מיקום
היער בשרון רבע שעה מת"א

מספר עובדים
מ50 ועד 400 אורחים.

תקציב
פעילות גיבוש מתאימות לקבוצות של 100+ אורחים אך בתיאום מראש ניתן לקיים קבוצות קטנות יותר. משחק הניווט הוא חלק מיום גיבוש מפנק שנוכל להעמיד עבור האורחים שלכם יש לנו חבילות תמחור שונות ממחיר לפעילות ואירוח בסיסי ועד שדרוגים תוספות ואטרקציות שניתן להוסיף ולהעצים את החוויה שלכם בשטח.

מה בפעילות:

משחק גיבוש חוויתי המאפשר לאורחים לנווט ברחבי היער בשרון, לפתור שאלות חידות ולבצע משימות מגוונות. משף הפעילות עד שעה -שעה ורבע של פעילות כאשר במהלך זמן האורחים יחולקו לקבוצות של עד 5-6 בכל קבוצה במשך זמן הפעילות יהיה מעקב על כל קבוצה מספר השאלות שהיא פותרת, לוחות הזמנים שלוקח לה ומספר התשובות הנכונות\משימות שהקבוצה עונה נכון.
המשחק כולו על לוח זמנים והקבוצה שתענה על כל השאלות המשימות בזמן הקצר ביותר אם התשובות הנכונות ביותר תזכה. כל קבוצה תקבל מפה מסודרת לניווט ביער לכל קבוצה יהיה אחרי שהשאלות ישלחו ישירות לנייד שלו לאפליקציה ייעודית שהמנהלי הקבוצה יכולים להוריד מראש.

לשיחת ייעוץ ופרטים נוספים לחצו

מה קורה לפני ואחרי- כמה זמן לקוח יום גיבוש ביער?

פעילות הגיבוש מתחילה במתחם ירוק מסודר עם בר קפה, שתייה קלה מימוזה ואפרול שפריץ שמחכה לאורחים. המתחם מאובזר בריהוט מוזיקת רקע, שמשיות פינות קפה וספות. במסגרת קבלת הפנים האורחים יקבלו הסבר על הפעילות, יוכלו להנות מ45 דקות של קבלת פנים מפנקת ולאחר מכן לצאת לפעילות ביער.

פעילות ביער לרוב לוקח בין 45 דקות ועד שעה ורבע.

בסיום הפעילות ביער יחכו לאורחים כיבוד קל לבחירה מאחת מחבילות הכיבוד הנבחרות, הכרזה על הזוכים, מוזיקת רקע, עמדות VR שולחנות משחק ואווירה משוחררת ונעימה.

מחירון – עלויות לחבילת בסיס שכוללת את המרכיבים הבאים:

א. השכרת מתחם היער לעד 3 שעות פעילות.

ב. משחק ניווט יער בשרון

ג. קבלת פנים

ד. בר בסיס +קפה

ה. עמדות VR

ו. כיבוד קל כריכים, מתוקים, מאפים

ז. שולחנות משחק

ח. מתחמים טיפולים – המתחם שלנו ירוק פסטורלי ונעים וניתן לשלב יום של עיסויים תחת כיפת השמיים, כמו כן עמדות הטיפולים ילוו בגזיבו מעוצב- כל צמד מטפלים יקבל גזיבו.

עלות ל100 אורחים – 295 לאורח + מע"מ

לשיחת ייעוץ ופרטים נוספים לחצו

איך ניתן לשדרג את הפעילות:

א. הגדלת כמות שעות כל שעה נוספת 1250+ מע"מ

ב. שדרוג ארוחות במקום החל מ100 ועד 300 ₪ לאורח ניתן לשלב סדנאות בישול, אוכל רחוב, פוד טראקים, גריל ישראלי ועוד שלל אפשרויות אירוח.

ג. סדנאות קוקטיילים כחלק מהיום חלוקה ל2-4 קבוצות כל פעילות עד שעה מומלצת עם תוכן נוסף שיתקיים במהלך היום סדנאות קוקטיילים החל מ75 שקלים לאורח.

ד. פיצוח תעלומת רצח או פיצוח תיבות חידה החל מ55 שקלים לאורח פעילות של עד 60 דקות.

ה. בר שייקים באירוע בעלות של 35 שקלים לאורח + מע"מ

ו. יום כיף סביב בריכה כולל מתנפח וויפאוט אתגרי- תלוי יום ושעות פעילות החל מ9500+ מע"מ

ח. מופעי סטנדאפ מג'יק המשלבים הומר חשיבה הנחיה וחוויה קלילה של עד 50 דקות.

 

לשיחת ייעוץ ופרטים נוספים לחצו

 

יום כיף בריזורט בשרון – יום כיף סביב הבריכה במתחם מפרנק >>