למה לעשות חתונה אזרחית ? ככה. לפעמים זה מספיק כדי להעביר את המסר. לא משנה מה ההורים לוחצים זה החיים שלכם ואם אתם לא רוצים לעשות דברים נגדר מה אתם חושבים תיקחו יוזמה ותחליטו שאת החיים המשותפים שלכם אם מי שחשוב לכם את תעשו בדרך שלכם.

חתונה אזרחית מאפשרת לכל זוג להחליט מה מתאים לו בחייו ואם אתם קוראים את השורות שכתבנו עבורך אז יש לנו חדשות טובות את לא לבד. יותר ויותר זוגות מגיעים למסקנה כי חופש ובחירה במנחה, בחבר להעביר את שלב הטקסיות באירוע שלכם לא חייב להיות רב.

לא רק שלא חייבים רב אפשר לשלב מנחים מצחיקים שהאורחים לא יפסקו לצחוק אתכם או עליכם ? הכל תלוי במה שתרשו למנחה או לחבר הקרוב להגיד בזמן המוקצב שלו.

פרט חשוב לדעת על חתונה אזרחית שהוא מאפשר לאירוע להיות יותר קליל פחות רשמי מכניס מימד של כיף הנאה ופחות לחץ. כמובן שתהיה התרגשות אבל אין לחץ יש שמחה.

פרט נוסף וחשוב בקיום חתונה אזרחיות זה האפשרות לקיים אירועי חתונה מבלי לחשוב על שעות כניסת שבת, אירועי שישי צהרים ללא הגבלת שעה הפכו לטרנד המבוקש של השנים האחרונות וזוגות רבים שבחורים להתחתן בצורה אזרחית מזמן גילו כי האירוע לא צריך להסתיים בכניסת שבת אלא רק סימן להתחיל את החגיגה שלכם.

חתונה חילונית כי כולם יודעים שבשר טוב עם קינוחים חלביים פשוט יותר טעים!

בואו נדבר מעבר לטעמים של האמנות והרצון שאחרים לא יכתבו לכם כיצד החיים שלכם יראו והאפשרות שאתם תקבעו את עתיד הזוגיות שלכם ואתם תהיו תלויים בסוף בעצמכם יש יתרון בולט אחד וגדול, רוצים לדעת מהו… באו נתחיל

קייטרינג לחתונה בבית הפרטי במושב

חתונות חילוניות יתרונות שיגרמו להוריד את הכיפה

1.קולינריה – כנראה שלא יהיה ויכוח שאוכל לא כשר יותר טעים. אנחנו לא מדברים על פירות ים למרות שזאת כמובן אפשרות מעולה במידה ואתם אוהבים. אנחנו מדברים על תפריטים ועמדות אוכל שישלבו את כל סגנונות האוכל המועדף שלכם. עמדת גריל, עמדת פיצות, עמדת דגים לא כשרים האפשרות לשלב את הכל במקום אחד ללא חוקים הופך את האירוע החתונה שלכם להכי אישי שיש.

2. קינוחים – מתוקים שלא תוכלו להגיד להם לא.
זה כבר ברור שקינוחים חלביים פשוט הרבה יותר טעימים אין ויכוח בכלל. חיבור בין טעמים שונים יחד מעולמות שנים יהפוך את החתונה שלכם להצלחה גדולה. האורחים שלכם מתרשמים מהמקום ב15 השניות הראשונות, אחרי הבסיס הראשון הם כבר החליטו עם כל האוכל יהיה טעים או לא ואחרי הקפה עם החלב וגלידת השמנת הטעימה הם כבר לא יפסקו להגיד לכם תודה .

3. מה שותים – קוקטיילים ושייקים על בסיס חלב, עם זה עושה לכם את זה תחשבו על שילוב משקאות לא כשרים בבר באירוע שלכם. תחשבו על יום שישי צהרים על שפת הבריכה, שמש חמה בגדי ים לחברים מנות שף מעולות ובר קוקטיילים שמשלב שייקים על בסיס חלב החיבור הזה באירוע אחד יוכל לעשות את ההבדל עבורכם ועבור החברים שלכם.

נישואים אזרחיים שוויון זכויות והאפשרות לכל זוג באשר הוא לחיות יחד!

שוויון זאת לא מילה שצריך לדבר עליה זאת מילה שצריכה להיות קיימת בכל אחד ואחת מאתנו. לכל אחד מאתנו בכל מקום בעולם צריכה להיות האפשרות לעשות את מה שאוהב, לחלוק את החיים שלו אם מי שמתאים לו וזה לא משנה מה כל העולם חשוב זה החיים שלכם וזכותם לעשות את מה שמתאים לכם. נ

נישואים אזרחיים, נישואים במדינות כדוגמת יוון, קפרסין וכו יאפשרו לכם לקבל את ההחלטה הנכונה בחיים שלכם ולעבור בכך על סדר היום של מדינת ישראל שעדיין לצערנו לא מוכנה להכיר בזוגות שלא רוצים לקבל את הנחיות הדת.

שהחתן או הכלה לא יהודים

למה זה צריך למנוע ממכם להתחתן במדינה שאתם רוצים. טקס זריז בחו"ל יחד עם מציאת מקום ליברלי שמאמין בערכים שלכם ואתם בנקודת פתיחה מעולה לאירוע שתמיד רציתם. אנחנו ממליצים תמיד להכניס באירועים עם תרבותיות שונות שבני הזוג לא מאותה מדינה קצת סיפור על התרבות השנייה וכיצד החיים שלכם משתלבים יחד. לא משנה אם מדובר על מנות חובקות עולם, או משקאות שהם רק שלכם צריך להיות מכנה משותף לסיפור שאתם הולכים לספר לקהל שלכם.

חתונה בגן אירועים

שמדובר על בני זוג מאותו מין LOVE IS LOVE

מה זה משנה בכלל, חתן וחתן כלה וכלה אנחנו חיים בעולם שצריך לאמץ את האחר והשונה. אם מצאתם את הבחור או הבחורה שאתם אתם מרגישים מאושרים שמחים ומוגנים אתם לא צריכים להתנצל על זה! עם לדת ועם למדינת ישראל יש בעיה עם זה היא תישאר מאוחר כי לכם יש אפשרויות ולכם מגיע לחגוג בדרך שמתאימה לכם ותגרום לכם להיות מאושרים כל הזמן.

שלא מתאים לכם לחיות לפי ערכים שלא מתאימים לכם

זוגות רבים בוחרים שלא לקיים טקס דתי בחתונה שלהם, אלא חתונה אזרחית. כל זוג מהסיבות שלו אבל העיקר שעולה מהכל זה הרצון של לקחת שליטה על החיים ולהאמין במה שאתם רוצים להאמין ובכך אתם יוצרים את החיים שמתאימים לכם.

אז איך ממשיכים מכאן?

אז לא משנה מה הסיבות שלכם אנחנו כאן כדי לתת לכם את האפשרות להפסיק להתנצל ולקחת שליטה ביחד על הרגעים שיגרמו לכם שמחה והנאה בחיים. אם אתם צריכים רעיונות למקומות לא כשרים למקומות שאפשר לעשות אירועים אחרים שמתאימים לכם ולא להם תרימו לנו טלפון ונשמח להיות חלק מהיום שלכם.