ארגון חתונה ואירועים: איך לחסוך זמן וכסף

אנחנו נעזור לכם לחסוך זמן וכסף מיותר כדי שתוכלו לקיים את החתונה שתמיד רציתם

תנו לנו לעמוד לצדכם ולסייע לכם בארגון החתונה שתמיד רציתם, לאחר ניסיון של שנים בתחום החתונות ולאחר שהפקנו וארגנו למעלה מעשרות חתונות בשנים האחרונות, החלטנו להעמיד לרשותכם צוות מקצועי שייסיע לכם בארגון החתונה המושלמת בעבורכם.

הפקת החתונה שלכם דומה להרכבת פאזל, צריך לבחור בכל החלקים הנכונים כדי שכולם יתחברו יחדיו – באותה צורה אנחנו נבחר כל אחד ואחת מנותני השירות שלכם, נארגן בעבורכם את המקומות המיוחדים ביותר בהתאם לתקציב שיוגדר ונלווה אתכם כל הדרך משלב ההכנות ועד האירוע עצמו.

בשבילנו ארגון חתונה טובה היא מחויבות שלנו כלפיכם, לא משנה היכן אתם רוצים להתחתן ובאיזה סוג מקום תבחרו להתחתן אנחנו נסייע באיתור ומציאת המקומות המיוחדים ביותר בעבורכם, יחד עם שילוב התקליטנים, המעצבות, הצלמים, חברות הבר והקייטירנג ונותני השירות השונים.

אתנו הכל ידוע מראש – ארגון סדר ומקצועיות מלווים אותנו כבר שנים רבות בכל אירוע שהפקנו כך שנוכל לעמוד לרשותכם בכל בקשה או שאיפה שתעלה על ידכם.

החלק הכי טוב בכל הסיפור שאנחנו גם נוזיל ונמקסם לכם את התקציב שלכם וגם נחסוך לכם כסף כדי שתוכלו להוציא יותר מהתקציב שלכם.

כוח קניה גדול הוא שם המשחק ואודות לקשרים רבים שצברנו בתחום נוכל לסייע לכם בקבלת מחירים טובים, התאמת נותני השירות המובחרים וכמובן הכוונה צמודה וליווי באירוע הקרוב שלכם.

אנחנו חברה צעירה דינמית ומקצועית שמתמחה בהפקה, ארגון חתונות ותכנונים מיוחדים ובלתי נשכחות.

למה לתת לחברת הפקה לארגן לכם את החתונה – להיות בשליטה אומר לדעת לשחרר

 

יש מספר נקודות שחברות הפקה יודעות לעשות טוב יותר מלקוחות פרטיים, בואו נעבור על כך בקצרה.

ניסיון יום יומי בעבודה מול ספקים ובעלי מקומות, צוותי המפיקים יודעים בדיוק על מה להתעקש וכיצד האירוע צריך לצאת בפועל.

כך שאתם מרוויחים ליווי צמוד של צוות מנוסה שיודע להוריד מכם התנהלות מול יותר מידי ספקים מה שמביא לאובדן זמן מיותר וחוסר יכולות לשקף נכון ובצורה מדוייקת את הרצונות שלכם. מנהל אירוע טוב בפגישה קצרה ידע להבין את הבקשות שלכם ויוכל לחבר את האנשים והספקים שמתאימים לכם ולארוע שלכם.

ארגון לוח הזמנים שלכם – מה קורה בכל שלב באירוע, מתי מגיעים הספקים, מתי החופה ומתי משחררים את המלצרים

איך לבנות את לוז האירוע שלכם בצורה נכונה – מהשלב של הצילומים בבוקר ועד שנגמרת מסיבת הריקודים עם אחרון הרוקדים. ארגון טוב של אירוע מתחיל בתכנון לוחות הזמנים, משלב הסיורים במקומות שבהם הארוע יתרחש ועד קביעת מועדים לסיום ההתעסקות בבחירת נותני השירות השונים. עמידה בזמנים ברורים תאפשר לכם לדעת איך אתם עומדים ביחס לכל המשימות והבקשות השונות שאתם צריכים להספיק לקראת האירוע.

החוכמה זה להיות מסוגלים לקבל החלטות ולא למשוך סתם זמנים, בחרו באנשים הנכונים, בקרו במספר המקומות, תנו מסגרת זמנים להשלמת כל חלק מהתכנון שלכם, הזמן שלכם לא נצחי ועדיף שתשקיעו אותו בירח הדבש המושלם מאשר בעשרה פגישות עם תקליטנים או מעצבות.

