עושים אירוע בעיר? מה הם הדברים החשובים לבדוק לפני שמתחילים את החגיגה?

להפיק אירוע זה עסק לא פשוט, אבל להפיק אירוע לעיר זה כבר סיפור אחר לגמרי, בזכות הניסיון הרב שיש לחברתנו בנושא, נוכל לשתף אותכם במידע על איך להפיק בענק? ומה הם הדברים החשובים שצריך להתחשב בהם, מהשכרת הציוד, הסעדה, תאורה ועוד.

השכרת ציוד

במיוחד בעבורכם בנינו חבילות ומבצעים אטרקטיבים שיתנו לכם מענה לכל סוגי האירועים שאתם מקיימם. החל מימי ירושלים או טקסים ועד ציוד מורכב לימי העצמאות. אצלנו תוכלו לקבל בנוסף לציודים גם תוכניות ארגון והפקה מובילות שיבטחו לכם שהציודים שאתם צריכים מתאימים לאופי האירוע שלכם, לכמות הקהל הצפוי, וכמובן אנחנו כאן בשביל לעזור לכם לתכנן את מהלך האירוע וזרימתו.

ימי עצמאות

חברתנו קיימה בשנים האחרונות מספר רחב של ימי עצמאות בעבור מספר עיריות. תהליך העבודה שלנו מלווה אוותכם החל ממציאת התכנים החוויתם כגון: אטרקציות הזמרים האומנים והמופעים שמתאימים במיוחד בעבורכם, ועד השכרות הציודים מיקומם הבמות בשטח, מערכות הגברה ותאורה חכמות. אנחנו נרכיב בעבורכם את יום העצמאות מ- א ועד –ת כאשר כל רצון מחשה או רעיון יזכו לביטוי בהתאם למהות האירוע ומסריו.

ירידים והפקות ענק

חברתנו תשמח להעמיד לרשותכם מספר רחב של אפשרויות לירידי ענק בפארקים ובמקומות המובילים בעיר. אנחנו נתאים בדיוק בעבורכם את התכנים הרעיונות והקונספטים המובילים שיתרמו לעיריכם ויבאו לידי ביטוי את העסקים המקומיים ,ואת בני הנוער. אתם תוכלו לתרום להם בהפקת אירוע ענק וייחודי הכולל בתוכו מופעי ענק ולהקות משובחות.

נוכל להציע לכם קונספטים החל:

ירידי ענק – בסגנון אמריקאי עם דוכנים הופעות זמרים משחקים אטרקציות ושעשועים

הפקות טעם העיר – שילוב המסעדות המובילות בעיר בליווי תכנים מובילים

ועוד רעיונות מיוחדים שיבטחו לכם חוויה מיוחדת ושונה לעירכם.

 

הפעלות ואירועים לבני נוער

כבר זמן רב אנחנו מוציאים לפועל אירועים מיוחדים שמותאמים לתכנים של בני הנוער , תוך כדי התחשבות ברצונות שלהם , המסרים החינוכיים , וכמובן הרצונות שברצונכם להעביר להם. אנחנו נתאים לבני הנוער אצלכם את האירועים המיוחדים ביותר בין אם מדובר על טקסים ופעיליות גיבוש ועד הפקות אירועים מיוחדים בשיתופי פעולה עם עמותות חינוכיות. אנחנו נלווה אותכם החל משלב גיבוש הרעיון והקונספט ועד יצירת אירוע מרשים וייחודי שיקדם את כל מטרותיכם.

 

ערבי תרבות וחוויה

אנחנו נשמח להפיק בעבורכם מספר רחב של אירועים שיתאימו לקהל הבוגר באוכלוסיה. אנחנו נשמח לקיים בעבורכם ערבים סגורים עם זמרים ולהקות, שירה בציבור, מפגשי מידע ושיתוף. כל ערב חוויתי ומהנה שכזה יתוכנן איתכם החל משלב גיבוש מיקום האירוע ועד התכנים והקונספט הרצוי. במהלך כל האירוע אנחנו נעמוד שם לצדכם ונעזור לכם לקיים אירועים מרגשים מיוחדים וחווייתם שישאירו את התושבים שמחים ומאושרים. אנחנו עובדים בשיתופי פעולה עם מחלקות התרבות בעיר ומקדמים את נושאי התרבות החשובים והרלוונטיים לכם תוך כדי הפיכתם מרעיון למציאות.

 

גיבוש ופעילויות לעובדי העירייה

חברתו תשמח להציע בעבורכם מספר אפשרויות רבות ומגוונות של פעילויות מגבשות, חוויתיות ויחודיות שיתרמו לגיבוש המורל ועבודות הצוות. בלחצים שעובדי העייריה נמצאים אנחנו ממליצים על שילוב אפשרויות רבות של ימי כייף וחוויות אתגריות כדי להפיג את המתח ולהוריד את הלחצים שנוצרים מעבודה רציפה במשרד.

בשנים האחרונות שיתפנו פעולה עם מספר רב של עיריות וקיימנו בעבורם סוגי אירועים רבים ומגוונים: ימי עצמאות, הפעלות לבני נוער, ירידים ענקיים, הפקות נושא: טעם העיר. אנחנו משוכנעים שנוכל לעמוד שם גם בשבילכם בין אם אתם מחפשים דרך לגבש את עובדי העירייה או מתלבטים על אירוע מיוחד שברצונכם לקיים.

אנחנו מזמינים אותכם להתרשם מהקונספטים וסוגי ההפקות והציודים שחברתנו תעמיד לרשותכם. אתם מוזמנים לפנות עלינו ולקבל יעוץ והכוונה בהפקת כל סוג אירוע, במחירים האטרקטיביים ביותר.


אול-פלייסס תוכן איכותי מעולם האירועים, כל המידע על עולם האירועים במקום אחד. בבלוג תוכלו למצוא מידע על אירועים בנושאי: חתונות, ימי הולדת, בר מצוות ואירועים לחברות. אול-פלייסס מאחלת לכם המון מזל טוב, ומקווה שתמצאו את כל התשובות לשאלות שלכם.