ילדים רוצים לעשות חיים וכיף לצד בריכה ומתקנים במקום חליפות ואולמות-בר מצווה בבריכה היא הפתרון לאירוע המושלם שלכם

כל ילד שעושה בר מצווה צריך להחליט מה הוא רוצה לעשות? אירוע באולם או לטוס לחו״ל? בשנים האחרונות יותר ויותר ילדים מוותרים על שניהם ובחורים מסיבת צהריים לצד בריכה ומתקנים.

הדרך הקלה והמהנה ביותר ליצור אירוע טוב מתחילה במקור מים. ברגע שבחרתם בריכה לאירוע שלכם הדרך להנאה של הילדים מתחילה. יש משהו מהנה משחרר מגבש ומאוד זורם ומשוחרר שבוחרים בריכה על מועדון.

כל אחד מהילדים יכול למצוא משהו לעשות והעובדה שכולם במים כבר יוצרת אווירה מעולה ודרך נכונה להשאיר חיוך על הפנים של כל הילדים. בנוסף להנאה של הילדים, באירוע של בריכה ושמש, שמשלב בופה ומוזיקה, גם המבוגרים מאוד נהנים והם בטוח עוברים חוויה אחרת ממה שהיה להם עד כה.

לשיחת ייעוץ ופרטים נוספים לחצו

איזה סוגי בריכות לאירועי בת מצווה ובר מצווה ניתן למצוא?

מבחר המקומות ברחבי הארץ לאירועים המשלבים בריכה הולך וגדל. בר מצווה בבריכה דורש הקפדה מרובה. נוכחות מציל סביב הבריכה ללא הספקה. פוליסת ביטוח בתוקף עבור כל אירוע. ברחבי הארץ תוכלו למצוא וילות פרטיות, חוות עם בריכות, מרכזי ספא וכן גם גגות עם נוף המשלבים בריכה.

איך יודעים מה כדי להתאים לאירוע שלכם ומה היתרונות של כל מתחם? הכנו לכם סקירה קצרה על 3 האפשרויות המובילות של מקומות עם בריכה ומה תוכלו לצפות לקבל בכל מתחם.

וילה עם בריכה בחצר – סוד הקסם של אירוע בבית ההורים. גם אם להורים שלכם אין בית פרטי עם בריכה, התחושה והאינטימיות של קיום אירוע כזה היא יוקרתית ומפנקת. גודל הבריכה והמדשאות שמסביב מתאימות לאירועים עד 100 ילדים. וילה יוכל להתאים לאירועי ערב מוקדמים ולאירועים בימי שישי בצהרים.

בר מצווה בבריכה פרטית וילה

קאנטרי עם מתחם בריכות – מסיבת בריכה לבת מצווה שניתן לסגור בדרך כלל רק בערבים למספר שעות קצר עד 4 שעות בדרך כלל. יתרונות יש מספיק שטחים לאטרקציות מחוץ למים, לרחבת ריקודים גדולה וכמובן למתנפחים גדולים בתוך המים. אירועים בבריכות גדולות מאפשרות לכם ליצור קונספט יותר אתגרי וספורטיבי.

גג של בניין עם בריכה – להתחיל באלגנטיות ולהמשיך באפטר בבריכה. קונספט נחמד שניתן לשלב הוא בחירה של גג המשלב בריכה עם נוף המשקיף לים. קבלת פנים אוכל ואטרקציות מחוץ למים ואז פותחים מסיבת בריכה מהנה. הרעיון משהו יותר אלגנטי שיוכל להתאים למבחר רחב של קונספטים לאירוע שלכם.

אטרקציות ומתקנים שכדי לשלב עבור בר מצווה בבריכה  

בהתאם לגודל הבריכה המיקום שלה ותנאי השטח תוכלו לשלב מבחר רחב של אטרקציות. חשוב להתאים את האטרקציות הנכונות לבריכה הנבחרת כדי שבאמת תיצרו את החוויה הנכונה לילדים.

מזרנים ואבובים – בהדרך הכי קלה להכניס סגנון לאירוע הינו שילוב של מבחר מזרנים בגדלים וצורות לתוך הבריכה. חשוב להקפיד שנית ולראות קרקעית הבריכה. המזרנים יכולים להיות דקורציה בתוך המים וגם חלק מהעיצוב המתחם.

מתנפחים, חיות, מגלשות – ברגע שהחלטנו בתקציב ניתן לשלב מתנפחים מיוחדים כגון חיות בגדלים וצורות שונות בנקודות שונות גם בתוך המים וגם מחוץ למים. יעזור ליצור מלא תמונות מצחיקות. מתנפחים בגודל בינוני, מגלשות קטנות יכולות להתאים לבריכות קטנות מכיוון שהם לא תופסים מקום בתוך הבריכה עצמה.

וואיפאוט – ללא ספק השטח והרצון ליצור מסלול אתגרי יביא אתכם להחלטה אחת והיא בחירת מתחם בריכה גדול ככול האפשר שניתן יהיה להכניס מתקני של 4 מטרים גובה על אורך של 20 מטר לפחות. חוויה מצחיקה שביחד עם מנחה פרסים ומדידת זמנים תבטיח לכם הרבה צחוקים לאחר מכן.

לשיחת ייעוץ ופרטים נוספים לחצו

 

מסיבת בריכה להיכנס לעולם אחר של אווירה משוחררת בבת מצווה מיוחדת

הילדים היום מחפשים ליצור חוויה מהנה שונה קצבית ומעניינית. מסיבות בריכה בליווי קונספט של הוואי, תאילנד קלאב מאד הופכות את האירועים האלה לחוויות אמתיות עבור הילדים. מסיבה טובה שמשלבת מקור מים יכולה להתחלק לשני סוגים: מסיבת בריכה בתוך המים ומסיבת בריכה מחוץ לבריכה.

בחירה בכל סוג של מסיבה כזאת מצריכה הבנה של השטח, של כמות הילדים וכיצד הקונספט מתחבר לרעיונות והתכנים השונים ששילבתם באירוע.

בר מצווה בבריכה – מה חשוב לזכור לפני בחירה בבריכה

 

כמות ילדים באירוע – תמיד תבחרו במקום שיתאים בגודל לאירוע שלכם -בחירת מקום גדול רצויה רק במידה ויש חלוקה  טובה לאזורים כגון: אטרקציות, אוכל וריקודים. חשוב לסגור מתחמים אחרי שימוש כדי שהאירוע יהיה אינטימי בכל חלק שלו.

אטרקציות ואוכל – תבחרו תמיד בתפריט קל שניתן לפתוח איתו את היום יחד עם האטרקציות במידה ומדובר כמובן באטרקציות יבשות. במידה והבריכה נפתחת בהתחלת האירוע חושב שהאוכל יהיה פתוח עד תחילת הריקודים כי לא כל הילדים ימצאו זמן לגשת לעמדות האוכל.

מסיבה – אם החלטתם ליצור גם מסיבה בסיום בת המצווה חשוב ליצור רחבת ריקודים קטנה ואינטימית כדי שתהיה אווירה. רעיון נוסף שניתן הינו למקם את הDJ ממש על שפת הבריכה וליצור מסיבת בריכה לאורך כל האירוע.

 


אול-פלייסס תוכן איכותי מעולם האירועים, כל המידע על עולם האירועים במקום אחד. בבלוג תוכלו למצוא מידע על אירועים בנושאי: חתונות, ימי הולדת, בר מצוות ואירועים לחברות. אול-פלייסס מאחלת לכם המון מזל טוב, ומקווה שתמצאו את כל התשובות לשאלות שלכם.