אז מה הם המקומות המומלצים לקיום בת מצווה בשרון ?

במאמר זה החלטנו לעבור על הקונספטים השונים והרעיונות החמים שכדי שתכירו לעונת המעבר והקיץ הקרוב. אז רגע לפני שתסגרו את בת המצווה של בתכם חשוב שתקראו ותעברו על הרעיונות הכי חמים.

עולם האירועים התאפיין לאורך זמן רב באירועים גדולים שלרוב דרשו אולמות לבת מצווה של 200-500 מקומות או יותר. בשנים האחרונות המגמה התהפכה ויש ביקוש רב יותר לאירועים קטנים של עד 100-150 אורחים וכאן מתחילה האפשרות שלכם ליצור משהו קטן יותר ירוק יותר כפרי יותר בלב השרון בין רעננה, כפר סבא ובלב המושבים.

לשיחת ייעוץ ופרטים נוספים לחצו

איזה סוגי מקומות תוכלו למצוא בשרון ומהם הדגשים העיקריים בבחירה של אולם לבת מצווה

אם אתם מחפשים אולם אירועים לבת מצווה תשמחו לדעת שישנם מתחמים המשלבים חלל פנימי ומאפשרים לכם עדיין לקיים אירוע בלב הטבע כגון הבית בשרון בבני ציון שנמצא כ6 דקות נסיעה מרעננה.
במקום יש אולם אורבני עם פתרונות הושבה מסך מקרן חברות בר וקייטרינג לבחירה. ניתן קם לקיים אירועי עלייה לתורה בבית כנסת צמוד.

אם כבר אתם מקיימים אירוע בת מצווה באולם סביר להניח שמדובר באירוע למשפחה ולחברים הקרובים ולפעמים דרושה גם האפשרות לקיום אירוע בת מצווה לילדים. לרוב מועדון בת מצווה ברעננה מאפשר לכל התושבים באזור השרון ליהנות מחוויה מותאמת לילדים. קונספט שקיימנו מספר פעמים הוא אירוע מוקדם לילדים באולם האירועים כך שתוכלו מצד אחד להזמין את החברים שלכם ומצד שני לחסוך שני אירועים.

יש מספר רב של אולמות לבת מצווה בכל השרון לדעתנו הקונספט הנכון משלב שילוב בין אזורי מבוגרים ואזורים לילדים. אירוע אחד מתגלגל שמאפשר לכולם לשמוח יחד רק בשעות נפרדות או במידה והשטח מתאים אז יצירת אירוע בשני אזורים שונים שיכולים להתחבר יחידו בהתאם לבקשות הלקוח לרוב בזמן סרטון בת המצווה או המצגת ולאחר מכן הריקודים.

כל אזור השרון והמושבים מאופיינים באווירה ירוקה כפרית ונעימה, לכן גם שאתם בוחרים באולם לאירוע בת המצווה של בתכם מומלץ לבחור מתחם המשלב גם שטחים חיצוניים ירוקים שניתן בהתאם למזג האוויר ליצור שם פעילויות ואטרקציות נוספות שיכולות להפוך את בת המצווה לבלתי נשכחת.

לשיחת ייעוץ ופרטים נוספים לחצו

4 המומלצים ביותר לקיום אירועי בת מצוות בשרון

הבית בשרון בני ציון – חלל מסודר ומאורגן עם חלל פנימי לעד 140 אורחים בהושבה.
מדשאות גדולות אפשרויות להפרדה בין מבוגרים וילדים, גן ירוק והרבה טבע המאפשר קיום אירוע בחלל האולם או בשטחים החיצוניים. יתרונות בית כנסת קרוב, שירותי חניה, חלל פנימי, גן ירוק, מעטפת ספקים. לפרטים נוספים>> 

הבריכה בשרון – מתחם מסודר המשלב מדשאות ירוקות גדולות, יער המאפשר קיום טקסים וקבלות פנים. בבריכה בשרון תוכלו ליהנות מבריכה חצי אולימפית, מתחם של גן טבעי ואפשרות להקמה של אוהל מקורה בחורף או בחודשי הקיץ בהתאם להעדפות שלכם. לפרטים נוספים >>

הוילה בשרון – וילה פרטית המשלבת בריכה קטנה ואינטימית מדשאות ירוקות אווירה של ריזורט וטבע בלב הכפרים והמושבים של תל מונד, בצרה, יקום והסביבה. בוילה ניתן לקיים אירועי הושבה של 50-200 אורחים ואירועי מסיבה וקוקטייל של כמות גדולה יותר של אורחים.

מועדון בשרון – אם אתם צריכים פתרון חורפי למועדון קטן שאפשר לקיים בו אירועי בת מצוות לילדים בחודשי החורף ממליצים על חלל המועדון. העיצוב והאווירה במקום הופכים אותו למשהו מאוד טבעי קטן ואינטימי. המתחם מתאים להושבה של 50-80 אורחים או מסיבה של עד 100 מוזמנים.

זקוקים לעוד מידע והכוונה על אירועי בת מצוות מיוחדות ברעננה,בשרון ובמושבים מוזמנים לפנות עלינו
ואנחנו נשמח להמליץ וללוות אתכם בבחירת המקום הספקים והתכנים הנכונים שיהפכו את בת המצווה שלכם למוצלחת בין אם מדובר בחודשי הקיץ או החורף אנחנו נסייע במציאת אולם האירועים המתאים לכם.

לשיחת ייעוץ ופרטים נוספים לחצו