אול פלייסס - הפקת אירועים עסקיים ופרטיים אול פלייסס - הפקת אירועים עסקיים ופרטיים

יום גיבוש לעובדים

ימי גיבוש לעובדים, חברות ועסקים
אנחנו מתמחים בארגון ימי גיבוש לעובדים, המשולבים עם כיף והנאה מתוך הנחה בסיסית קבועה שמתאימה כמעט לכל חברה – יצירת הנאה לעובדים תהפוך את יום הגיבוש שלכם לבלתי נשכח, מיוחד ומהנה מאוד.

אנחנו משתדלים להתאים תכנים פעילויות ואטרקציות לכל יום גיבוש שאנחנו מארגנים. ימי גיבוש לעובדים זקוקים למרכיבים קבועים שיהפכו את היום למיוחד. קייטרינג איכותי, פעילויות רגועות ונעימות, הכנסת עניין ומתח בפעילות קצביות וכמובן גיבוש צוותי במסגרת סדנאות, משימות או חוויות משותפות.

הפקת יום גיבוש – כל מה שצריך לדעת

תכנים חדשים, שיתוף העובדים בפעילויות היצורת חוויה והנאה, אטרקציות ויזואליות והנאה. כל שלב ביום הגיבוש שלכם צריך להילקח בחשבון כבר משלב הכניסה וקבלת הפנים ועד מגוון האפשרויות והתכנים שישתלבו בערב. צריך להיות קו מנחה קונספט שלפיו כל האירוע יתנהל כאשר לשמור תמיד על אפקט ההפתעה למוזמנים, מה שיגביר את הסיפוק והצלחת האירוע שלכם.

פעילויות גיבוש לעובדים יכולים להיות מוצלחים מאוד ויכולים להיות סתמיים – הכל מתחיל באופן ההתיחסות שלכם לאירוע. אנחנו מאמינים שבהתאם לכל תקציב ניתן ליצור ימי גיבוש נעימים מיוחדים ומהנים.

אם גם אתם זקוקים ליום גיבוש לעובדים, שיהיה מיוחד מהנה ומוצלח אנחנו הכתובות בעבורכם.

אז איך יוצרים פעילויות גיבוש מיוחדים? ומאיפה מתחילים?

המפתח מתחיל ביצירת חוויה מהנה קצבית או רגועה שתעניק לעובדים שלכם הזדמנות אמתית להתנתק מהשגרה ומהיום יום ובכך תוכלו להכניס אותם לחוויה מיוחדת ומהנה.

פעילויות גיבוש לעובדים זקוקים למרכיבים קבועים שיהפכו את היום למיוחד. קייטרינג איכותי, פעילויות רגועות ונעימות, הכנסת עניין ומתח בפעילות קצביות וכמובן גיבוש צוותי במסגרת סדנאות, משימות או חוויות משותפות.

המאפיינים המשמעותיים לגיבוש עובדים

המאפיין הראשון – הינו בחירה נכונה של מקום האירוע. כך למשל, אם מדובר על אירוע קטן רצוי לבחור מקום אינטימי בעל אופי חם שיוכל לשמש כפלטפורמה טבעית ללא צורך בהשקעות בעיצוב, תפאורה וכו'.

המאפיין השני – הינו תכנים נכונים, קונספטים ועוד. עליכם לבחור בתכנים שונים ומגוונים לעובדים כדי ליצור עניין וריכוז, חשוב להיות מקוריים ולא לחזור על אותו קונספט או סגנון אירוע כל שנה.

המאפיין השלישי – עוסק בהתאמת חוויה קולינארית לעובדים, הפעילות צריכה לגרות את העובדים שלכם בטעמים וסגנונות שונים. לחברתנו מאגרי מקומות קטנים וגדולים המתאימים לכל סוג אירוע וקונספט, יחד עם תכנים, פעילויות מיוחדות ושירותי קייטרינג מובחרים. אנחנו מאמינים שבהתאם לכל תקציב ניתן ליצור יום כיף או ערב גיבוש נעימים, מיוחדים ומהנים.

רוצים להזמין אירוע? או לדעת עוד פרטים?

אתם מוזמנים להשאיר את פרטיכם ונציגנו יצרו אתכם קשר בהקדם האפשרי, אול פלייסס - שירותי אירועים ומקומות לאירועים, כל המקומות במקום אחד.

Phone icon 072-2-333251