אול פלייסס - הפקת אירועים עסקיים ופרטיים אול פלייסס - הפקת אירועים עסקיים ופרטיים

אירוע חברה

אירוע חברה הבא שלכם – חוויה בלתי נשכחת לעובדים וללקוחות העסקיים

 

המטרה העיקרית בכל אירוע חברה היא לדאוג להנאה של העובדים, כדי להכניס משב של אנרגיה ולחזק את תחושת השייכות והמחויבות לחברה. חברתנו מפיקה בשנים האחרונות מספר רב של אירועי חברה מסוגים שונים ומגוונים כאשר הדגש אצלנו הוא על יצירת אירועי חברה וגיבוש מיוחדים ומהנים מאוד לעובדים.

המטרה העיקרית בכל אירוע חברה היא לדאוג להנאה של העובדים, כדי להכניס משב של אנרגיה ולחזק את תחושת השייכות והמחויבות לחברה. חברתנו מפיקה בשנים האחרונות מספר רב של אירועי חברה מסוגים שונים ומגוונים כאשר הדגש אצלנו הוא על יצירת אירועים מיוחדים ומהנים מאוד לעובדים. חברתנו מובילה במציאת תכנים ורעיונות נושא לאירועים. אנחנו גאים לעמוד בכל אתגר ולפתח כל חזון שיוצג בפנינו, ולהפוך אותו בצורה הטובה ביותר לאירוע שלם. בין אם זה נשף מסכות מימי הרנסנס ועד מסיבת חברה או מסיבות ריקודים על במות שקופות מעל אגמים מרהיבים, כל רעיון מהקטן ביותר ועד המרשים ביותר אפשרי ויעשה בצורה שטרם הכרתם.

הקשר בין תקציב, רעיון ומקום

שילוב נכון בין תקציב האירוע ובין בחירה נכונה של המקום היא המומחיות שלנו. אנחנו עוסקים כבר שנים במציאת המקום המתאים לכל חברה, ויצירת ערב חברה בלתי נשכח. מחשבה רבה מוקדשת לשילוב בין הרעיון המרכזי של האירוע ובין המיקום האידאלי בשבילו. כמובן שישנה התייחסות לשאלה היכן נמצאת חברתכם ואנו נדאג להתאים לכם מקום כמה שיותר קרוב ומתאים.

השילוב הנכון בין אוכל, בר ותכנים – כל אירוע שמתוכנן על ידנו מוצא את ההתאמה הקולינרית לאופי האירוע, אנחנו לא רק פועלים כדי לקיים לכם את האירוע האיכותי והמהנה ביותר לנו גם חשוב שכל פרט יתחבר יחדיו. חברתנו עובדת עם מיטב חברות הקייטרינג במשק כאשר כל חברת קייטרינג נבחרה בקפידה תוך כדי שהיא מסוגלת ליצירתיות במטבח והתאמת תפריטים שישולבו באופי האירוע.

גיוון ומקוריות בכל אירוע

אירועי חברה הפכו לטרנד שהתרחב בשנים האחרונות. כיום כמעט כל ארגון וחברה עסקית דואגים לארגן אירועים לעובדים שלהם. בשל העובדה שאירועי חברות מתקיימים יותר ויותר, עולה הצורך בגיוון וחידוש. All-Places מלווה בשנים האחרונות עשרות חברות עם מגוון רב וסוגי קונספט שונים של אירועים לחברות, כאשר כל אירוע חברה היה שונה מהאחר.

סוג נוסף של אירועי חברה הם אירועים עסקיים רשמיים, כמו חגיגת הישג או ציון דרך, או אירועים שנתיים קבועים. חברתנו תמיד מנסה לחדש ולגוון באירועים לקהל לקוחותינו במקומות חדשים, קונספטים חדשים, ואטרקציות מיוחדות. אנחנו גם יכולים להציע תוכן מוביל בתחום: אנחנו משלבים את התקליטנים, הנגנים והזמרים העדכניים ביותר וכמובן את האטרקציות העדכניות ביותר.

הפקת אירועי חברה עם נוסחה מנצחת

הפקת אירועי חברה מתחלקת לשלושה חלקים:

תכנון האירוע – כאשר הקו המלווה אותנו מתייחס לתכנון מדויק של האירוע ושילוב התכנים והאטרקציות לעובדים ולאופי האירוע.

ארגון האירוע – בצורה שתאפשר לשלוט על מהלך האירוע, לעמוד על טיב הספקים ונותני השירות השונים שייקחו חלק באירוע.

הפקת האירוע – ע"י צוות מפיקים מקצועי שילווה את האירוע מתחילתו ועד סופו בזמן אמת, עמידה בזמנים ואיכות בשירות זה המוטו שלנו.

הניסיון שעושה את ההבדל

פעולת הניהול של אירועי חברות היא מומחיות שנלמדת עם השנים. הצוות שלנו עבר מאות אירועי חברה מכל הגדלים. כל העובדים שלנו בעלי ניסיון בחברות המובילות בשוק בתחום ההפקות, וביחד החלטנו שאנחנו נעשה דברים קצת אחרת מכולם.

אז מה השלב הבא? הכנת כל הצרכים והבקשות שלכם לאירוע, יצירת קשר ובפגישה קצרה ומהנה יחד עם הצוות שלנו, וביחד נעבוד אתכם על האירוע המבוקש.

מחפשים מקום לאירוע? מעוניינים בהפקת אירועים?

השאירו פרטיכם ונציגנו יצרו אתכם קשר בהקדם. אול פלייסס - שירותי הפקת אירועים ומקומות לאירועים. כל המקומות במקום אחד.

    Phone icon 072-2-333251
    Whatsapp