אול פלייסס - הפקת אירועים עסקיים ופרטיים אול פלייסס - הפקת אירועים עסקיים ופרטיים

הפקת כנסים

הפקת כנסים עסקיים לחברות ולוועדי עובדים

חברתנו מתמחת בתחום הפקת כנסים במקומות מיוחדים בשילוב חברות קייטרינג משובחות, ויצירת חוויה של כנס שאין שני לו. סוד הקסם שלנו מתחיל בהבנה עמוקה של הצרכים שלכם מהכנסים שאתם מעוניינים לקיים. נתחיל בפגישת היכרות שבמהלכה נאפיין את הצרכים והרצונות שלכם, לאחר מכן נצא לסיורי שטח למציאת המקומות הנכונים בעבורכם, ובהמשך נעבוד על התאמת נותני השירות השונים ושילוב תכנים, מופעים והרצאות בהתאם לקונספט של הכנס.

לחצו כאן לצפייה במבחר אולמות כנסים ומרכזי קונגרס

ארגון ותכנון כנס זאת מיומנות שנרכשת עם השנים, אנחנו חברה להפקת כנסיים מהמובילות בארץ, הקדשנו הרבה מאוד זמן לאיתור מקומות שהותאמו בדיוק בעבור סוגי כנסים שונים, כך שלכם וללקוחות שלכם יהיה את האפשרויות הרבות ביותר להפיק כנסים בכל אזור או חלל שתרצו. אנחנו נשמח לסייע לכם להפיק כנס איכותי שיקלע בדיוק למטרות שהצבתם לעצמכם, בליווי אישי וצמוד לכל אורך הדרך.

לשיחת ייעוץ ופרטים נוספים לחצו

הקשר בין כנסים עסקיים ואירועי חברה

המגמה הרווחת בשוק הינה הפקת כנסים ואירועים שמשתלבים כמקשה אחת – סינרגיה שמבטיחה חיבור נכון ומוצלח בין כנסים איכותיים ואירועים מושקעים. הקשר בין ניהול כנסים ולבין הפקה של אירועי חברה מתבטא בין היתר בהרמת הרף מבחינה קולינרית ע"י מנות מעוצבות, טעימות ואיכותיות יותר ממה שהכרתם עד היום.

מבחינת חווית האירוע או הכנס ישנו רצון אמיתי להשרות אווירה כמה שפחות לחוצה ומחייבת, מה שיביא להנאה גדולה יותר והצלחת הכנס. לעיתים, הנקודה היא מציאת מקומות מיוחדים המשלבים מאפיינים ספציפיים, או האפשרות לשלב פעילות כלשהי לפני או אחרי הכנס, מה שיאפשר חיבור מיוחד בין קהל היעד לבין מטרת הכנס.

חברתנו תעמיד בעבורכם אנשי מפתח מיומנים שיפיקו בעבורכם כנסי עובדים, כנסי קונספט וכנסי שיווק תוך מתן דגש על המאפיינים המיוחדים של חברתכם. ארגון כנס עסקי תקופתי – ליווי ושירות מלא

אנו נלווה אתכם משלב התכנון דרך עיצוב הקונספט המתאים לכנס ועד התאמת כל הספקים הדרושים להפקת כנס ברמה הגבוהה ביותר. נשמח להעמיד בעבורכם את כל ציוד ההגברה והתאורה המתקדמים ביותר בשוק על מנת שתוכלו להעביר כנס בצורה המוחשית ביותר.

תכנון כנס אחת לתקופה מצריך חברת הפקה שיש לה ניסיון בהקמה ופירוק אירועים כל תקופה קצרה ובצורה מקצועית ויעילה.

בנוסף נוכל לספק לכם שרותי דיילות ברמה גבוהה כדי להבטיח את הנוחות של כל אורח בכנס. נוכל אף לסייע במציאת בית מלון סמוך למקום הכנס שייתן מענה לאורחים שלכם. צוות העובדים המיומן שלנו ידאג להתעסק בכל פרט בכנס המתוכנן.

לשיחת ייעוץ ופרטים נוספים לחצו

מהי מטרת הכנס ואיזה סוגי כנסים קיימים

חברות עסקים וועדי עובדים בוחרים לעשות כנסים לפי אחת מהאפשרויות הבאות:

כנסים שיווקיים – כנסי מכירות, כנסי שיווק, כנסי מפיצים.

כנסים מקצועיים – ימי עיון, מפגשי עסקים וכנסים מקצועיים.

התפיסה השיווקית שלנו מתבססת על כך שכל כנס שיווקי שאנחנו מפיקים צריך להעביר, לא רק צורך מסוים, אלא גם להעביר צורך בצורה מהנה ביותר.

כל צורך מותאם אישית בעבור קהל הלקוחות הרחב של חברתכם. אנחנו נקדיש את כל האמצעים כדי לענות על כל המטרות ששמתם לכם בתוכנית השיווקית שלכם, אנחנו נהנה לעבוד אתכם ולהפיק עבורכם כנס שיוכל לקדם אתכם ואת חברתכם.

 

לשיחת ייעוץ ופרטים נוספים לחצו

 

הקמה והפקת תערוכות לחברות:

בניגוד להפקת כנסים, הפקת תערוכות היא דרך לחשיפת מוצרים בצורה יותר המונית ו"אגרסיבית". פעילות ורעיונות בצורה שתאפשר ללקוחות ולקהל היעד להתחבר עם המוצרים, ולקבל עליהם אינפורמציה ברמת חשיפה גבוה ומוחשית. אנו יכולים להפיק בעבורכם תערוכות מסחריות וגם תערוכות למטרות מידע על נושאים נבחרים.

הפקת תערוכות בדרך כלל מתחלקת לציבור הרחב ולאנשי המקצוע:

העברת אינפורמציה לקהל הרחב מצריכה מחקר מעמיק על ההרגלים של הלקוחות ושיתוף פעולה מלא עם חברת ההפקה.

בתערוכות לקהל המקצועי נעשית פנייה בעיקר לאנשי מקצוע בתחומים מסוימים לחברות מגוונות, ויצרנים מובילים.

כל עסק, חברה או תאגיד אשר מעוניינים לחשוף את המוצרים החדשים שלהם או לשתף בידע הרב שברשותם נוטים להפיק תערוכה בנושא, מתוך היכרות רבת שנים בתחום אנחנו נעמוד לרשותכם ונעזור לכם להפיק כל סוג של תערוכה, בין אם זאת תערוכה לקהל העסקי או תערוכה לקהל הרחב אנחנו נלווה אתכם לארוך כל הדרך, תוך כדי מקצועיות חסרת פשרות וחשיבה עמוקה על כל פרט.

לחצו כאן לצפייה במבחר אולמות כנסים ומרכזי קונגרס

 

מחפשים מקום לאירוע? מעוניינים בהפקת אירועים?

השאירו פרטיכם ונציגנו יצרו אתכם קשר בהקדם. אול פלייסס - שירותי הפקת אירועים ומקומות לאירועים. כל המקומות במקום אחד.

    Phone icon 072-2-333251
    Whatsapp