איזה אירוע בר מצווה לעשות? איך מחדשים? ואיך לגרום לאורחים להתרגש?

חגיגת בר המצווה של ילדכם היא חוויה מרגשת שמתרחשת פעם בחיים לכן חשוב לתכנן בקפידה את האירוע. כמות האירועים שרק אתם נכחתם בהם בטח מספיקה לכם כדי לתת לדמיון שלכם להשתולל. כדי להימנע מטעויות וכדי באמת להפתיע את האורחים שלכם ואת ילדכם חשוב להקפיד על החוקים הבאים כדי להפוך את האירוע להצלחה שמגיעה לו.

איזה סוגי אירועי בר מצוות מתקיימים היום?

בר מצווה לילדים בלבד – לרוב מתקיים במועדון או חלל קטן. המטרה ליצור הנאה לקבוצה של 30-100 ילדים. באמצעות DJ טוב, אטרקציות ודוכני רחוב האירוע שלכם יעמוד ברף המבוקש.

בר מצווה לילדים ולמשפחה – לרוב אירועים שנעים בין 100-200 אורחים. הדגש באירועי משפחה הוא על החוויה של המבוגרים. אירוע שלרוב הינו יותר אלגנטי מתרחש בדרך כלל באולם אירועים או חלל מתאים לכמות המוזמנים.

בר מצווה המשלבת הורים וילדי כיתה – אירועים של 100-250 אורחים. לרוב מדובר על 50-70 ילדים מקסימום, שאר האורחים הם המשפחה והחברים של ההורים. הדגש באירוע שכזה מציאת איזון בין תוכן והפעלות לילידם ושילוב עם חלק רשמי ואלגנטי למבוגרים. מתקיים בחללים שיש בהם חלוקה ל2 מתחמים או יותר בדרך כלל.

איך מחדשים בעולם שכולם עושים אותו הדבר?

בכל אירוע יש מרכיבים שחוזרים על עצמם כדי לחדש וליצור ערב שונה וסיפור מעניין אחר אתם צריכים לחבר נכון את כל החלקים. הכי קל להתחיל במרכיבים המרכזיים: אוכל, בר וסידור האולם/החלל הנבחר.

האורחים שלכם מחוברים לטרנדים שקורים כך שכדי שהם ישלפו את הטלפונים תוכלו להפתיע אותם באיזה עמדת מתוקים מטורפת שמכנים מול האורחים. דרך נוספת לחדש למוזמנים היא להעניק חווית שירות שפשוט תגרום להם להתפעל. במקום רק לייצר קוקטיילים בבר בואו נעבור בין השולחנות ובין האורחים ויצור עבורם את המשקאות שהם אוהבים. משחקי גובה בין אזורים שונים רחבת ריקודים שתהיה מוקפת בצמחיה ובמות בצורות וגדלים. הדרך לחדש היא להבין מי הקהל שמגיע ולנסות ליצור לו חוויה מעניינת ושונה. שימוש במשחקי גובה עם רהיטים נבחרים וצמחיה בגבהים שונים מכניסה מסתורין לאירוע שלכם.

מה צריך לעשות כדי לרגש את האורחים באירוע?

תוכן אמיתי שמתבסס על שילוב של תאורה, מסכים והופעה אחת טובה שתעשה את ההבדל. כולנו אוהבים לשמוח וכדי ליצור חוויות טובות צריך להשאיר חותם טוב. בחירת הופעה טובה לאחר תוכן מקורי ומרגש יכולה להיות בדיוק החוויה הנכונה עבורכם. חשוב להקפיד ליצור עניין במופע משחקי גובה בחלל, תאורה על הבמה, מעל הבמה ובצידי הבמה. מסכי LED עם מבחר אנימציות שנייצר במיוחד לאירוע יכולים להיות גורם הפתעה טובה שיתחבר עם הDJ או הלהקה החיה.

לתפקיד של מיתוג באירועים יש חלק מרכז ביצירה של הפתעה. משלב הכניסה למתחם פזרו שלטים קטנים. תיצרו טיזר שיעביר את האורחים בצורה נכונה בין כל השלבים באירוע. מה הדבר שהאורחים אוהבים הכי הרבה? כנראה שלקחת מזכרת מהאירוע. כדי ליצור מזכרת אישית וממותגת אפשר להתחיל בעמדות צילום לא שגרתיות שממוקמות בצורה שתגרום לכל האורחים לקחת מזכרת אתם הביתה.

אז עכשיו שאתם יודעים מה אתם צריכים לעשות, תזכרו את מפתחות הזהב – תפתיעו את האורחים, תגרמו להם להתרגש ואל תפחדו לחדש. שילוב נכון בין כל המרכיבים יחד יבטח לכם אירוע מוצלח מהנה ושמח.

 


אול-פלייסס תוכן איכותי מעולם האירועים, כל המידע על עולם האירועים במקום אחד. בבלוג תוכלו למצוא מידע על אירועים בנושאי: חתונות, ימי הולדת, בר מצוות ואירועים לחברות. אול-פלייסס מאחלת לכם המון מזל טוב, ומקווה שתמצאו את כל התשובות לשאלות שלכם.