חתונה אורבנית בסביבה עירונית, להתחתן בעיר הגדולה

העיר הגדולה, התנועה הסוחפת של ההמונים, חתונה ואירועים בסביבה אורבנית וחדשנית הפכה ליותר פופלארית בתקופה האחרונה, מגדלי פאר עם מסעדה ובר שמשקיפים על נוף עירוני הבחירה האורבנית שיכולה להיות שלכם, אז איפה המקומות נמצאים, ובמה כרוכה חתונה אורבנית, ריכזנו לכם את כל המידע לעמוד אחד.

מהו זה אורבנית? ומזה טרנד?

חתונה אורבנית הינה חתונה טרנדית ופופולרית ביותר וצוברת תאוצה בשנים האחרונות בעקבות פיתוח הערים הגדולות, חתונה שמתאימה לאנשים יוצאי דופן וגם לאנשים רגילים, כאלה שרוצים אווירה צעירה, סוערת ונחשקת במרכז תל אביב או עיר גדולה, גם אם אתם חיים ונושמים את העיר הגדולה וגם אם לא, בואו להכיר מחדש את רחובותיה, את הקצב שלה ואת הנוף הנשקף ממנה בחתונה שלכם, ברשותנו כל המקומות הכי מגניבים, עירוניים ואטרקטיביים בדיוק בשבילכם.

לשיחת ייעוץ ופרטים נוספים לחצו

הפקת החתונה? למה להתכונן?

לאחר שנבחר את המקום האורבני שמתאים לכם מתוך אפשרויות סגנונות של מקומות כמו מודרני, ישן, בר, חלל בוטיק, מבנה טמפלרי, מועדון או לופט מגניב, נגדיר האם יהיו ריקודים באירוע, והחלטתם על הקו הקולינרי באירוע אפשר לדבר על העיצוב, כאן נכנס גורם נוסף והוא שעות האירוע האם מדובר באירוע ערב? צהרים? כשר לא כשר? בעזרת כמה שיותר פרטים מראש נוכל לעזור לכם מקום נכון לאופי האירוע שלכם.

אנחנו יכולים לארגן לכם את החתונה האורבנית שרציתם במחירים שמתאימים לתקציב ולסגנון שתבקשו, בפגישה אחת שבה נוכל להתמקד בדיוק בצרכים שלכם כדי לחסוך לכם זמן כסף.

במסעדה, בבר, או במועדון בעיר הגדולה, מה מתאים לכם?

לא משנה אם אתם רוצים להתחתן בלופט, בגג, במועדון או בבר מגניב אנחנו נעזור לכם במציאת המקום האורבני שלכם, ברחבי ת"א תוכלו למצוא קשת גדולה של חללים שבהתאם לכמות האורחים שלכם והסגנון המבוקש, נוכל להמליץ ולמצוא בעבורכם את המקום הנכון לחתונה המיוחדת שלכם, בעזרת ניסיון של עשור התחום ההפקה באזור תל אביב ובעוד ערים גדולות, הפכנו למומחים במציאת המקומות האורבניים ויוצאי דופן לחגוג בהם אירועים.

לשיחת ייעוץ ופרטים נוספים לחצו

טיפים לחוגג בסביבה העירונית?

אז הבנתם שאת העיר הגדולה אתם לא מוכנים לעזוב, ובא לכם לחגוג בסביבה המוכרת והמגניבה, עכשיו מגיע החלק הקשה מהו אתם ודאי שואלים מהו? יש המון חללים חלקם מודרניים חלקם ישנים בחלקם יש אוכל משובח ובחלקם האירוע יהיה יותר מסיבתי.

מה עושים? מתחילים דווקא מהסוף, מי המוזמנים, האם אתם צרכים חלל אורבני שאפשר לרקוד בו? האם דרוש קייטרינג משובח בארוחה מלאה או אירוע מנות קטנות מגניב שהדגש דווקא על בר איכותי ומושקע.

על כל השאלות והתשובות נשב ביחד ונפתור אותם אם לווי של מפיק אירועים לאורך כל הדרך.

העמדנו עבורכם מספר מקומות אורבניים בלב העיר אתם מוזמנים לבקר להתרשם ולבחור במקום העירוני המשולם לחתונה שלכם.

(לחצו כאן כדי לראות את המקומות המומלצים/או לחצו על התמונה) 

חתונה אורבנית מקומות מומלצים