כאשר מתקרבים ליום האירוע חשוב להבין מתי כל ספק מגיע, להגדיר זאת בחוזה איתו, לרכז את כל המספרים של הספקים ולרשום מתי הם מגיעים, חושב לקחת מקדם ביטחון למקרה של איחורים, כאשר לוקחים גם את זה בחשבון האירוע יעמוד בזמנים ואתם לא תהיו בלחץ מיותר.

 

אתם עומדים להתחתן – ויחד עם ארגון החתונה שלכם מתחילה ההתעסקות בלתי נגמרת עם ספקים

התעסקות עם ספקים רק מכניסה עוד לחץ מיותר – הפתרון שלנו פשוט קל והכי חשוב הופך את כל תהליך אירוע החתונה שלכם למהנה.

פגישת יעוץ קלה שבמהלכה נדע לאפיין בהתאם לתקציב שלכם את סוג המקום המבוקש, התקליטן הרצוי, סוג התפריט והעיצוב באירוע, ובמשך 45 דקות נעבור על כל מרכיב באירוע משמלת כלה, חליפות חתן ועד הזמנות, מסיבות רווקים ורווקות וכל המרכיבים הנחוצים לארגון חתונה שתמיד רציתם – והכל תחת אותה מעטפת וקורת גג אחת שבהתאם לתקציב המבוקש חוסך לכם זמן יקר והרבה כסף.

ארגון חתונה מסודר איכותי ומקצועי יוכל להבטיח לכם שקט ותחושת ביטחון שלא שכחתם שום דבר אנחנו מאפשרים לכם לקחת חלק פעיל בכל אחד ואחד מהמרכיבים השונים.

ארגון ותכנון חתונה

להלן רשימה חלקית של שירותים שבמסגרת ארגון החתונה שלנו תוכלו ליהנות

מציאת מקום לחתונה – בהתאם לתקציב המוגדר מראש נתאים לכם את המקום המבוקש בהתאם להעדפות ולבקשות שלכם.

שילוב חברת קייטרינג ובר – תפריט בהתאמה אישית על בסיס הכירות עם האורחים שלכם באירוע.

התאמת עיצוב – מבחר חבילות עיצוב שתכלול בחור להתאים ולשנות יחד עם מבחר המעצבות של חברתנו.

מערכות הגברה ותאורה – שילוב ובניית תכניות הגברה ותאורה בהתאם לאופי האירוע.

השכרת ציוד – נחוצה בהתאם לקטלוג הנבחר נוכל לשלב מערכות ישיבה מבוקשות.

התאמת תכנים מבוקשים לאירוע – הזמנות, תקליטנים, להקות ואומנים- בהתאם לתקציב לקונספט ולרצון שלכם.

עזרה וסיוע באישורי הגעה – טלפנית צמודה ,sms לאישורי הגעה, ומערכת לניהול פתקיות הושבה באירוע.

ישיבה – סיוע בהכנת תרשים וסקיצה ישיבה לאורחים שלכם.

המלצות – על נותני שירות-ספרים, מאפרות, שמלות כלה וחליפות חתן.

סיוע בארגון ומציאת מקום – למסיבת רווקים ורווקות בשילוב תכנים מבוקשים.

וותק – אנחנו מתמחים בארגון חתונות זמן רב ובלווי מיטב נותני השירות והספקים בתחום נוכל להתאים לכל אחד ואחת מכם את הקונספטים המבוקשים והספקים הרצויים.

תכנון חתונה – מאיפה מתחילים, מה עושים ולא עושים ובמי כדי להעזר כבר בשלבים הראשונים

כולנו רוצים את החתונה המושלמת המיוחדת והמהנה ביותר – ובכן במקום לשער איך לתכנן את החתונה שלכם תנו לנו לעשות זאת בעבורכם.

תכנון חתונה זאת מלאכה שדורשת היכרות עם כל נותני השירות השונים בתחום, יחד עם שילוב והבנה כיצד אירוע החתונה מתנהל.

חברתנו תכננה עשרות אירועי חתונה מיוחדים החל מחתונות הפוכות ועד חתונות קלאסיות ואלגנטיות, חתונות בוילות וחתונות בים, חתונות ביער ובאחוזות ישנות וכמובן בגני אירועים ואולמות אירועים. בשבילנו היכולות לעזור ולסייע לכם בתכנון החתונה שתמיד רציתם זאת מחויבות ועל מנת לסייע לכם בתהליך תכנון החתונה שלכם נצמיד לכם מפיק צמוד וצוות מקצועי שישקדו על תכנון כל פרט ופרט בחתונה שלכם.

