אירועי בתי ספר

חברתנו שמה לה לדגש מתחילת דרכה את שיתופי הפעולה, מציאת התכנים החינוכיים והפקת האירועים עבור מוסדות בתי הספר.

במהלך השנים האחרונות הפקנו מגוון רחב של אירועים בבתי הספר החל מפתיחות שנה, ימי גיבוש מסיבות פורים וכמובן נשפי סיום מרהיבים.

אנחנו נשמח לשתף עימכם פעולה ולבנות אתכם מערכת אמון של שנים שקיימת לנו עם תיכוניים רבים .

למה דווקא אנחנו:

חברתנו מחוברת לבני נוער ומודעת לצרכים המיוחדים שלהם דרך התאמת התקליטנים האטרקציות והאומנים המובילים בתחום, כל זאת בהתאם לרצונות שלכם.

כל אירוע שמופק על ידנו מבטיח לכם חוויה מיוחדת, אנחנו יודעים לחבר את האירוע ולגרום לזרימה באירוע, הכול ישתלב לכם יחד: החל מהעיצוב בגן והשולחנות דרך ה VG על המסכים ועד הצלמים שיצלמו את כל האורחים.

חברתנו תבנה במיוחד עבורכם לו"ז אירוע מאורגן ועשיר שיכלול מרכיבים רבים של תוכן חוויתי החל מנגנים משובחים כגון: סקסופוניסטים, כנריות, מתופפים, וגיטריסטים.

דרך מופעים מרהיבים וזמרים מובילים, וכל זאת עם שילובי המוזיקה העכשווית ביותר הפינוקים המיוחדים שלנו והמתנות האישיות לאורחים שנבחר יחדיו.

הפקת נשף סיום (גן ,אולם, אירועים בטבע, הפקות יוקרה-בתי מלון, נשף עם אפטר בבריכה)

נשף הסיום שלכם הוא הזמן שלכם להיפרד מהחברים, להגיד שלום לתיכון ולחוות ערב שלם שמוקדש, ומותאם בדיוק ע"פ הרצונות שלכם.

אנחנו נשמח לעמוד לרשותכם ולהפיק לכם נשף סיום במקום האקסקלוסיבי ביותר, עם התכנים העשירים ביותר, וכל זאת בהתאם לרצונות שלכם.

אנחנו נשמח ללוות אוותכם החל משלב גיבוש הרעיון והקונספט לאירוע ועד הפקתו של אירוע מושלם שמותאם לצרכים שלכם.

ביום המיוחד שלכם אסור להתפשר אנחנו נעמיד את צוות ההפקה והלוגיסטיקה הטובים ביותר בתחומם כדי להבטיח לכם אירוע שאין שני לו.

בשנים האחרונות הפקנו למעלה מעשרות נשפי סיום במקומות האטרקטיביים ביותר, הצלחנו לספק כל לקוח שעבדנו אתו ולהוציא אותו מאושר על כך שבחר בנו להפיק לו את נשף הסיום.

גן לאירוע בית ספר

הפקת ספר המחזור וטקס הסיום:

(מערכות הגברה ותאורה, במות, תלבושות, מאפרות, טקסטים מיוחדים, מנהלים מוזיקליים, קטעי וידיאו ואפקטים חזותיים)

חברתנו הפיקה מספר רב של ספרי מחזור בשנים האחרונות, כל זאת תוך כדי הספקת המוצר הטוב ביותר בזמנים המהירים ביותר ובמחירים האטרקטיביים ביותר.

בשנים האחרונות אנחנו בנינו מערך עבודה מקצועי רחב ומקיף שייתן לכם להפיק את טקס הסיום שלכם ברמה המקצועית והגבוה ביותר. חברתנו מורכבת מאנשי הפקה, אנשי לוגיסטיקה, ואנשי חזון. אנחנו נדאג להפוך את הטקס שלכם לאירוע חוויתי עיצובי וסיפורי שאין שני לו.

