חתונה במדבר

בואו לגלות את המקום השקט לחתונה המדברית שלכם

אז למה להתחתן במדבר?

עולם החתונות מגיע למקומות שונים מיוחדים ומעוררי מחשבה. חתונה במדבר מעניקה לכם את היכולות לבנות את האירוע שלב אחרי שלב בהתאם להעדפות ולבקשות שלכם. היא יכולה לאפשר לכם ליצור חוויה שונה לאורחים לא עוד אירוע רגיל במדבר אלא אולי סיפור מתמשך ובעיקר היא יכולה להעניק לכם את היכולת ליצור משהו משלכם בצורה ​פרטית מלווה בשקט מדהים.

חתונה במדבר יכולה להיות ולהידמות לכל אירוע אחר שמפיקים בשטח או בטבע שמקפידים על כל התנאים הנראות והגישה כמו כל חתונה אחרת או שאפשר גם להתפרע ולהחליט שהחתונה במדבר שלכם תהיה שונה מיוחדת שתספר את הסיפור שלכם בדרך שמתאימה לכם. איזה מין זוג אתם האם אתם מאוהבבים בסביבה או בחוויה ? אם כבר חתונה במדבר למה לא סביב מדורה, עם תאורה נעימה ריהוט נוח והכי חשוב בלי הגבלת זמן ושעה. הכל קורה בהתאם לאופי שלכם מהשלב שהאורחים מגיעים ועד שהם הולכים.

ישנם חוות רבות בדרום שמאפשרות להרגיש את המדבר ועדיין להינות מתשתיות לוגסטיות שיקלו על מלאכת הפקת החתונה שלכם. אפשר כמובן גם להיכנס לתוך המדבר לבחור אזור נתאים לקבל אישור מהרשויות המוסמכות וליהנות מאירוע מדברי לכל דבר. בין המקומות הנוספים והמיוחדים שתוכלו למצוא גם חתונה בעמודי שלמה, במצדה ובים המלח קשת של מקומות שכל אחד מהם יוכל לתת לכם כיוון אחר על חתונה במדבר. אנחנו נשמח להכיר אתכם להבין מי המוזמנים שלכם באירוע ​מה חשוב לכם מבחינת אווירה והרגשה שתרצו שהמקום הנבחר ישדר וכמובן האם המקום הנבחר במדבר מתאים לחתונה שלכם.