כל תכנון חתונה שחברתנו מבצעת זוכה לתיק אירוע צמוד וסריקת כל המרכבים השונים החשובים לזוג על מנת שנוכל להתאים את המקומות והתכנים החשובים יחד עם העיצובים השעות והזמנים של האירוע. אם אתם מחפשים צוות מסייע שיעמוד לצדכם ויקל בהרבה את כל תהליך תכנון החתונה פנו עלינו ונשמח להיות חלק מהיום המיוחד שלכם.

רוצים לתכנן את החתונה שלכם בצורה הקלה המהירה והמתאימה בדיוק בעבורכם ?

ובכן התייחסות לאירוע חתונה כחוויה מהנה וכיפית יחד עם שליטה נכונה בהוצאות יאפשרו לכם אירוע חתומה מהנה ומוצלח מכיוון שכל הפרמטרים החשובים תוכננו מראש- בואו וגלו איך לתכנן בצורה קלה ואיכותית את החתונה שלכם.

תכנון חתונה זה כמו לרכב על אופנים ברגע שמנסים ועולים על האופנים רק צריך להמשיך לדווש חזק! חברתנו מארגנת ומתכננת חתונות שנבנות בצורה אישית עם הלקוח וכל פרמטר באירוע נלקח בחשבון- כל רעיון בקשה מחשבה או כיוון זוכים להתייחסות מלאה בדוח תקציב שיבנה ויעמוד לרשותכם. פגישה אחת בשביל לתכנן את החתונה שלכם לא מאמינים ? אתם מוזמנים להגיע ולהיווכח בעצמכם כמה קל יוכל להיות לתכנן אירוע חתונה שחברה מנוסה יושבת בצד השני של השולחן.

רוצים לדעת עד כמה אנחנו יכולים לסייע לכם ולמה זאת לא קלישאה שאתם יכולים להגיע כאחד האורחים ? תכנון ובניית תקציב מדויק ועבודה בהתאם לתקציב המוגדר מאפשרת לנו לעמוד ביעדים שנחליט עליהם עליכם יהיה רק לבחור בנותני השירות שנמליץ עליהם.

 

חתונה בגן אירועים

תכנון חתונה 7 שלבים הדרושים לכם לאירוע בראש שקט

1.הגדרת תקציב חתונה ע"י הלקוח.

2.הבנת הקונספט ומיקום האירוע המבוקש – הצגת האפשרויות ע"י חברתנו בהתאם לתקציב שהוגדר.

3.התאמת עיצוב, קייטרינג, בר, השכרת ציוד, תקליטנים, צלמים בהתאם לתקציב תוכן שנחליט עליו יחדיו.

4.עזרה בפתקיות ההושבה, בשליחת SMS לאישורי הגעה, טלפנית, תוכנה וסקיצה להושבת האורחים.

5.סיוע במציאת שמלות כלה, חליפות חתן, מאפרות, קישוטי רכב, הזמנות לאירוע.

6.מציאת מקומות מיוחדים למסיבת רווקים ומסיבת רווקות.

7.ליווי צמוד בכל שאלה או בקשה ע"י נציג של חברתנו.

8.והכי חשוב בעבורכם לדעת שיש חברה מקצועית שמלווה אתכם בכל התהליך ומאפשרת לכם ליהנות מאירוע בראש שקט!

תכנון חתונה יוכל להיות קל מהנה כייפי וחוויותיי – רוצים להוריד את כל מפלסי הלחץ והזמן המיותר בחיפוש ספקים ובהתפשרויות על מקומות שלא רלוונטיים בעבורכם פנו עלינו עוד היום ואנחנו נשמח לסייע לכם בתכנון החתונה שתמיד רציתם.

הפקת חתונה – אנחנו נפיק עבורכם את החתונה המושלמת שתמיד רציתם

כולנו זוכרים את מארגנת האירועים שעומדת לצד הזוג ומסייעת להם בארגון החתונה שתמיד חלמו עליה בלוקשיין מיוחד ובאווירה שונה ואיכותית. תנו לנו לספר לכם איך מפיקים חתונה ואיך לדעת במי לבחור להפקת החתונה שלכם ומהם האפשרויות של הפקות חתונה במגוון מקומות ברחבי הארץ.

