אול פלייסס - הפקת אירועים עסקיים ופרטיים אול פלייסס - הפקת אירועים עסקיים ופרטיים

סדנאות גיבוש

סדנאות פעילות חברתית לחברות ועסקים
דרך פשוטה קלה ונעימה לשבור את השגרה, בין אם בחרתם לקיים סדנה במהלך שעות העבודה או אחרי, סדנאות נועדו כדיי להעניק לעובדים שלכם חוויה מגבשת ומפתחת בצורה אחרת.
חברתנו מתמחה ביצירת סדנאות גיבוש עובדים בהתאמה אישית בעבור צוותי עובדים וקבוצות, שהדגש של כל סדנה שאנחנו מקיימים הוא על חוויה מיוחדת נעימה ואיכותית.

דרך פשוטה קלה ונעימה לשבור את השגרה, בין אם בחרתם לקיים סדנה במהלך שעות העבודה או אחרי, סדנאות גיבוש לעובדים נועדו כדי להעניק לעובדים שלכם חוויה מגבשת ומפתחת בצורה אחרת.

לשיחת ייעוץ ופרטים נוספים לחצו

בין מגוון סדנאות לחברות, תמצאו אצלנו את הסדנאות המובילות ביותר בשוק – סדנת אלכוהול, סדנאות בישול לחברות ולעובדים, סדנאות אפייה ויצירה, סדנאות מדיטציה ויוגה, סדנאות חוויה מיוחדות לעובדים ועוד הרבה.

סוגי סדנאות פופלריות:

יוגה מדיטציה – הורדת מפלס הלחץ והחרדה בקרב העובדים, יצירת רוח חיובית ותפיסה נכונה של העולם האישי של העובדים, בתוך המסגרת העסקית הטובענית.

עם העובדים שלכם חשובים לכם אנחנו ממליצים להעניק להם את השלווה והאנרגיה הנכונות שיוכלו להתחיל נכון את היום.

נשימות נכונות עם יותר מיקוד יהפכו את העובדים למרוצים, סבלנים והרבה יותר נמרצים להתמודד עם המשימות השונות שהתפקיד שלהם דורש.

סדנאות תיפוף – אז צריך להכניס קצת קצב, תנועה ורוח חדשה לעובדי החברה? אנחנו יודעים מה יתאים לכם, מעגלי מתופפים, יצירת דינמיקה בין מספר קטן או גדול של עובדים, צליל תנועה וחוויה נעימה. תקשיבו לצלילים דמיינו את התנועות ותאפשרו לכם להתמסר לחוויה מעוררת חושים, מומלץ לשלב בחברות שהעובדים נמצאים הרבה זמן מול המחשב בפעילות יום יומית חוזרת, תיפוף תנועה וקצב משנה דפוסי חשיבה ובעצם מאפשר לכם ללמד את הגוף שפה חדשה.

צחוק – שיפור מצב הרוח של העובדים, להכניס לאווירה קלילה יותר במיוחד בתקופות לחוצות ומלאות פרויקטים ומשימות. מנחה צמוד חלוקה לקבוצות העברת מסרים במשך של 30-60 דקות בתוך משרדי החברה, על גג הבניין או במדשאה הסמוכה.

אפשרות קבלת פנים לפני התחלת סדנת הצחוק, אורחים נהנים מכיבוד קל קפה מאפה ותה ולאחר מכן מתחילה הפעילות תחת כיפת השמיים או בחלל סגור בהתאם לבקשתכם.

סדנאות בישול לעובדים – אז לוקחים יום חופש מהעבודה או שמחליטים שהערב מוקדש לגיבוש הקבוצה, צוות או למספר רב מעובדי החברה.

סדנת אוכל ובישול מאז ומעולם היתה הדבר שמאחד ומשלב חוויות מהנות וסיפורים שלמים נבנו סביב היכולות של השפים להפתיע לגוון ולחדש.

עכשיו תיקחו דקה ודמיינו עצמכם ממש כמו המתחרים במסטר שף, זה יוכל להיות ריאליטי, זה יוכל להיות עם מנחה ושף מדריך, זה יוכל להיות סדנת בישול אסאדו ומתה אבירים, וזה יוכל להיות סדנת אפיית קינוחים.

היתרונות ברורים דינמיקה בין העובדים ערב מהנה מצחיק מגבש וטעים שהפוקוס היינו על תהליך למידה ושיתוף פעולה.

