בואו נתחיל מהבסיס נעבור על כל השלבים השונים וננסה בסיום התהליך לתת לכם מספיק מידע והכוונה כיצד יום הגיבוש שלכם יוכל להיראות.  אתם ודאי שואלים האם יש הבדלים בין ארגון יום גיבוש לחברות ולבין ארגון והפקה של ימי גיבוש לקבוצות? התשובה היא לא. השלבים בבחירת המקום או בחירת הפעילות הינם זהים לחלוטין. להלן מספר דברים שתצטרכו להתחשב בהם.

מציאת מקום

השלב הראשוני הוא בחירת מקום המתאים לפעילויות הגיבוש השונות.

אילו תכנים ואיזה פעילויות ברצונכם להעביר את האורחים. האם מדובר על יום גיבוש לחברות בקונספט של תחת כיפת שמיים, שמשלב משחקי מחשבה ואתגר כמו "המרוץ למיליון" ? ביום גיבוש מסוג זה ישנה חלוקה של עובדי החברה למספר קבוצות. תחת הקבוצות האלו בונים סיפור שלם סביב היום החל מחלוקה מראש לקבוצות, יצירת מיתוג וצבעים לכל קבוצה, וכמובן הגדרת הפרסים לזוכים.
היום יוכל להתחיל עם הזריחה ולהיגמר בשקיעה. במהלך היום נוכל לבנות מסלול מכשולים ניווטים משימות חידות ואתגרים שיפעילו את כל החושים השונים של העובדים או הקבוצות ויכריחו אותם לשתף פעולה ולחזק את תחושת הגיבוש בקבוצה.

פעילות ODT

ימי גיבוש טובים יכללו לרוב ארוחות טובות, הגדרת מטרות מראש מה רוצים להשיג ואיך רוצים להשיג אותם. מי יהיה בכל קבוצה, כיצד תהיה זרימה טובה וכיצד פעילות הגיבוש שניצור תוכל לעבור בין כמה שיותר מחלקות בחברה וליצור את הגיבוש הרצוי בין קשת העובדים.

ימי גיבוש לקבוצות יכולות להיות משולבות עם פעילויות ODT, על מנת ליצור דינמיקה טובה בין העובדים ליצור קשר ותקשורת נכונה ומהוות לרוב מפתח והצלחה בשיפור התפוקה בעבודה וחיזוק תחושת ההצלחה וההנאה מיום הגיבוש.

יום גיבוש ספורטיבי

דמיינו לעצמכם את כל עובדי החברה ביום גיבוש ספורטיבי ומופרע עם טורנירים מושקעים, מסלולי מרוצים, מכשולים ושלל פעילויות מאתגרות. ארגון של יום גיבוש לחברות גדולות מצריך עבודה רבה וארגון מושלם. יום גיבוש ספורטיבי מתאים לחברות גדולות שרוצות ליצור דינמיקה ויחסים בין העובדים. טורניר כדורגל חופים, מסלול וויאפאוט ומבחר משחקי כדור. תוסיפו לכל זה מתחם יפה כמו בריכה אולימפית גדולה או חוף ים פרטי ותקבלו מתכון מנצח לגיבוש החברה.

טיולי גיבוש

ארגונים המעוניינים לעשות ימי גיבוש לחברות בשביל העובדים שלהם, בוחרים בהרבה מהמקרים יעד רחוק לקיים יום של פעילויות ותכני גיבוש. ממסלולי הליכה, שייט, ניווטים ועד אטרקציות שידאגו ליצור עניין מצד אחד לעובדים וליצור אווירה מהנה מהצד השני. לרוב האזורים הנבחרים אזור הצפון או הדרום.

מה מתאים לעובדים שלכם? איזה סוג חברה יש לכם? מה הגילאים של העובדים? מה עשיתם בפעם האחרונה? איזה חוויות תרצו ש/ניצור עבורכם?  אתם מוזמנים לפנות אלינו ולהתרשם ממבחר רעיונות וקונספטים רחב שיצרנו לחברות רבות במשק.