הפקת ספר המחזור וטקס הסיום, טיולים שנתיים, פתיחות שנה סופי שנה ימיי כייף וגיבוש – איך מפיקים את אירועי בית ספר הכי שווים ?

נתחיל מהסוף -אירועי בית ספר- טקס סיום שנתי ותמונות מחזור

חברתנו הפיקה מספר רב של ספרי מחזור בשנים האחרונות, כל זאת תוך כדי הספקת המוצר הטוב ביותר בזמנים המהירים ביותר ובמחירים האטרקטיביים ביותר. בשנים האחרונות אנחנו בנינו מערך עבודה מקצועי רחב ומקיף שייתן לכם להפיק את טקס הסיום שלכם ברמה המקצועית והגבוה ביותר. חברתנו מורכבת מאנשי הפקה, אנשי לוגיסטיקה, ואנשי חזון. אנחנו נדאג להפוך את הטקס שלכם לאירוע חוויתי עיצובי וסיפורי שאין שני לו. אנחנו נבנה בעבורכם את קונספט האירוע /הטקס ונדאג לשלב אלמנטים רבים שישדרגו את האירוע הקרוב שלכם. אם גם אתם מעונים להפיק טקס אחר שונה ומקורי שכל פרט בו וכל תוכן וסאונד הותאמו בדיוק בעבורכם אתם מוזמנים לפנות עלינו לחוויה חדשה מרעננת ייחודית בשוק. (מערכות הגברה ותאורה, במות, תלבושות, מאפרות, טקסטים מיוחדים, מנהלים מוזיקליים, קטעי וידיאו ואפקטים חזותיים)

 

טיולים שנתיים – "טיולים שטרם חווייתם"

אתם עומדים בפתח של שנה חדשה ורציתם השנה לקיים טיול מיוחד וחוויה שתתלווה לו שתשאיר את כולם המומים ופעורי פה , בדיוק בשביל זה אנחנו נסייע לכם ביצרית המקומות האטרקטיביים ביותר לסיורים והתאמת התכנים החינוכיים בליווי של ייחודיות ובידול משאר הטיולים השגרתיים, אנחנו נדאג לאתגר כל אירוע ולהוסיף לו תכנים מובילים מהפן האתגרי והן מהפן החוויתי. אנחנו נשמח להציע בעבורכם חבילות מפנקות ומיוחדות למגוון טיולים, מטיולים בצפון ועד טיול שנתי באילת שמלווה בספורט אתגרי וימי, בליווי מסיבות ריקודים והופעות מיוחדות. אנחנו נביא בעבורכם מספר רחב של אפשריות לטיולים שנתיים מובילים כל זאת בהתאם להנחיות משרד החינוך ובהתאם לכל התקנות.

גן לאירוע בית ספר

הצגות מופעים ותכנים מובילים:

בזכות הקשרים הרבים של חברתנו נשמח להציע בעבורכם תכנים חינוכיים, מופעיים מיוחדים, והצגות מובילות, כל זאת במחירים חסרי תחרות תוך כדי הוספת מימד חוויתי וגיבושי לכל אירוע שכזה. אנחנו נשמח לתאם בעבורכם ולספק לכם תכנים רבים ועשרים שיוכלו לתרום לתרבות בקרב בני הנוער בבית ספרכם, אנחנו ממליצים לשלב לאחר פעילויות אלו או לפניה סוג של הפעלות או חוויות מיוחדות שיתרמו לגיבוש החברתי והקבוצתי ובכך יהפכו את היום מאוד יום של הצגה ליום עשיר עם מימד למדתי אבל בצורה מהנה/

 

אירועי בית ספר פתיחות שנה סופי שנה ימיי כייף וגיבוש:

אנחנו נשמח ללוות אתכם ולהפיק בעבורכם את פתיחת השנה המתוכנת או את סוף השנה הקרבה. אנחנו יכולים גם למצוא עבורכם מקומות מיוחדים לגיבוש בני הנוער והפעלתם בצוותים לרכישת מיומנות קבוצתית. שילוב קייטרינג צמוד מערכות הגברה ותאורה יחד עם תקליטן מוביל במהלך הפעילות כאשר בסיומה יאפשר לבני הנוער להשתחרר ולרקוד.

חברתנו הפיקה בשנים האחרונות מספר גדול מאוד של פתיחות שנה וסופי שנה עם דגשים מיוחדים ומהנים שמותאמים הן לרצונות בני הנוער והן לצרכים ולמסרים החינוכיים שאתם מעוניינים להעביר.

מסיבת בית ספר

מסיבות חגים – חנוכה ופורים:

בין אם אתם מעוניינים בהפקת מסיבות פורים בתוך שטח הבית ספר או הפקת מסיבת חנוכה במועדון מוביל, אנחנו נתכן נארגן ונבנה בעבורכם את הקונספטים האטרקציות והתוספות שיבטחו לכם חוויה מיוחדת מבדרת ומהנה של אורחיה יהיו שמחים.

על קצה המזלג ובתוך הכוס:

חברתנו עובדת עם חברות הקייטרינג והבר המובילות בתחום החתונות, אנחנו נאפשר לכם לבחור מתפריטים עשירים שיוכנו במיוחד בעבורכם, ואתם תוזמנו ליום טעימות לקוקטיילים וטעימות המנות כדי להבטיח לכם את האוכל והשתייה המושבחת ביותר באירוע. המגוון וסוגי התפריטים שעומדים בפניכם הינו עצום ולכן אנחנו נלווה אוותכם ונתאים לכם את המנות המתאימות ביותר לסוג האירוע שתקימו.

 


אול-פלייסס תוכן איכותי מעולם האירועים, כל המידע על עולם האירועים במקום אחד. בבלוג תוכלו למצוא מידע על אירועים בנושאי: חתונות, ימי הולדת, בר מצוות ואירועים לחברות. אול-פלייסס מאחלת לכם המון מזל טוב, ומקווה שתמצאו את כל התשובות לשאלות שלכם.