אנחנו נבנה בעבורכם את קונספט האירוע /הטקס ונדאג לשלב אלמנטים רבים שישדרגו את האירוע הקרוב שלכם. אם גם אתם מעונים להפיק טקס אחר שונה ומקורי שכל פרט בו וכל תוכן וסאונד הותאמו בדיוק בעבורכם אתם מוזמנים לפנות עלינו לחוויה חדשה מרעננת ייחודית בשוק.

טיולים שנתיים – "טיולים שטרם חווייתם"

אתם עומדים בפתח של שנה חדשה ורציתם השנה לקיים טיול מיוחד וחוויה שתתלווה לו שתשאיר את כולם המומים ופעורי פה , בדיוק בשביל זה אנחנו נסייע לכם ביצרית המקומות האטרקטיביים ביותר לסיורים והתאמת התכנים החינוכיים בליווי של ייחודיות ובידול משאר הטיולים השגרתיים, אנחנו נדאג לאתגר כל אירוע ולהוסיף לו תכנים מובילים מהפן האתגרי והן מהפן החוויתי. אנחנו נשמח להציע בעבורכם חבילות מפנקות ומיוחדות למגוון טיולים, מטיולים בצפון ועד טיול שנתי באילת שמלווה בספורט אתגרי וימי, בליווי מסיבות ריקודים והופעות מיוחדות.

אנחנו נביא בעבורכם מספר רחב של אפשריות לטיולים שנתיים מובילים כל זאת בהתאם להנחיות משרד החינוך ובהתאם לכל התקנות.

הצגות מופעים ותכנים מובילים:

בזכות הקשרים הרבים של חברתנו נשמח להציע בעבורכם תכנים חינוכיים, מופעיים מיוחדים, והצגות מובילות, כל זאת במחירים חסרי תחרות תוך כדי הוספת מימד חוויתי וגיבושי לכל אירוע שכזה. אנחנו נשמח לתאם בעבורכם ולספק לכם תכנים רבים ועשרים שיוכלו לתרום לתרבות בקרב בני הנוער בבית ספרכם, אנחנו ממליצים לשלב לאחר פעילויות אלו או לפניה סוג של הפעלות או חוויות מיוחדות שיתרמו לגיבוש החברתי והקבוצתי ובכך יהפכו את היום מאוד יום של הצגה ליום עשיר עם מימד למדתי אבל בצורה מהנה.

פתיחות שנה סופי שנה ימיי כייף וגיבוש:

אנחנו נשמח ללוות אתכם ולהפיק בעבורכם את פתיחת השנה המתוכנת או את סוף השנה הקרבה. אנחנו יכולים גם למצוא עבורכם מקומות מיוחדים לגיבוש בני הנוער והפעלתם בצוותים לרכישת מיומנות קבוצתית. שילוב קייטרינג צמוד מערכות הגברה ותאורה יחד עם תקליטן מוביל במהלך הפעילות כאשר בסיומה יאפשר לבני הנוער להשתחרר ולרקוד.

חברתנו הפיקה בשנים האחרונות מספר גדול מאוד של פתיחות שנה וסופי שנה עם דגשים מיוחדים ומהנים שמותאמים הן לרצונות בני הנוער והן לצרכים ולמסרים החינוכיים שאתם מעוניינים להעביר.

אנחנו נתאים כל אירוע בדיוק לרצונות שלכם ונדאג שהחוויה מהאירוע תיזכר לאורך זמן.

מסיבת בית ספר

מסיבות חגים – חנוכה ופורים:

בין אם אתם מעוניינים בהפקת מסיבות פורים בתוך שטח הבית ספר או הפקת מסיבת חנוכה במועדון מוביל , אנחנו נתכן נארגן ונבנה בעבורכם את הקונספטים האטרקציות והתוספות שיבטחו לכם חוויה מיוחדת מבדרת ומהנה של אורחיה יהיו שמחים .

בשנים האחרונות הפקנו מספר רב של אירועי פורים בתוך בתי הספר ובמועדונים מובילים .