הפקת חתונה זאת מומחיות שרכשנו לאחר שהפקנו ארגנו ותכננו מאות אירועים עם לקוחות וזוגות שונים ומגוונים. אנחנו יכולים להגיד בלב שלם שהפקנו אירועי חתונה מחתונות בגני אירועים ואולמות אירועים ועד חתונות מיוחדות באחוזות ישנות, וילות יוקרתיות יערות שיעצרו לכם את הנשימה ומקומות מיוחדים הפרוסים ברחבי הארץ. בשבילנו הפקת חתונה היא הדרך לאפשר לכם לחוות את האירוע שלכם כאחד האורחים עם כמה שפחות לחץ ודאגות מתוך ידיעה שיש כתובות ברורה שמפיקה מארגנת ומלכדת את כל נותני השירות תחתיה.

אנחנו נלווה אתכם משלב גיבוש הקונספט והמקום המבוקש ועד בחירת נותני הישרות השונים. לאחר שנסייע לכם בהכנות לאירוע ובחירת הספקים נוכל להתפנות להפיק את החתונה שלכם. בהתאם לכמות המוזמנים באירוע שלכם נשלח צוות מקצועי הכולל מפיק צמוד עוזרת הפקה ואחרי ספקים לתיאומים לוגיסטיים.

אנחנו מאמינים שהדרך הטובה ביותר להפקת חתונה היא בחירה בנותני שירות שיש ביניהם דינמיקה טובה וחיבור של שנים יחדיו – הדבר יבטיח לכם שכל הספקים שלכם יפעלו כמכונה אחת וידאגו רק לדבר אחד וזה למוזמנים שלכם. תשאירו לנו את כל הדאגות והלחצים אתם תדאגו למקד אותנו ברצונות והצרכים שלכם ואנחנו נפיק בעבורכם את החתונה שתמיד רציתם.

עמדה בגן באירוע חתונה

איך אתם מדמיינים את החתונה שלכם ? האם אתם רוצים להתחתן ליד הים, בטבע? אולי בבית פרטי ? או בכלל בגן כפרי ?

ובכן מציאת המקום לחתונה מהווה את הבסיס הראשוני לאירוע שלכם. הפקת חתונה מתחילה בראש ובראשונה ברצונות הבקשות והצרכים שלכם ממפיק אירוע מקצועי שמתמחה במציאת מקומות מיוחדים ולאחר מכן ניתן להיכנס ללב העיניים ולארגן לכם את האירוע שתמיד רציתם. הפקת חתונה מצריכה בתוכה סבלנות, דמיון ויצירתיות הלו הם המרכבים שיהפכו את אירוע החתונה שלכם להצלחה, בין אם אתם מעוניינים בחתונה בטבע, חתונה בבית מלון, גן אירועים, אולם חתונות או אפילו חתונה כפרית פשוטה.

בואו נסקור את מגוון האפשרויות שבהם אנחנו מפיקים חתונות ובהם נוכל לסייע לכם בהפקת חתונה שמתאימה ונבנית בעבורכם:

הפקת חתונה בטבע – מאפשרת לוג ליצור אירוע שונה ומיוחד לאורחים שלו. כבר משלב ההזמנות לחתונה רצוי לספר סיפור ולהעניק לאורחים את הציפייה למשהו מיוחד שונה ואיכותי. הפקת חתונה בטבע מצריכה לוגיסטיקה לא פשוטה אך יחד עם זאת בחירה בחברת הפקה מקצועית ומנוסה שיודעת לשלב את הספקים הטובים ביותר תבטיח לכם חוויה טבעית רגועה ומיוחדת שהאורחים שלכם לא ישכחו. קיים מספר מקומות רבים לקיום חתונות בטבע.

הפקת חתונה בחצר הבית – טרנד האירועים הביתיים חוזר בקיץ 2013 ובגדול יותר ויותר זוגות בוחרים לקיים את האירוע בחצר הבית של ההורים, או בגינה גדולה של חברים. היתרון בהפקת חתונה בחצר הבית -חיסכון בהוצאות השכרת המקום ויצירת אירוע באווירה ביתית נעימה וקלילה יותר.

הפקת חתונה בוילה – מדובר על תחום שהפך לבקשה של כל זוג. בחירת וילה יפה, אפשרויות שינה, אפטר בבריכת שחייה, אינטימיות ויוקרה כל הלו הם רק חלק מהאפשרויות וההנאה שתוכלו לקבל בבחירת הפקת חתונה בוילה. האורחים שלכם יהיו מופתעים מהחוויה המזמינה והנעימה שתוכלו להעניק להם בבחירת וילה נכונה לאירוע שלכם.

