בואו לגלות את המקום השקט לחתונה במדבר

אז למה להתחתן במדבר?

עולם החתונות מגיע למקומות שונים מיוחדים ומעוררי מחשבה. חתונה במדבר מעניקה לכם את היכולות לבנות את האירוע שלב אחרי שלב בהתאם להעדפות ולבקשות שלכם. היא יכולה לאפשר לכם ליצור חוויה שונה לאורחים לא עוד אירוע רגיל במדבר אלא אולי סיפור מתמשך ובעיקר היא יכולה להעניק לכם את היכולת ליצור משהו משלכם בצורה ​פרטית מלווה בשקט מדהים.

לשיחת ייעוץ ופרטים נוספים לחצו

הקסם של חתונה במדבר קצב אחר ליד מעגל האש
הקסם של חתונה שיש בה קצב אחר ליד מעגל האש

חתונה במדבר יכולה להיות ולהידמות לכל אירוע אחר שמפיקים בשטח או בטבע שמקפידים על כל התנאים הנראות והגישה כמו כל חתונה אחרת או שאפשר גם להתפרע ולהחליט שהחתונה במדבר שלכם תהיה שונה מיוחדת שתספר את הסיפור שלכם בדרך שמתאימה לכם. איזה מין זוג אתם האם אתם מאוהבים בסביבה או בחוויה ?

מבטל לאזור החופה המדורה וקבלת הפנים בחתונה
מבטל לאזור החופה המדורה וקבלת הפנים בחתונה

אם כבר חתונה למה לא סביב מדורה, עם תאורה נעימה ריהוט נוח והכי חשוב בלי הגבלת זמן ושעה. הכל קורה בהתאם לאופי שלכם מהשלב שהאורחים מגיעים ועד שהם הולכים.

לשיחת ייעוץ ופרטים נוספים לחצו

ישנם חוות רבות בדרום שמאפשרות להרגיש את המדבר ועדיין ליהנות מתשתיות לוגיסטיות שיקלו על מלאכת הפקת החתונה שלכם. אפשר כמובן גם להיכנס לתוך המדבר לבחור אזור נתאים לקבל אישור מהרשויות המוסמכות וליהנות מאירוע מדברי לכל דבר.

לינה במדבר
לינה במדבר במאהל חאן או בקתות רק תבחרו

בין המקומות הנוספים והמיוחדים שתוכלו למצוא גם חתונה בעמודי שלמה, במצדה ובים המלח. קשת של מקומות שכל אחד מהם יוכל לתת לכם כיוון אחר על חתונה במדבר. אנחנו נשמח להכיר אתכם להבין מי המוזמנים שלכם באירוע ​מה חשוב לכם מבחינת אווירה והרגשה שתרצו שהמקום הנבחר ישדר וכמובן האם המקום הנבחר במדבר מתאים לחתונה שלכם.

קבלת פנים חתונה במדבר
קבלת הפנים בחגיגה המדברית

נקודה חשובה שיש לזכור בעת שמקיימים אירועים במדבר, ישנו מונח שנקר "זמן מדבר".
הכוונה שאין צורך למהר, הכל יקרה לאט לאט אבל בקצב רגוע. עיקר הכוונה היא להסביר לאורחים שקיום אירוע במדבר יוכל להיות ארוך יותר. לא חייבים למהר כל שלב מקבלת הפנים, החופה והאוכל יכולים לקחת יותר זמן כי אין לאן למהר. במיוחד באירועי במדבר שהאורחים נשארים לישון עד היום שאחרי.

לזוגות שכן רוצים לשמור על לוחות זמנים יותר מקובעים אנחנו ממליצים לשלב חברות קייטרינג חיצוניות ולא להסתמך על המבטחים המקומיים שתוכלו למצוא בחלק מהמתחמים. חשוב לציין שהאוכל המקומי ברוב המקומות מעולה ונותן תמורה מעולה לכסף רק צריך להבין שמתאים לכם זמני הוצאת האוכל וצורת ההגשה.

ולסיום קבלו כמה נקודות שחשוב לקחת בחשבון כשמתכננים אירוע חתונה במדבר:

התאמת האירוע למזג האקלים – חשוב לזמן את האירוע בתקופה הנכונה עם המזג האקלים המתאים לפעילות במדבר, כמו גם לוודא כי יש מספיק מזגנים וכיריים לחימום במקרה חום יתן או צפוף מאוד.

הערכת המסלול – כדאי לבחור במקום עם נוף טבעי מרהיב ולבחור מסלול נגיש לכל האורחים.

תקציב – חשוב לבחור את האפשרויות המתאימות לתקציב הזמין, ולהתאים את הפעילויות, הכרטיסיות והמזומנים לפי התקציב הזמין.

קייטרינג – חשוב לוודא כי יש אפשרות לקבל מזון טעים ומגוון, כמו גם לוודא כי יש מספיק משקאות קרים לחם החם.

ציוד והצללה – יש לוודא כי יש מספיק כיסויים, שולחנות, כסאות, וציוד אחר הנחוץ לאירוע במקום.

צריכים עוד קצת יעוץ והכוונה? לא בטוחים איך לבנות את לוחות הזמנים או סידורי השינה ? יש לנו מספר רעיונות ואפשרויות שיהפכו את היום והלילה שלכם למושלמים.

לשיחת ייעוץ ופרטים נוספים לחצו