חגיגת בת מצווה בטבע

אין לכם מושג מאיפה מתחילים ואיך מוציאים אישורים? מצאתם מקום נפלא אבל צריכים עזרה עם כל הספקים? נעים להכיר אנחנו נסייע לכם לאורח כל הדרך נמצא את המקומות נוציא את האישורים נבחר יחידו את הספקים ונפיק עבורכם חגיגת בת מצווה בטבע שתהיה מרשימה נעימה וטבעית.

בר – בת מצווה בטבע

כל הפקת בר או בת מצווה בטבע מצריכה מספר פרמטרים, ננסה לעבור עליהם בקצרה ולהכוון אתכם לקונספט למקום ולאירוע בטבע שאתם מחפשים ומתאים עבור בתכם.

בחירת מקום מתאים בטבע, יער, חורשה, מדבר, ים, פרדס, יקב, צלע הר? מה הוא המקום שהכי מדבר עליכם ? למה אתם רוצים לקיים את אירוע בת המצווה דווקא בטבע? האם הקסם של המים השקט של העצים הרוגע של השדות הם אלו שכבשו אתכם? האם אתם פשוט ראיתם כבר יותר מידי חללים סגורים ובא לכם משהו יותר פתוח פראי ומאתגר שיזכרו לטובה כל האורחים? אם כך כנראה שקיום בר מצווה בטבע זה בדיוק מה שאתם צריכים לעשות.

איך השלבים עובדים

פגישת הכירות עם צוות ההפקה, הגדרת תקציב ובקשות. סיור שטח ובחירת מקום מתאים. ואחרי כל זה מתחיל השלב של בחירת הספקים התפריטים סוגי האלכוהול השונים האטרקציות והתכנים כך שאתם תגיעו ליום האירוע ותהיו מופתעים ממש כמו האורחים. אירוע בטבע נבנה שלה אחרי שלב מסידור וניקיון השטח, ריסוס נגד חרקים, סידור רהיטים וחלוקת השטח למתחמים המבוקשים.

היתרון באירוע שכזה הוא הכנסת האורחים למספר שעות למקום הכי טבעי בלב הטבע מה שיאפשר להם להתנתק קצת מהטלפונים שלהם ובאמת לשמוח אתכם.

חגיגית בת מצווה היא ציון דרך מרכזי ואם כבר חודשי השנה מאפשרים לכם לקיים את בת המצווה של בתכם בטבע אז אנחנו אומרים בואו נלך על זה וניצור חוויה מופלאה.

לעוד מידע יעוץ והפקת חגיגת בת מצווה בטבע שמגיעה לכם התקשרו אלינו.