אול פלייסס אול פלייסס

ימי כיף לעובדים

הפקת ימי כיף בלתי נשכחים לחברות, וועדים ועובדי חברות
חברתנו מפיקה ימי כיף לחברות מזה מספר שנים. בין פעילויותנו הבולטות ניתן למצוא ימי כיף מהנים וחוויתיים. כל יום כיף לעובדים או שאנחנו מתכננים זוכה לאפיון מיוחד כדי שיתאים בצורה המושלמת לעובדים שלכם.

בין אם מדובר בארוחות שף, חדרי בריחה, מופעים, טיולים או אירוע בוילה פרטית עם בריכה, חברתנו יכולה לספק לכם את כל שאתם צריכים לאירוע המועדף עליכם. חברתנו מתמחה ביצירת וארגון ימי כיף לעובדים שהופכים לחוויות מיוחדות ובלתי נשכחות.

למה עושים ימי כיף לעובדים?

כדי להפיג את השגרה והמתח היום יומי, אתם זקוקים לימי כיף לעובדים, שלמשך זמן קצר יאפשרו להם להתנתק לחלוטין מהעבודה ומהשגרה השוחקת וליהנות מקצת כיף, שקט והנאה. ישנם סוגים רבים של ימי כיף לעובדים החל מימי כיף ספורטיביים, ימי כיף מפנקים וכמובן ימי כיף אתגריים, חוויותיהם או רגועים.

עליכם לשקול ולבחור ביום כיף מיוחד לעובדים שלכם שיזכה לכבוד על ידם ושבסיום יום כיף זה יוכלו העובדים להעריך את החוויה שיצרתם בעבורם.

ניסיון ואחריות לחברה ולעובדים

אלמנט מרכזי בארגון של יום כיף לעובדים, ערב גיבוש או פעילויות גיבוש הינו בדיקה בשטח של נותני השירות וניסיון קודם עם התכנים המבוקשים. אחת הבעיות שאנחנו נתקלים בהן הינה הרצון של חברות ליצור ימי כיף או ערבי גיבוש מיוחדים מבלי לסייר באתרים השונים. חברתנו דואגת לקיים סיור בין הפעילויות המתוכננות ולבדוק את הספקים השונים. בדרך זו אנו יכולים להיות תמיד עם היד על הדופק, להתאים פתרונות בזמן אמת במקרה של תקלות ולתת לכם בסופו של יום את האירוע המוצלח ביותר והחוויתי ביותר.

רוצים להזמין אירוע? או לדעת עוד פרטים?

אתם מוזמנים להשאיר את פרטיכם ונציגנו יצרו אתכם קשר בהקדם האפשרי, אול פלייסס - שירותי אירועים ומקומות לאירועים, כל המקומות במקום אחד.

Phone icon 072-2-333251