יצירה – אז העובדים שלכם מוכשרים בטירוף אבל התפקיד דורש לצאת קצת

סדנאות גיבוש למנהלים וקבוצות קטנות

בעלי תכנים איכותיים ואופי מקצועי שיתאימו לכם ולקבוצת המנהלים שלכם. חוויה אחרי העבודה בסדנה שתעלה חיוך ותגרום למנהלים להיות נינוחים ומאותגרים. סדנאות גיבוש למנהלים ולקבוצות קטנות מציעותת לכם הכשרה שונה ושיפור תיפקודים. בסדנאות השונות תוכלו למצוא דברים שונים כמו: משחקי גיבוש למנהלים, סדנאות חשיבה לצוות ניהולי, קרבות שח מט לשיפור התכנון לטווח ארוך ואף לימודי פילוסופיה. אפשרויות נוספות כוללות – משחקי חשיבה, משחק תכנון נתיב בריחה, משחקי קופסה ועוד הרבה.

אנחנו נדע לשלב לתכנן ולהגדיר אתכם את המטרות כדי שהעובדים יוכלו לקחת נשימת רווחה, ולקבל חוויה מקפיצה מסעירה או מאתגרת לקבוצה. הפעילויות יכולות להיות אישיות קבוצתיות, בשילוב פרסים, חידונים, קרבות או פתרון של בעיה, הדינמיקה בין המנהלים יחד עם יכולות חידוד וחשיבה מחוץ לקופסה תוכל לעזור לעובדים שלכם לפעמים לשנות את דרכי הפעולה. הדגש אצלנו בארגון הפעילות לחברות בדרך ייחודית שונה, מגבשת ומלמדת.

סדנאות אתגריות – קיר טיפוס או נסיעה על סקטבורד בעיר? משימות אישיות או פעילויות קבוצתיות, אתם רק צריכים לבחור, אנחנו נשלב לכם מנחים מובילים נלמד אתכם לטפס על הרים לצלול למרחקים ולזוז כמו המקצוענים, כיף שובר שגרה ונותן לכל אחד מהעובדים את האופציה לפתח תחביב חדש.

חברות רבות פונות אלינו בשנים האחרונות ומבקשות בעבורם סדנאות גיבוש למנהלים או סדנאות לקבוצות קטנות עבור צוות העובדים. הם מחפשים סדנאות בעלות מגוון רחב, שיכולות להתאים לקשת רחבה של גילאים, סוגי עובדים ותכנים מיוחדים. ניתן לקיים סדנאות לקבוצות קטנות מאוד עד 5 ו – 10 עובדים במידת הצורך.

לשיחת ייעוץ ופרטים נוספים לחצו

מה באמת כדאי לשלב בסדנה?

בהתאם לאופי העובדים כדאי לשלב סדנאות שיכולות לשנות את השגרה היום יומית, לנתק את העובדים מהפעילות השוטפות ולכנס אותם יחדיו למשך פרק זמן, לא ארוך בהכרח, בצורה של סדנאות גיבוש עובדים.
פעילויות שכוללת יוגה ומדיטציה טובות לשילוב הן במהלך היום והן אחרי העבודה כדי להפיג את הלחץ והשגרה של העובדים.
סדנאות בישול טובות ליצירת אווירה חיובית, אתגר, למידה, וגם טעם טוב בפה.
סדנאות אלכוהול ליצירת מצב רוח וגיבוש בין העובדים.

ישנם מגוון רחב של סוגי סדנאות ואנחנו נשמח ללוות אתכם וליצור בעבורכם את החוויה המיוחדת המגבשת ומוצלחת ביותר לקבוצה או החברה שלכם.

 

לשבור את השגרה בפעילות לעובדים!

אחת הדרכים לשבירת השגרה של העובדים היא שילוב של פעילויות במהלך היום או אחרי שעות העבודה, בחוויה מהנה קצבית מרגשת ומעשירה.

פעילויות מאפשרות לכם להעניק לעובדים גם את הזמן לגיבוש וגם את הזמן להתנתקות מהעבודה השוטפת וליצירת חוויה מוצלחת ומהנה מהפעילויות.

גיוון נכון של זמן גיבוש לעובדים שלכם יוכל להבטיח לכם עובדים מרוצים ומסופקים לאורך זמן.

אז למה כל כך חשוב לקיים סדנאות גיבוש לעובדים שלכם?

