לא משנה אם אתם מהמרכז, מהדרום או מהצפון, לנו יש רעיון לחתונה בלתי נשכחת עבורכם.
זוגות רבים בוחרים להתחתן בצפון, הודות לאווירה הנעימה, המיוחדת, השקטה והמרגיעה עם נופים עוצרי נשימה שבלתי אפשרי למצוא במרכז.

AllPaces מפיקה חתונות בצפון הארץ, במגוון מקומות מיוחדים, החל מוילות פרטיות, אחוזות ישנות ועד מלונות בוטיק יוקרתיים.
לא משנה היכן אתם רוצים להתחתן לנו יש מקומות מיוחדים לקיום אירועים מדהימים בצפון הארץ.

חשבתם שחתונה בצפון מסתיימת בסוף האירוע?

ובכן, למה לא לשלב לינה לאורחים, כך תוכלו ליצור אירוע מיוחד ובלתי נשכח למוזמנים שלכם. אחד המריכבים החשובים שצריך לקחת בחשבון בקיום חתונה בצפון הינו – מהיכן מגיעים המוזמנים שלכם, ובכן במידה וכולם מאזור הצפון אין לכם בעיה, אבל מה קורה שהאורחים מהמרכז, או הדרום?

לכן מומלץ לקחת בחשבון לינה לאורחים במלון בוטיק בקרבת האירוע.
נכון קיום חתונה באזור הצפון והשכרת חדרי שינה מקפיצה את המחיר של החתונה שלכם, אבל לא לשכוח, כי כבר לא מדובר בסתם אירוע חתונה, אלא מדובר על חוויה של טקס מרגש בלוקיישן מיוחד עם מסיבת ריקודים מגניבה ומקנחים בלינה בצפון.

אין דרך טובה יותר מלהתחתן ולהתעורר עם כל החברים והמשפחה לחוויה אינטימית ומרגשת.
פנו עלינו עכשיו ונסייע לכם בארגון תכנון והפקת החתונה שלכם בצפון.

 

לחצו כאן לצפייה במגוון מקומות לחתונה בטבע בצפון

 

חתונה על הים בצפון

ישנם מספר חופי ים מיוחדים ומרשימים לחתונה, המתחילים מאזור השרון וממשיכים עד לצפון הרחוק. AllPlaces מתמחה בארגון והפקה של חתונות על הים בצפון, כאשר הקו המנחה שלנו – הבנת הצרכים והרצונות שלכם וכמובן התאמת הספקים הנכונים והתשתיות הנחוצות.

כל אירוע חתונה על הים בצפון הארץ, אשר AllPlaces מפיקים, זוכה לאפיון צמוד במהלך האירוע, יחד עם התאמת חברות קייטרינג ובר משובחות, צוותי מלצרים מן הטובים ביותר, בר תוצאת חוץ עם ברמנים מקצועיים ועיצוב אשר יותאם במיוחד על פי בקשותיכם!

למה כדאי לקיים חתונה על הים בצפון הארץ?

באזור הצפון תמצאו חופי ים פרטיים ומיוחדים שחלקם הגדול הותאם לקיום אירועי חתונות מיוחדות על הים – כך שהחתונה שלכם זוכה להיות מיוחדת ומרשימה, הודות למקומות שנבנו והותאמו במיוחד לקונספטים המבוקשים.

האווירה שנוצרת בקרבת הים מאפשרת לכם ליצור אווירה רומנטית מיוחדת ומרגשת בליווי רעש הגלים, השקיעה הקסומה והחוויה של אירוע על הים. חתונה על הים זאת דרך מיוחדת לציין את היום המיוחד שלכם היא מאפשרת מצד אחד להעניק רישמיות אלגנטיות והנאה ומצד שני תוכלו לקיים אירוע ברמה של כל גני אירועים יוקרתיים שאתם מכירים. פנו עלינו עכשיו ונוכל לארגן לכם חתונה על הים בצפון שמתאימה בדיוק לרצונות השאיפות והצרכים שלכם. לקריאת מידע נוסך על חתונה על הים לחצו כאן