חברתנו מקדישה מאמצים רבים לבניית קונספט האירוע ושילוב התוספות המיוחדות ביותר כדי להבטיח לכם אירוע מיוחד וייחודי.

אם גם אתם חשבתם על האירוע הקרוב שלכם ובאמת רציתם להשאיר את החותם שלכם השנה תתנו לנו לבנות לכם אירוע מ –א ועד –ת שתפור בדיוק בעבורכם, אנחנו נאתר לכם את המקומות המיוחדים והמרשימים ביותר באזורכם ף נדאג לעצבם בתפאורות המיוחדות ביוצר ובהתאם לאופי האירוע וכמובן נדאג לתכנים החוויתם והכיבוד לאורחים.

אתם מוזמנים לפנות עלינו בכל רעיון מחשבה או בקשה ואנחנו נשמח לעמוד לצדכם ולתת לכם את המצור האטרקטיבי ביותר במחיר הכלכלי ביותר.

פעילותינו בתחום בתי הספר מתחלקת לחמישה סוגים:

  • פתיחות שנה ,סופי שנה , ימיי כייף וגיבוש
  • מסיבות חגים : חנוכה ופורים
  • טיולים שנתיים : לאילת , לצפון , ולמקומות מיוחדים
  • הצגות מופעים ותכנים חינוכיים במיטב המוזיאונים , התיאטרונים , והמקומות השונים
  • הפקת ספר המחזור ,טקס הסיום ,ונשף הסיום

אנחנו נשמח לייעץ ולסייע לכם בהפקת האירוע הקרוב ,ובנוסף נלווה אוותכם לאורך כל הדרך ונבטיח לכם את האירועים והתכנים המובילים במחירים האטרקטיביים ביותר.

מה עם קצת מקוריות ותעוזה:

חברתנו תשמח לבנות בעבורכם נשף סיום עם קונספט מיוחד בפני עצמו במקומות האטרקטיביים ובלעדיים. אנחנו נשמח להציע לכם נשפים ברמה שטרם האמנתם: מנשפים בוילות יוקרה עם בריכות שחייה ענקיות שיעוצבו במיוחד עבורכם ולאחר הנשף תוכלו לצלול לאפטר פרטי, ועד אירועים במבצרים ישנם עם ערב שיותאם אישית לסביבה לסגנון ולתקופה.

אתם רוצים קצת יותר – אין בעיה:

חברתנו תשמח להתאים בעבורכם טירות ישנות שיעמדו רק בעבורכם ויכניסו אוותכם לאווירה הקסומה של פעם.

חשבתם על אירוע בחוף ים פרטי, או אירוע בטבע במקום מיוחד אנחנו נתאים לכם את המקומות המיוחדים באמת בהתאם לתקציב שלכם ולקונספט של האירוע.

על קצה המזלג ובתוך הכוס:

חברתנו עובדת עם חברות הקייטרינג והבר המובילות בתחום החתונות, אנחנו נאפשר לכם לבחור מתפריטים עשירים שיוכנו במיוחד בעבורכם, ואתם תוזמנו ליום טעימות לקוקטיילים וטעימות המנות כדי להבטיח לכם את האוכל והשתייה המושבחת ביותר באירוע.

המגוון וסוגי התפריטים שעומדים בפניכם הינו עצום ולכן אנחנו נלווה אוותכם ונתאים לכם את המנות המתאימות ביותר לסוג האירוע שתקימו.

חברתנו תשמח להפיק בעבורכם את נשף הסיום הקרוב שלכם ולהיות חלק מהצלחה שלכם באירוע, אנחנו נלווה אותם מ –א ועד –ת וזאת כדי להבטיח לכם את האירוע האטרקטיבי ביותר במחירים הכלכליים ביותר. אתם מוזמנים להתרשם מהגלריות העשירות שלנו, מהמלצות החמות, ומהחבילות והמבצעים שהתאמנו במיוחד עבורכם.