כיף הנאה תחושת שחרור והצלחה, גיבוש שמסייע לכם לחבר את העובדים יחדיו ולשפר את תפקודם, יצירת הנאה וגיבוש שהינה דבר מרכזי וחשוב עבורם.

פעילויות גיבוש טובות מצריכות תכנון נכון של מהלך הסדנה ויצירת חוויה איכותית מוצלחת ושונה מהרגע הראשון עד לסיום הפעילות.

התאמת הסדנה לאופי העובדים היא ההתמחות שלנו, ניתן לשלב סדנאות גיבוש תחרותיות באירוע אחד כגון: ״קזינו״, בישול תחרותי, בר, יוגה, צחוק ועוד מגוון גדול של סוגי סדנאות שיכולות לתפוס מקום בלו"ז השבועי של העובדים כדי לשנות במעט את האווירה והשגרה הקבועה.

אם גם אתם מחפשים סדנאות אבל לא מוכנים להתפשר ורוצים את האופציות הטובות ביותר, שיתאימו במיוחד בעבור העובדים שלכם פנו עלינו ואנחנו נתאים בעבורכם את הסדנה המגבשות, המוצלחות, המיוחדות והמרגשות שלהם את מכוונים.

לשיחת ייעוץ ופרטים נוספים לחצו

 

לשיחת ייעוץ ופרטים נוספים לחצו

 

אז מה עוד מחכה לכם?

הדרך שלנו והחיבור אתכם הינה לאורך זמן. חשוב לנו להכיר את העובדים שלכם, הגילאים שלהם, סוג העבודה שהם מקיימים, מה מניע אותם וכיצד אנחנו יכולים לנצל את תקציב הרווחה שלכם כדי לשפר את אורח החיים של העובדים ובמקביל להעניק לכם עובדים בעלי מוטיבציה גבוהה יותר ורצון אמיתי לדאוג להצלחת החברה.

טרנד שהופך למגמה בעולם, צילום בטלפונים באוויר הפתוח ע"י צלם מקצועי בשילוב פעילויות קטיף והסבר על פרחים, צמחים, פירות ותבלינים. התמקדות וצילום אובייקטים, נופים הסבר מהנה בסדנה שכל אחד יוכל להתחבר ללמוד וליישם.

הפעילויות שלנו אתכם ישלבו בנייה והתאמה של קשת רחבה של הפעלות סדנאות ותכנים. אנחנו נעניק לעובדים שלכם עולם שלם. השיפור הוא מידי העובדים יוצרים לעצמם מסגרת נוספת בהתחלה של היום בפעילויות משחררות ומרגיעות, הם נהנים ממשחקי חשיבה ויצירה, הם לומדים להכיר ולשפר את החולשות שלהם ולומדים את חוזק הקבוצה.

אנחנו נבנה עבורכם תכנית שנתית של הפעלות תכנים פעיליות ומסרים שבכל נקודת זמן תוכלו למדוד, לראות לחוות ולהתרגש מהשיפור העצום ברצון העובדים שלכם לתרום ולרצות שהחברה תתקדם ואחרי הכל זה הדבר החשוב ביותר בהצלחת החברה – עובדים מרוצים נאמנים שמוכנים לעשות הכל עבור הצלחתה.

היתרונות בקיום סדנה הוא בגיבוש הצוות, במיקוד ועבודה מול קבוצות קטנות ליצירת חיבור טוב בין העובדים, אפשרות לסדנה שמשתלבת ביום העבודה ולא גוזלת זמן רב.

ישנן מגוון סוגי סדנאות לחברות שיכולות לעשות את ההבדל בין עוד פעילות רגילה לפעילות מגבשת איכותית ומוצלחת, שיכולה להפוך לחלק מהשגרה כדרך לחיבור בין העובדים.

אנחנו נעזור לכם להגשים חזון זה, סדנאות גיבושים והפעלות – אנחנו בחרנו לכם את המדריכים המפעילים ואנשי המפתח שיצעדו אתכם ליעד בבטחה.

מחפשים מקום לאירוע? מעוניינים בהפקת אירועים?

השאירו פרטיכם ונציגנו יצרו אתכם קשר בהקדם. אול פלייסס - שירותי הפקת אירועים ומקומות לאירועים. כל המקומות במקום אחד.

    Phone icon 072-2-333251
    Whatsapp