צלמים, תקליטנים, הזמנות, בחירת עיצוב וקונספט לאירוע, ישנם את המשימות השגרתיות: בחירת תפריט, סידורי הושבה, תוספת לבר. ישנם את הדברים שבשביליהם את מתחנת: השמלה, הנעליים, הביגוד שאחרי, הדברים לחתן, איפור ושיער לכלה והרישמה לא נגמרת.

כדי לארגן נכון את אירוע החתונה שלכם רצוי לבנות תכנית עבודה. אתם צריכים לחלק לשלבים ומשימות לפי תקופת זמן מה קורה, לראות מה סגרתם מה לא סגרתם וכיצד אתם מגיעים ליעד שכל הדברים מוכנים מבלי שתהיו לחוצים.

במידה ואתם צריכים עזרה ביעוץ תכנון עיצוב ארגון או הפקה של החתונה שלכם יש לנו רעיונות אחרים שתוכלו לקחת וליישם בחתונה שלכם.

נשמח לעזור לך ביצירת החתונה המשולמת שלכם
אוהבים צוות אול פלייסס

צפו במבחר מקומות לחתונה