הפקת חתונה בים – בעקבות הביקוש הגדול של חתונות מול הים יותר מקומות מיוחדים נפתחו בקרבת הים, על הים וצופים לים. כולם רוצים להעניק לאורחים שלכם את האפשרות של חתונה בים וכל מקום מעניק מגוון אפשרויות. אחד הכיוונים הגדולים של חתונות בחופי ים מדבר על חתונה על החוף, חותנה בקו הים וחתונה מול הים -כאשר אתם מתכננים את ארגון והפקת החתונה שלכם בים אתם צריכים לשאול את עצמכם מה אתם מחפשים מבחינת האווירה לאורחים ? חול ? חלל ממוזג הצופה לים ? רעש גלים ? ולאחר מכן תוכלו למצוא את המקום בעבורכם.

הפקת חתונה בשטח – אז מצאתם שטח פרטי של חברים או שקיבלתם היתר לקיום אירוע בשטח מה השלב הבא אתם שואלים ? התאמת כל התשתיות כגון גנרטורים, הגברה ותאורה, תאי שירותים, השכרת ציוד, צוותי הקמה, פוליסת ביטוח. חברת בר וקייטרינג, אנשי ניקיון וצוות מנהלי אירוע וכו… או שתבחרו בחברה מקצועית שיכולה להעניק לכם את כל המכלול הנ"ל תחת אותה קורת גג ולסייע לכם לפנטז כיצד להפוך את השטח והמיקום המבוקש לחתונה שתמיד רציתם.

חברת אול פלייס מפיקה כבר למעלה מעשר שנים אירועים בלתי נשכחים כאשר כל הפקת חתונה שלנו מלווה בספקים הטובים בשוק והתחייבות למצור האיכותי ביותר בעבורכם בהתאם לתקציבכם! בכל שאלה התקשרו עכשיו ואנחנו נהפוך את הרעיונות שלכם למציאות בשטח. לצפייה במגוון מקומות לחתונה בטבע לחצו כאן

 

להפקת חתונה התקשרו עכשיו לצוות אול פלייסס ואנחנו נסייע לכם במציאת המקום והפקת החתונה שלכם!

אז מה צריך לדעת כאשר מתחילים לארגן חתונה – 5 חוקים שיקצרו לכם את התהליך

כל זוג שמגיע עלינו מבקש לדעת מה הדברים הכי חשובים כאשר מתחילים לחשוב על ארגון חתונה, ובכן יש מספר חוקים חשובים שיעזרו לכם בארגון ותכנון האירוע שלכם:

1. כמות האורחים באירוע שלכם – לפני בכלל שאתם מתחילים בארגון האירוע תנסו להתמקד במספר האורחים המדויק האפשרי כדי לדעת האם אתם תקיימו חתונה קטנה או גדולה.

2. באיזה עונה אתם רוצים לקיים את החתונה – האם מדובר בחתונת קיץ או חורף במקום פתוח או סגור האם לכמות האורחים שלכם יש פתרון לכל אחת מהאפשרויות?

3. תקציב – חשוב להגדיר תקציב לאירוע שלכם, אנחנו ממליצים לחלק את התקציב ל-2 חלקים.

חלק ראשון הוצאות אישיות של החתן והכלה ששם נדבר על שמלה, נעליים, טבעות, צלם, תקליטן, מעצבת, טיפים, רב וכו.
חלק השני התקציב צריך לכלול את עלות המקום כולל עובדים, הגברה, תאורה, אוכל וכל ההוצאות הקשות למקום האירוע, בדרך זאת תדעו בדיוק מה התקציב שלכם למקום ומה התקציב לשאר הוצאות האירוע.

4. קונספט לאירוע – חתונה בגן, באולם, בטבע, מה אתם רוצים? איפה החתונה המשולמת שלכם צריכה להתקיים והאם היא מתאימה לעונה שבה בחרתם ולכמות האורחים.

5. מה חשוב לכם שהאורחים יחוו באירוע – כאשר יודעים מה רוצים להשיג מהאירוע קל יותר לעצב כל חלל, לבחור במנות הנכונות ולשלב את הספקים הנכונים לאופי שלכם.

בפגישה אחת אפשר לבנות לבחור ולארגן את כל החתונה שלכם. כמובן שתמיד תהיה לכם אוזן קשבת וסיוע צמוד בכל שאלה או בקשה.

עומדים לרשותכם בכל עת צוות אול פלייסס.