חגיגות השנה החדשה תמיד מרגשות, מהנות וממלאות אנרגיה – איך עושים אותם?

אז רגע לאחר שהשנה מסתיימת אתם יושבים במשרד וחושבים על הדרכים השונות לגרום לשנה הקרובה, להיות מיוחדת יותר, מוצלחות יותר ומהנה יותר לעובדים מהשנה הקודמת.

אחת הדרכים הנכונות היא לתכנן את אירועי התרבות, הפנאי, הגיבוש וערבי החברה באמצעות תכנון שנתי. הגדרת תקציבים בהתאם לאירועים השונים שאתם תרצו ליצור עבור העובדים שלכם.

תמיד נחמד להתחיל את השנה באירוע פתיחת שנה שכולם ידברו עליו, בין עם מדובר על אירוע פתיחת שנה במשרדי החברה או ערב חברה בחלל בוטיק מעוצב הרעיון המרכזי ליצור רף ציפיות מגובה ביעדים שיגרום לעובדים להוציא יותר מעצמם במהלך השנה הקרובה. או בחגיגות מסורתיות של חג החנוכה או חג הקריסמיס במשרד. הרבה חברות בוחרות לחגוג ביחד עם העובדים את השנה החדשה ולספור ביחד אחורה קצת לפני חצות. יש חברות שבחורות לחגוג את השנה החדשה בקונספט חדש כל שנה לפי נושא מסוים, לפי הנושא נבחרת התפאורה והלבוש של העובדים, המשפחות והחברים שלהם שמגיעים למסיבה השנתית, כיף גדול וגיבוש איכותי לעובדים.

אם כבר "הפיי-האור״ Happy hour אז בואו נעשה את זה בגדול

תמיד נחמד לקיים אירוע מגבש ומהנה במשרדי החברה. להכניס קצת עניין להוציא את העובדים מהשגרה לפנק באוכל טעים משקאות ומוזיקה טובה. במידה והחלטתם ללכת על אירוע במשרדי החברה בתור האירוע שהולך לפתוח את השנה שלכם אתם חייבים לעשות משהו גדול יותר, מרשים יותר, משהו שיגרום לכל העובדים לדבר עליו.

להקות חיות, תפאורה, עמדות צילום, עיצוב חלל ומזכרות ומתנות שיגרמו לעובדים לשבח אתכם. הרעיון באירוע במשרדי החברה שבגלל שאף אחד לא מצפה לה היכולות שלכם ליצור סיפור בלתי נשכחת גדלה בצורה משמעותית.

ערב שנה חדשה מלאת אתגרים ויעדים

במידה והתקציב מאפשר לכם ליצור חוויה טובה לעובדים שלכם, הבחירה בחלל אורבני מודרני או עתיק יכולה לשדר הרבה על הציפיות שלכם מהעובדים והיעדים שאתם מכתיבים להם לשנה הקרובה. טרנד אירוח לקוחות על גגות ובחללים שממוקמים במגדלי עסקים הפך למשהו בשגרה שעוזר לייצר תחושת התפעלות. הגדרת יעדים יחד עם אורחת ערב טובה ומופע שיוכל להשאיר רושם חיובי ומהנה יגרמו לפתיחת השנה שלכם להיות מוצלחת מושקעת ומכוונת מטרה.

מה הם המרכיבים החשובים בכל פתיחת שנה שחשוב ליצור?

אוכל ובר מפנקים – בין אם מדובר על קוקטיילים חמים וקינוחים מעוצבים תיצרו מנת דגל שלא תצא מהראש של העובדים שלכם. מעבר לתמונות שלא יפסקו להציף את האינסנגרם יצרתם עבורם סיפור וחוויה טעימה שתישאר אתם בזיכרון לאורך כל השנה.

מיתוג, עיצוב, תפאורה וקונספט – חשוב להקפיד על מכלול טוב לאורחים. מיתוג צבעוני, הגדרת קונספט מרשים בחלל, שימוש בתפאורה במוקדים נחוצים כדי להכניס את האורחים לחוויה שונה ובלתי נשכחת לשנה הקרובה.

תוכן – כבר המון שנים מדברים על כך שהתוכן הוא  המלך. המפתח לאירוע שלכם ומה שיקבע את הצלחתו צריך להיות תוכן עם משמעות או תוכן שיוכל לתפוס קהל רחב ככול האפשר. להופעות חיות יש כוח רב ביצירת אנרגיה שבלתי אפשרי להתעלם ממנה. בחרו מופע טוב ומשם הדרך שלכם לפתיחת שנה נכונה מובטחת.

מתנות קטנות – תמיד חשוב להשאיר מזכרת קטנה. בין אם מדובר בעמדות צילום חדשות או מתנה ממותגת עם לוגו החברה חשוב להעניק לעובדים משהו שיגיד להם תודה על השנה שחלפה ומשהו שיראה להם שאכפת לכם מהם גם בשנה הקרובה.

 


אול-פלייסס תוכן איכותי מעולם האירועים, כל המידע על עולם האירועים במקום אחד. בבלוג תוכלו למצוא מידע על אירועים בנושאי: חתונות, ימי הולדת, בר מצוות ואירועים לחברות. אול-פלייסס מאחלת לכם המון מזל טוב, ומקווה שתמצאו את כל התשובות לשאלות שלכם.